PDA

Zobrazit normální verzi : Nick: Player



Mr.N0b0dy
27-10-13, 09:00
Zdravím, včera jsem hrál CoD a nemohl jsem si nevšimnout, že lidi hrají za nick Player (NS) a proto se ptám, jestli by se tohle jméno nemohlo nějak Zablokovat popřídadě něco s tím udělat. Jsem si jistý, že tito hráči neví jak toto hrát a akorát dokážou naštvat (aspoň teda mě).

Příklad: Medic je tam něco okolo 50 tuším a Commando 68 (cca) Tento hráč za Commanda, si nechával ty "useless" itemy... a s prominutím hrál to jako BOT. Doopravdy pochybuju, že to byl nějaký hráč, který se v tom vyzná.

Pište co si o tom myslíte.

matis
27-10-13, 09:06
ono celkovo by to chcelo nieco na tento default nick vymysliet

bud to nepocitat rank, alebo zakazdym resetovat, alebo nieco

KaVoPiC
27-10-13, 10:15
Dnes ten samí hráč hral na codku najprv písal chochovi že za ním dolieza lebo shodou náhod stále kde sa pripojil bol "Player" potom písal že on vlastní RC CARS a jeden furien :DD a že je admin... začal potom nadávať každému vyhrožovat že mu dá ban na tom nicku je i FS 120

Beat
27-10-13, 11:13
Na nicku player je tušim 121 - 123lvl, fs čo už je docela moc zišlo by sa to resetovať a nastaviť aby bol max lvl na tom nicku 50?-70?

Ako už písal matis tak nick Player, (1) Player, ... by hlstats nemalo započítavať, keďže na takom dm na každej mape má najviac fragov player a 1/2 global awardov tiež player.

http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=awards&game=dm# (Treba prekliknúť na záložku global awards)

Drago
27-10-13, 21:39
Neexistuje i hráč Player který toto všechno nahrál?? než reset chtělo by to se s ním nějak dohodnout a jestli by mu kotel nepřepsal lvly jinam

shootradar
31-10-13, 08:36
Neexistuje i hráč Player který toto všechno nahrál?? než reset chtělo by to se s ním nějak dohodnout a jestli by mu kotel nepřepsal lvly jinam

Ten už si přesunul snipa a své levely na ten svůj novej nick, dřív za něj hrál ale teť už je BelikThe...