PDA

Zobrazit normální verzi : Ban za nic!!!!!



DarkAspecT
07-09-11, 17:41
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas 2 dnu , 23 hodin , 58 minut a 1 vterinu do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu : ' Obchadzanie zakazu k CT '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 1 ) : Sk!!!!3r
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : VALVE_0 : 0 : 1077237943
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 ) : 213.129.150.171
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : grEy
[AMXBANS] Server : Kotelna - JailBreak test | csko.cz ( jail_greytown )
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi a klavesami ctrl+c ho zkopirujte a pak s ctrl+v vlozte na forum
[AMXBANS] ===================================
Za toto jakože ban?já už minimálně půl hoďky měl lagy jako prase a vyvrcholilo to když sem byl simon,tím pádem když jsem měl dostat ban k ct,šel sem reset komp kvůli lagům,což není moje vina,žádám tedy o unban.

grEy
07-09-11, 17:44
Ban k CT ti nemozem dat, pokial si odpojeny, takze som to vyriesil takto - riesim to tak pri kazdom, kto sa pred zakazom odpoji. Tak mi teraz vysvetli, ako som mal vediet, ze ti to laguje a siel si iba reset PC? Ak chces unban, tak ti ho dam, ale musis po unbane (teraz) prist na server, ja ta presuniem k CT a dam ti zakaz.
Suhlasis?

DarkAspecT
07-09-11, 17:49
ok

grEy
07-09-11, 17:51
Mas to zrusene, pripoj sa do hry.

DarkAspecT
07-09-11, 17:51
no nebejt server plnej

DarkAspecT
07-09-11, 17:56
Rád bych přišel ale server je plnej!!!!!!

grEy
07-09-11, 18:03
Pockam, alebo to vyriesime inokedy. Pokial ta uvidim u CT, tak vies co ta caka.

DarkAspecT
08-09-11, 14:28
Dobrý,není ještě možnost jak to vyřešit než ban k ct?já o těch zbraních nevěděl a podruhé sem sebral m4 s 30 naboji tk sem ji chtel vymenit... nešlo by ještě jedna šance?

grEy
08-09-11, 15:08
Myslim ze nejake CT ti to vysvetlilo krasne. +XY nabojov pre teba a -XY nabojov pre ostatnych. Tie zbrane tam su na to, aby si ich mohol zobrat kazdy (predstav si, ze aj vazen) a slusne som ti povedal, aby si neprehadzoval. Dam ti poslednu sancu a poriadne si precitaj /menu