PDA

Zobrazit normální verzi : Ľudia spamätajte sa !!



KaVoPiC
27-10-13, 10:27
Ahoj všetci

V tomto tématu naviažem na vašu logiku (česť výnimkam)

všimli ste si že hrajeme na servery kde sú samí kidi ??

Proste nechápem hráčov ktorý začnú písať hlášky typu "bez itemu ani kill" ono je to začarovaný kruh No kill no item takže ten kill som bez itemu dať musel alebo že "offuj lamko" úplne najradšej mám keď to píšu adminom tento server je robený tak že keď máš vysoký lvl stačí fulloutovať takže hlášky typu "wh pres zed ??" sú úplne zbytočnéé keďže ak mám ss lvl cca 80-200 nieje problém hodiť nejaké diery s M4 a ešte keď dostanem platiny... "lamko dropuj to" najčastejšie na AWP_INDIA keď tam niekto dostane nano :)) proste keď raz to nano dostanem tak asi ho nedropnem už to pochopte!!!
"notesak" notes je normálny item ako každý iný prečo hneď keď ho dostanem musím čeliť nadávkam a urážkam ?? "zo zadu" tak asi keď ta vidím zozadu tak nebudem na teba pozerať ako si dávaš niekoho iného...

ja osobne by som takýchto banoval !! aspoň na hoďku nech sa spamätajú aj keď by mala ban polka serveru...

Tu môžte písať ďalšie "hlášky" ktoré vám vadia... + vyjadriť sa a ADMINI NEJAK TO RIEŠTE prosím :)))

Príjemný zvyšok dňa praje KaVoPiC :))

Acid
27-10-13, 10:33
Sice se banuje za demenci, ale tohle tady bude a bylo pořád. Buď počkáme až trochu vyrostou nebo až s třeba jejich rodiče uvědomí, že u toho sedí a jsou do toho zažraní moc dlouho.

To, že někdo napíše notesak atd, ani nevim jak by se banovalo...

human
27-10-13, 10:50
A co tymto threadom chces dokazat? Kazdemu je jasne, ze hraju mladsi a mladsi hraci ale budes banovat kazdu sracku? Potom su admini za kretenov, ze banuju kazdu blbost. Zaujimalo by ma, ako by si chcel zabranit tomu, aby si hral na serveri s "kidmi" ? Navrhni riesenie lebo obvykle, ked dame riesenie my, tak sme tu my zhatovani ake mame ego a picu robime, len banujeme sracky.

Beat
27-10-13, 11:19
S urevanými dementami na code nespravíš nič, najlepšie je to ignorovať alebo sa na tom smiať. Mne tam každý deň napíše aspoň 15-20 hráčov že som lama, nula s 200, curak,.. Lenže na ban to nie je leda tak na mute.

KaVoPiC
27-10-13, 11:47
ja by som dával aspoň kicky proste dôvod Ukľudni sa :DD alebo že daj si pauzu :D

lynx
27-10-13, 12:28
@Vojta 1211
a prísť tak a kopec zábavy? nevermind :D
@Beat
nj, toto takisto nepochopím, čo môže mať niekto proti tomu, príde mi to, len ako ďalší dôvod na plač, že "nedal som ťa len preto lebo si 200ka" :D, pritom skoro žiaden rozdiel medzi tým či si 185/195/200.. (asi ospravedlnuju svoju low hru :D)..

ja osobne sa na tých "kidoch" vždy dobre bavím :D, je to len o tom, ako si tie veci čo píšu, veľmi beriete k srdcu :O). Ak sa dá, rád si ešte do nich "pichnem" a "provokujem", samozrejme v rámci slušnosti a bez nadávok :).

`Dr[.E.]nkY.:)
27-10-13, 15:10
Jenže nenadáváj jen nějaké "socky"... myslím tím že nadáváj i třeba 120-200lvl.. např chocho nevím.. prej je to dospělej klučina... ale píše jak 9letej..

yadort
27-10-13, 21:23
nkY.:);225794']Jenže nenadáváj jen nějaké "socky"... myslím tím že nadáváj i třeba 120-200lvl.. např chocho nevím.. prej je to dospělej klučina... ale píše jak 9letej..
9 ? můj brácha mněl 8 a psal líp než on,podle mně on neudělal ani základku prostě nic :DD ,hlavně to jeho "gdis,neplac dekco dz se viplakat k mamynce " atp. a 30 letech chlapák
jinak mně osobně taky vadí když vemu jendnou za čas 200,a půlka serveru "sračko s 200,neumí nic jen 200" udělal jsem si ten lvl tak za něj můžu hrát podle mně jen
"Závist.."

