PDA

Zobrazit normální verzi : už si nevím rady ...



mir a lasku
27-10-13, 19:03
Čau lidi,hm,kde začít.
Začnu tím,že sem instaloval steam,z něj stáhl cs a snažil sem se přizpůsobit cfg k obrazu svému.to nebyl až takový problém,nijak sem se v tom nehrabal,jen jsem si přidal pár bindů a přepnul několik kláves...problém nastal,když sem zapnul cs.Jako první překvapení na mě čekal příkaz cl_righthand 1,nic složitýho,až na to,že hra na to nereaguje.Zbraň mám stále v levé ruce.ok,přepnul sem rozlišení ze software 800x600 na opengl 800x600 a zbraň byla v pravo.Paráda,jenže když sem přepnul rozlišení,tak mi fps ze 60 spadlo na 5,takže nehratelný.kein stres říkám si.Hrabal sem se tu ve foru a hledal co s tím.Zkoušel sem nastavit raty a další podobný věci co mi přišli rozumný ale bez výsledku.ve finále jsem se rozhodl,že to překousnu a budu hrát lefthand,na všechno se dá zvyknout...jenomže k mému úžasu v rozlišení software mě drtí smoke a flash (viz foto) jo a jen tak mimochodem,když zmáčknu TAB krapet mě to otočí doleva a to už je na mě trochu moc..s ns sem problém neměl,všechno cajk,ale teď tápu a sem ztracen jak čmelák v pralese.....přikládám ještě zmíněný cfg

slide
27-10-13, 19:06
teraz neviem čo potrebuješ.. dať cfg do primary nastavenia? ale vyriesit problemy ktoré nastali? ...

mir a lasku
27-10-13, 19:09
cfg nechat jak je,max tam něco přidat nebo ubrat aby se to vyřešilo a hra šlapala tak jak má...stačilo by mi pořešit ten smoke flash.se zbytkem se sžiju...

Beat
27-10-13, 21:10
Skúšal si aktualizovať ovládače grafickej karty? Mám to tiež tak trochu podobné ako ty len mne to opengl vôbec nejde a na software to hrať je nemožné (ako si už písal zbrane v ľavej ruke, kvalita smokov a flashov a to dementné trhanie pri TAB).