PDA

Zobrazit normální verzi : Spešl hráči



KaVoPiC
27-10-13, 12:02
Ahojte písal som do theadru Spamätajte sa a bola otázka ako to riešiť

Navrhol by som niečo ako spešl hráčov

Podmienky:

1.Steam
2.Vek minimum 14 (starších na codku treba hľadať)
3.Zodpovednosť
4.Nenadávať
5.Pohotovo riešiť problémy na serveri

Význam

snáď by sa to ukľudnilo a bola by menšia demencia na serveri

Schopnosti Spešl hráčov

Mohli by kickovať hráčov ktorý by porušili pravidlá
Mohli by písať cez ten admin chat proste to veľké čo sa vám objaví na obrazovke čo píše admin :DD
Nejaký special titul na forku

Ako by to fungovalo :

Spešl hráči by mali svoje vlastné menu niečo ako /cheatstore (/cheat , /cheater) tam by mali všetky funkcie (kick...) a tak by to 1. aj trochu oživilo server 2. by sa snáď ukľudnilo :))

Príjemný zvyšok dňa praje KaVoPiC :))

lynx
27-10-13, 12:38
kNAz nie si trochu mimo? Bavíme sa o COD:MW serveri :D

Ja som určite Za. Pretože volať admina na server, pre každu hlúposť, že ten kempi, ten nadáva, ten nedefusuje/neplantuje, ten zas buguje. To sú veci, ktoré by kľudne mohol riešit aj niečo ako "Spešl" hrac.. Odľahčilo by to adminov, prečistilo hlásenia, a "ukľudnilo" server. Samozrejme za prepokladu správneho výberu "Spešl" hráčov.

KaVoPiC
27-10-13, 12:43
diky lynx :))

vikernes
27-10-13, 12:47
Spešly máme na JB na jakej server to konkrétně myslíš na všechny ?

Alw4d
27-10-13, 12:50
Myslim, že jde o server COD

because
27-10-13, 13:37
Ja som proti :)

hofy
27-10-13, 13:55
Za mě také ne.

Grakon2702
27-10-13, 14:23
Kempování, nodefus, noplant apod. jsou téměř na všech střílecých serverech, ne jenom na CODu. Na jb jsou spešl hráči kvůli tomu, že je tam celkem dost pravidel a vždy se najde někdo kdo je začne porušovat a dokonce ani někdy ti spešlové nestačí. Vždy se tam prostě něco děje. Na střílecích serverech to ale není zase takové strašné. Je to zbytečnost podle mne.

lynx
27-10-13, 14:31
Ano Grakon2702. A takisto je to kazdenna frustracia ludi (tych normalnych) z toho, ze sa to deje zas a znova, a nic sa s tym nerobi, no nie? Najlahsie je samozrejme si povedat, ved vsade je to tak.

KaVoPiC
27-10-13, 15:30
Spešly máme na JB na jakej server to konkrétně myslíš na všechny ?

keď to je v sekcii COD:MW tak asi to nebude na jump ;)

because
27-10-13, 18:29
Kempi - mozu si zato hraci kedze ako magori furt rushuju za tu stranu ktora to robit nema... napr. na DE_huntic CTckari rushuju T a potom jasne, ze T sa musia obranovat kempenim :)
Neplantovanie/nedefuzovanie - Ked by som bol sam urcite by som to isiel defuznut/plantnut proti 7dmim, ked sa mi furt ozyvaju spoza mna kroky
Vulgarita - Od toho je forum aby sa to tu nahlasilo

Naco by mal spesl vidiet adminchat? :)

Podla mna je to uplna blbost :)

Charon35
27-10-13, 19:07
Radšej adminov. Spešli na COD by sa ťažko riešili a bolo by na fóre ďalších 500 sťažností na spešlov z COD.

B@Ryk
29-10-13, 09:38
Za mě ne

See me
29-10-13, 09:43
Taky ne.

yadort
29-10-13, 10:36
Ne,ale na tu vulgaritu/kemp volám docela často prez ! nikdo nedojde
na AB/WH když hlásím si nemůžu stěžovat dojde hned Byznis,because takže pohoda

matis
29-10-13, 15:09
urcite proti

nato tu mame adminov a za dalsie si treba uvedomit, ze nie vsetci su skilla hraju CS 10 rokov, takze niekedy fakt nevedia co maju robit...skuste im radsej pomoct a poradit a nie hned kickovat, banovat a podobne veci.....to ze sa tam nadava, nema s vekom nic spolocne, je to proste demencia niektorych ludi....takze lepsi hraci by mali mat trosku viac ohladu a radsej novacikov usmernit, vela krat som sa stretol s tym, ze nadavat zacinate prave vy....zial