Shit Pro ^_^
27-10-13, 21:37
Ja mam riesenie ked kidom vadia notesy nano atd. tak te itemy zrusit a dat itemy podobne ako:
FreeKill:da vam to -70Hp
nahovno vesta:kazda gulka vas zabije
no a ked tam date taketo itemy kids budu happy ze daju 200 ci si nechtiac necha item

:D Dal Ta Bhoper:D
27-10-13, 22:20
Čo keby si si ich nevšímal a napísal si do konzole hud_saytext 0

Joseph
27-10-13, 22:30
Škoda riešiť ten COD server. V časoch keď tam hral ducQ dogers, nocturm, bronz a pod. hráči som si to tam užíval, všetci sme sa snažili doexpiť dogersa, síce padlo zopár poznámok na jeho míny ale nebolo to ani s polovice také ako teraz. Ja som sa na ten mod úplne vyprdol. A je to vidieť aj na mojom chatlogu :D proste sa mi to hrozne znechutilo keď ti tam 5ludí začne nadávať a pod. Na ten server sa oplatí ísť človeku len s fakt pevn. nervamy alebo si dať mute ako tu napísal. ostatný....

matis
28-10-13, 08:02
mute

banovat urcite nie, jedine, ze by to uz prehanal s nadavkami

yadort
30-10-13, 06:51
mute,hud pomáha a nemusíš si dělat starosti s dementama co maj jenom výmluvy třeba sniperelita znnanok ,takového dementa jsem dlouho neviděl :D
on pořád jsem nabijel lowko,záda lamo,málo hp,jen kempis.. prostě 1 kolo nedá bez toho aby někomu nevynadal že ho dal

shootradar
30-10-13, 09:01
mute,hud pomáha a nemusíš si dělat starosti s dementama co maj jenom výmluvy třeba sniperelita znnanok ,takového dementa jsem dlouho neviděl :D
on pořád jsem nabijel lowko,záda lamo,málo hp,jen kempis.. prostě 1 kolo nedá bez toho aby někomu nevynadal že ho dal

Já osobně když mě někdo naštve nebo ho nechci poslouchat tak dávám mute, u některých jedinců stačí, aby přišli jen na server a pro jistotu si an ně dámám mute nebudu je jmenovat :).

Jinak co se týče 200 levelů, tak se stěžuje hlavně na FS, ale co už o téhle classe bylo napsáno hodně a netřeba vypisovat.
Ale třeba přijde mapa, kdy jsme an serveru i 5 lidí co mají nějaký class na lvlu 200, domluvíme se a hráme s nima pro srandu proti sobě a menší levely tam neřvou že je to nefér, protoež stačí, aby jim padli platiny a můžeme se jít klouzat, když nám dají 2 hedy či 4-5 zásahů.

KaVoPiC
30-10-13, 22:20
Ja mam riesenie ked kidom vadia notesy nano atd. tak te itemy zrusit a dat itemy podobne ako:
FreeKill:da vam to -70Hp
nahovno vesta:kazda gulka vas zabije
no a ked tam date taketo itemy kids budu happy ze daju 200 ci si nechtiac necha item

Kámo nahovno vesta sa mi páči :DDD

lynx
04-11-13, 01:07
ja by som to bral, a ešte lepšie ak by to bolo tak, že jeden item je pozitivny (akože niečo pridáva ako doteraz), a jeden negatívny (niečo uberá, poškodzuje hráča, príp by mali obrátenú funkciu pozitívnych itemov),a ten negatívny by bol permanent, že sa nedá dropnúť :D. S takou "nahovno vestou" by sa hralo zaujimavo :D

shootradar
04-11-13, 11:15
ja by som to bral, a ešte lepšie ak by to bolo tak, že jeden item je pozitivny (akože niečo pridáva ako doteraz), a jeden negatívny (niečo uberá, poškodzuje hráča, príp by mali obrátenú funkciu pozitívnych itemov),a ten negatívny by bol permanent, že sa nedá dropnúť :D. S takou "nahovno vestou" by sa hralo zaujimavo :D

Kdyby to bylo, že by to nešlo dropnout ta nahovno vesta, tak se radši reconnectnu než hrát s tím, že na jednu ránu umřu.

lynx
04-11-13, 11:52
nj..ta vesta by uz asi bola moc.. ale nejaké podobné itemy ako:

Boty od blata: -30 kondice.
Zvýšená únava: možnosť behať len určitý čas (15sekund), po vyčerpaní iba walkovať.
Poškodená zbraň: polovica nábojov v zásobníku (eq. pôvodne 30 po 15).
Bolest uší: Nepočuješ nikoho kroky/strelbu.
Otras mozgu: -30 inteligence.
Slzný plyn: 2x vačší recoil zbrane.
Bodná rana: Každú sekundou strácaš po 1hp.
Strach: Náhodne a raz za kolo dostane hráč strach = 5 sekundový "freeze", nemožno chodiť, strieľať, hádzať granáty.

