PDA

Zobrazit normální verzi : Steam ID problem



Huntiz
28-10-13, 00:15
Zdravim, uz tu podobna tema bola nedavno - http://csko.cz/forum/showthread.php?21415-Na%26%23269%3B%EDt%E1n%ED-Steam-ID
Ja mam taky problem ze ked som dnes hral na vasom War3ft servery bolo vsetko v pohode ukazovalo ze som na steame videl som v TABe avatar savovali sa mi xp ale neskor ked sa menila mapa niekedy na vecer tak zrazu som mal resetnute vsetky XP a neukazuje mi ze by som hral na steame pricom hram. Po prikaze amx_ip vidim ze mam len valve_id alebo ako to je a vobec ma neregistruje ani steam uzivatela. Uz som odinstaloval csko aj cely steam ale nepomaha a aj tak robi mi to iba na vasom servery na inych portaloch mi steam ukazuje.
V com by mohol byt problem?

hofy
28-10-13, 00:16
Ahoj, jde o dočasný bug, zítra po restartu serveru se ti SteamID opět načte a s ním také tvoje XP.

Huntiz
28-10-13, 00:18
ďakujem som rad.. kedze som steam neodinstalovaval od roku 2011 aj ked som ho teraz nepouzival dlhu dobu tak som takmer zabudol mail a aj heslo na mail kde ho mam registrovany.. a taktiez som mal problem spustit csko po reinstalacii ale to som snad natrvalo vyriesil

Huntiz
30-10-13, 14:00
Dnes nejde nacitat STEAM ID kamaratovi a hra bez expov.. je to nejaky dlhodoby bug?

dhaaqu
30-10-13, 15:57
Dnes nejde nacitat STEAM ID kamaratovi a hra bez expov.. je to nejaky dlhodoby bug?
Tu a tam se to stane a zatím není možnost jak tomu předejít nebo to opravit. Nicméně vždy stačí počkat na restart serveru, tzn. ne déle jak 1 den...

Kotel
31-10-13, 11:25
Bug tu bude tak dlouho, dokud nekdo neudela lepsi crack. Momentalne je dproto jedine, co odstranuje zasadni bugy v enginu.