NarutoO
29-10-13, 16:32
urcite proti

nato tu mame adminov a za dalsie si treba uvedomit, ze nie vsetci su skilla hraju CS 10 rokov, takze niekedy fakt nevedia co maju robit...skuste im radsej pomoct a poradit a nie hned kickovat, banovat a podobne veci.....to ze sa tam nadava, nema s vekom nic spolocne, je to proste demencia niektorych ludi....takze lepsi hraci by mali mat trosku viac ohladu a radsej novacikov usmernit, vela krat som sa stretol s tym, ze nadavat zacinate prave vy....zial

Tohle je určitě i pro zamyšlení některých adminů. Jejich funkce je v první řadě represivní (bany/kicky/slapy apod.) ale z podstaty je jejich role edukativní, vedoucí. To neznamená, že když admin řekne rush, že ho budeo všichni následovat, ale že budou "dbát jeho rad". Admin, ani velice hodněsuper zkušený hráč by měl počítat půlku výbchu od plantu (do deseti), než napíše něco do chatu. Pokud napíše, měli by umět nejdřív poradit. Pokud tak nezkušení/neposlušní nedělají.. při několika varováních, může admin použít prostředky k tomu dedikované, normální hráč jiného nahlásit (natočit demo a do stížností). Sám se někdy přistihnu, že na někoho, kdo zrovna dost dobře neví, kde je plant, či hraje hru poprvé, nepěkně křičím. A to nejen v chatu, ale u počítače. To není v pořádku, to je trochu mimo.

Než někdo jiný bude chtít titul special hráče, je potřeba, abychom věděli, jestli použil (a aktivné používá) chatu jako prostředku k nasměrování ostatních hráčů. To je totiž ta důležitá věc, jak píše matis. Jestli je special kromě skillu taky v srdíčku a má všechny ostatní rád <3

Já například se snažím, aby ve hře byla pozitivní atmosféra a naučil jsem se, že když dva hráče znám a oni se hádají, stačí pár slov a bouře se hezky uklidní.

To je takový příklad.

E: Omlouvám se za ten češtin.. ale mám rýmu a tak trochu zpomalené myšlení..

Charon35
29-10-13, 18:36
Tohle je určitě i pro zamyšlení některých adminů. Jejich funkce je v první řadě represivní (bany/kicky/slapy apod.) ale z podstaty je jejich role edukativní, vedoucí. To neznamená, že když admin řekne rush, že ho budeo všichni následovat, ale že budou "dbát jeho rad". Admin, ani velice hodněsuper zkušený hráč by měl počítat půlku výbchu od plantu (do deseti), než napíše něco do chatu. Pokud napíše, měli by umět nejdřív poradit. Pokud tak nezkušení/neposlušní nedělají.. při několika varováních, může admin použít prostředky k tomu dedikované, normální hráč jiného nahlásit (natočit demo a do stížností). Sám se někdy přistihnu, že na někoho, kdo zrovna dost dobře neví, kde je plant, či hraje hru poprvé, nepěkně křičím. A to nejen v chatu, ale u počítače. To není v pořádku, to je trochu mimo.

Než někdo jiný bude chtít titul special hráče, je potřeba, abychom věděli, jestli použil (a aktivné používá) chatu jako prostředku k nasměrování ostatních hráčů. To je totiž ta důležitá věc, jak píše matis. Jestli je special kromě skillu taky v srdíčku a má všechny ostatní rád <3

Já například se snažím, aby ve hře byla pozitivní atmosféra a naučil jsem se, že když dva hráče znám a oni se hádají, stačí pár slov a bouře se hezky uklidní.

To je takový příklad.

E: Omlouvám se za ten češtin.. ale mám rýmu a tak trochu zpomalené myšlení..
Amen. Tak by to malo fungovať, ale nič nie je na 100%, ani admini. Napr. ja vždy píšem čo robia zle, ale proste hráči vždy robia čo chcú. Okrem výnimiek. No ono to má aj druhú stranu mince a to tú, že napíšem čo robia zle a ešte ma zpucujú, že nech nepíšem a pod...

Acid
29-10-13, 18:45
To už rovnou můžeš dát chh...

hofy
29-10-13, 19:02
To už rovnou můžeš dát chh...

Stejně jsem doteď nepochopil rozdíl mezi adminem a CHH kromě přístupu do AF.