...a kľudne vymyslím viac, ak by to prešlo :D

A účinok by nemusel byť permanentný, stacilo ak by to bolo spravene tak, aby účinok dropnutého itemu trval až do získania iného itemu. Aby to hráči nemohli obchádzať napr. neustálym dropovaním. Myslím, že by to obohatilo hru čo sa týka nových stratégií, kombinácií itemov, a určite by to prispelo k mnoho zábavným situáciám. (napr, dostať strach pred bombou pri defusovani :D ). Myslím, že by to bola zaujímavá inovácia, a niečo nové čo by mohlo prilákať viac hráčov aj z konkurenčných serverov z daného módu..

Bujak
07-11-13, 00:05
Ahoj všetci

V tomto tématu naviažem na vašu logiku (česť výnimkam)

všimli ste si že hrajeme na servery kde sú samí kidi ??

Proste nechápem hráčov ktorý začnú písať hlášky typu "bez itemu ani kill" ono je to začarovaný kruh No kill no item takže ten kill som bez itemu dať musel alebo že "offuj lamko" úplne najradšej mám keď to píšu adminom tento server je robený tak že keď máš vysoký lvl stačí fulloutovať takže hlášky typu "wh pres zed ??" sú úplne zbytočnéé keďže ak mám ss lvl cca 80-200 nieje problém hodiť nejaké diery s M4 a ešte keď dostanem platiny... "lamko dropuj to" najčastejšie na AWP_INDIA keď tam niekto dostane nano :)) proste keď raz to nano dostanem tak asi ho nedropnem už to pochopte!!!
"notesak" notes je normálny item ako každý iný prečo hneď keď ho dostanem musím čeliť nadávkam a urážkam ?? "zo zadu" tak asi keď ta vidím zozadu tak nebudem na teba pozerať ako si dávaš niekoho iného...

ja osobne by som takýchto banoval !! aspoň na hoďku nech sa spamätajú aj keď by mala ban polka serveru...

Tu môžte písať ďalšie "hlášky" ktoré vám vadia... + vyjadriť sa a ADMINI NEJAK TO RIEŠTE prosím :)))

Príjemný zvyšok dňa praje KaVoPiC :))

Presne to som uz neraz pisal na serveri. Ked niekto pise ze "LAMA zada" a teraz som ta mal strelit nech sa otocis aby som ta zabil?? tu logiku nechapem

Bujak
07-11-13, 00:07
nj..ta vesta by uz asi bola moc.. ale nejaké podobné itemy ako:

Boty od blata: -30 kondice.
Zvýšená únava: možnosť behať len určitý čas (15sekund), po vyčerpaní iba walkovať.
Poškodená zbraň: polovica nábojov v zásobníku (eq. pôvodne 30 po 15).
Bolest uší: Nepočuješ nikoho kroky/strelbu.
Otras mozgu: -30 inteligence.
Slzný plyn: 2x vačší recoil zbrane.
Bodná rana: Každú sekundou strácaš po 1hp.
Strach: Náhodne a raz za kolo dostane hráč strach = 5 sekundový "freeze", nemožno chodiť, strieľať, hádzať granáty.

...a kľudne vymyslím viac, ak by to prešlo :D

A účinok by nemusel byť permanentný, stacilo ak by to bolo spravene tak, aby účinok dropnutého itemu trval až do získania iného itemu. Aby to hráči nemohli obchádzať napr. neustálym dropovaním. Myslím, že by to obohatilo hru čo sa týka nových stratégií, kombinácií itemov, a určite by to prispelo k mnoho zábavným situáciám. (napr, dostať strach pred bombou pri defusovani :D ). Myslím, že by to bola zaujímavá inovácia, a niečo nové čo by mohlo prilákať viac hráčov aj z konkurenčných serverov z daného módu..

To uz je podla mna na novy Couter strike :D :D ale nie ale to uz je prehnane podla mna. To by uz nebolo csko.

lynx
07-11-13, 18:49
praveze vpohode, pisalo sa v inom threade ze treba nechat 1 item. Tak ja by som radsej na skusku namiesto 2 itemu zaviedol toto. Je to nieco nove, ozivilo by to hru, itemy a ich ucinky su podla mna logicke, takze by to vypalilo dobre, my Ohttp://upload.wikimedia.org/math/e/0/6/e06a022b86322d6ee502b6760a0ed4ec.pngNION.

Voltaren
09-11-13, 01:48
Na takýchto kidov je najlepší príkaz /mute :333333 <3