PDA

Zobrazit normální verzi : Ziadost o unbann



sergej
27-10-13, 09:28
BUILD 5787 SERVER (0 CRC)
Server # 3
Couldn't open file overviews/kz_longjumps.txt. Using default values for overiew mode.
Couldn't open file overviews/kz_longjumps.txt. Using default values for overiew mode.
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 38684)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): *Get_Left*
[AMXBANS] Tvuj nick: sergej
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): STEAM_0:0:43911009
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1232016752
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 80.242.33.40
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 80.242.33.40
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: KOF!
[AMXBANS] Server: Kotelna - dust2 only | csko.cz (de_dust2)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
sergej is joining the Counter-Terrorist force
Scoring will not start until both teams have players
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontro...... Dobry den. Chcem sa vas opytat ze preco ma bann na vasom servery ked som ho teraz nainstaloval po roku aj pol a ze si idem zaskakat na jump training a po 3sekundach mavyhodi ze mam bann? Vzane nechapem ze kde sa stala chyba ale ja mozem odprisahat ze som nikdy nic nemal....aj ked tu sa pise ze som mal Wallhack co vobec ani neviem co je :D prosim nedal by sa mi vybavit unbann mam velmi rad vas server a chcem tam trenovat..este raz vas velmi prosim o unbann.Dakujem za pochopenie.

kono159
27-10-13, 09:40
http://csko.cz/forum/showthread.php?18942-Sd%EDlen%E1-IP

sergej
27-10-13, 09:57
a to ma byt ako odpoved ano? JA chapem, vas to nemusi ani zaujimat ale aby som si zakupil steam a minal peniaze za to aby som mohol u vas hrat, za mi zda trochu prehnate...proste sa stala chyba za ktoru ja nemozem a musim za to aj ja pykat to je naozaj skvele...a neverim ze nemate v pravomoci udelovat unbann.Prosim o vyjadrenie.

matis
27-10-13, 16:36
a to ma byt ako odpoved ano? JA chapem, vas to nemusi ani zaujimat ale aby som si zakupil steam a minal peniaze za to aby som mohol u vas hrat, za mi zda trochu prehnate...proste sa stala chyba za ktoru ja nemozem a musim za to aj ja pykat to je naozaj skvele...a neverim ze nemate v pravomoci udelovat unbann.Prosim o vyjadrenie.

co je prehnane? 2 uera za originalku? tolko prefajcis za den,.... a inac je to dan za kradnutu verziu...zial