Beat
29-10-13, 20:05
Spešl na code je fatálna blbosť. Čo sa týka kempu, neplnenia úkolov mapy vo väčšine prípadov kempia hráči, ktorí už majú ako také skúsenosti s módom. Pred pár dňami sa mi stala presne táto situácia, hral sa huntic, ct moc nerushovali ale 4-5 hráči boli zalezení na T spawne, 2 znich lvl nad 100 a jeden 150, žiadna snaha ísť na plant, len sa tomu smiali jak dementi.

yadort
30-10-13, 06:47
urcite proti

nato tu mame adminov a za dalsie si treba uvedomit, ze nie vsetci su skilla hraju CS 10 rokov, takze niekedy fakt nevedia co maju robit...skuste im radsej pomoct a poradit a nie hned kickovat, banovat a podobne veci.....to ze sa tam nadava, nema s vekom nic spolocne, je to proste demencia niektorych ludi....takze lepsi hraci by mali mat trosku viac ohladu a radsej novacikov usmernit, vela krat som sa stretol s tym, ze nadavat zacinate prave vy....zial
Kéžby.. :D jenomže oni se tomu ještě smějou jak psal beat, to jsou fakt kokoti a fakt to dělají naschvál,když je někaký menši lvl ok ale lvl 100 už by snad mněli vědět cemu se mají smát a čemu ne
Bud víc adminů,nebo aby "CHODILI NA HLÁŠENÍ!"

lynx
30-10-13, 19:31
Kéžby.. :D jenomže oni se tomu ještě smějou jak psal beat, to jsou fakt kokoti a fakt to dělají naschvál,když je někaký menši lvl ok ale lvl 100 už by snad mněli vědět cemu se mají smát a čemu ne
Bud víc adminů,nebo aby "CHODILI NA HLÁŠENÍ!"

Ono je jedno aký ma jedinec level, ci 1, 100, 200. Hlavu mu nevymenis, ta zostava.


Spešl na code je fatálna blbosť. Čo sa týka kempu, neplnenia úkolov mapy vo väčšine prípadov kempia hráči, ktorí už majú ako také skúsenosti s módom. Pred pár dňami sa mi stala presne táto situácia, hral sa huntic, ct moc nerushovali ale 4-5 hráči boli zalezení na T spawne, 2 znich lvl nad 100 a jeden 150, žiadna snaha ísť na plant, len sa tomu smiali jak dementi.

Mapa huntic nie je moc dobry príklad. Osobne, na všetkých mapách rushujem, ale ak hras na de_huntic za T, tak to byva dost obtiazne rushnut. Sam sa v 50% pripadoch musim skryt do tych bocnych miestnosti a to 1. CT to sami casto rushuju, takze dalej ani nestihnem dost.. 2. Vela hracov to tam dieruje, takže stat uprostred chodby, to môžeš napísať rovno "kill" do konzoly. 3. Aj keby som chcel rushnut, pokial skapem na 1 raketu, skor nez vyjdem spoza rohu.. tak to sa proste neda inac.. ale suhlasim s tebou, ze ostat zašity uplne vzadu na spawne, to uz je moc.

KaVoPiC
30-10-13, 22:16
lenže problém je v tom že lvl 100 má už každý druhý :)) takže dosť blbosť povedať že lvl 100 by mal vedieť je to smutné ale každý druhý má taký lvl nie kvoli skillu ale nahraným hodinám... Doteraz nechápem jak HappyHyppo mohol dať 200 -_-

shootradar
31-10-13, 08:30
lenže problém je v tom že lvl 100 má už každý druhý :)) takže dosť blbosť povedať že lvl 100 by mal vedieť je to smutné ale každý druhý má taký lvl nie kvoli skillu ale nahraným hodinám... Doteraz nechápem jak HappyHyppo mohol dať 200 -_-

Kavopic byl jsi nekdy na capture base? Tam jde dát za 40 minut i 18 000 xp díky maximální koncentraci a botům.

JInak za mě je to blbost dávat spešla, lidskou hloupost s tím stejně nevymítí, jedině kdyby se nějak dalo rozlišit, aby to nehráli děti pod 15 let bez rozumu a smyslu pro tuhle hru ;)

KaVoPiC
01-11-13, 16:41
Kavopic byl jsi nekdy na capture base? Tam jde dát za 40 minut i 18 000 xp díky maximální koncentraci a botům.

JInak za mě je to blbost dávat spešla, lidskou hloupost s tím stejně nevymítí, jedině kdyby se nějak dalo rozlišit, aby to nehráli děti pod 15 let bez rozumu a smyslu pro tuhle hru ;)

Tak to idem na capture base :DDD

Zoyer
01-11-13, 18:33
Stejně jsem doteď nepochopil rozdíl mezi adminem a CHH kromě přístupu do AF.

já myslel že chh nemůže zabanovat steam hráče.