PDA

Zobrazit normální verzi : Rank na bhop



See me
26-10-13, 09:43
Ahojte mám takový návrh. Co kdyby se na Bhop server přidal /rank a /top12 ? Pozice v NUB: Za 1. místo by bylo 15 bodů do /top12 za 2. místo 14 atd až po 15. místo za které by byl 1 bod. Pozice v PRO: Za 1. místo 30 bodů za 2. místo 29 bodů a za 15. místo 15 bodů. Všechny ty body by se sčítaly a v příkazu /top12 by se ukázalo 12 hráčů s největším počtem bodů. Při příkazu /rank by to ukázalo váš rank a váš počet bodů. Samozřejmě hráč který se nikdy neumístil v top nebude mít žádný bod. Pište názory prosím:)

Myslím že by to mohlo oživit hru na Bhopu.

_- See me -_

Mr.N0b0dy
26-10-13, 11:20
Nápad dobrý, ale potom by se lidi "frajeřili" jaký jsou a nejsou borci... Můj názor

Mr.Hol
26-10-13, 13:49
A co z toho kdyz budu mit Bzylyjon bodu?
A navic si myslim, ze lidi hrajici obecne jump, nejsou takovy "rankeri" a "borci" jak na strilecich

See me
26-10-13, 13:57
A co z toho kdyz budu mit Bzylyjon bodu?
A navic si myslim, ze lidi hrajici obecne jump, nejsou takovy "rankeri" a "borci" jak na strilecich

Jsem rad i za negativní reakce. Jak říkám je to jen navrh :)

Romisak
18-11-13, 18:10
Návrh to je celkom dobrý, ale myslím, že sa to nikomu nebude chcieť robiť.

Leo
12-02-14, 02:28
Já myslím, že nápad je to dobrý.. přece jen hráči by chtěli nějáké body a proto by se snažili a zlepšovali se ve skákání.. Takže by to bylo jen ku prospěchu.. a to, že by se někdo frajeřil nehraje žádnou roli.. hrál jsem na dost serverech s rankem a nikdo se nehádal, že je lepší .. Za mě, Rozhodně Ano