PDA

Zobrazit normální verzi : Rychlost střelby



Grakon2702
28-10-13, 15:04
Co takhle přidat nějaké itemy, které by zvyšovaly rychlost střelby. Dejme tomu, že by se to dělalo na procenta. [Jméno itemu] 1 - rychlost střelby zvýšená o 10%, [Jméno itemu] 2 - rychlost střelby zvýšená o 20%..... [Jméno itemu] 5 - rychlost střelby zvýšená o 50% (maximum).

Př.: M4 za sekundu vystřelí (teď plácnu) 6 ran za sekundu. S itemem 5 by se jeho rychlost zvýšila o 50%, tedy M4 by za sekundu vystřelila 9 ran.

Mr.N0b0dy
28-10-13, 18:48
Ok, Všichni budou hrát SS, FS, kvůli palební síle a dokážeš si to představit na Protectorovi? Vyšší lvly by akorát rushovaly s 50% střelbou a Nanem... :/ nápad sicé dobrý, ale zkazilo by to podle mě hru.. Můj názor :)

Grakon2702
29-10-13, 08:42
Nedíval bych se na to tak pesimisticky, ono kdyby se systém padání těchto itemů dal stejný jako u nano nepo notesem, bylo by to alespon vyrovnané a nepadalo by to tak často. Ke každé classe se hodí jiné itemy, např. představ si takové platinky 32 u sharpshotera nebo ranger boty 60 na commanderovy. Takhle by se to brát nemělo. Tento item se více méně hodí ke všem classám (teda až na toho commanda)

Mr.N0b0dy
29-10-13, 09:07
No Nano platí ke všem classám... akorát nevím jak to funguje, ale podle mě to má něco s aktivitou za kolo, protože Nano jsem už snad měl na všech Classách, nebo jsem to viděl. Nevím přesně co jsi myslel těma Platinkama na SS, ale platinky u nich vidím často, ranger botky nejdou na commanda to máš pravdu. No každopádně za zkoušku nic nedáš, ale akorát lidi, co hrajou za SS s tím bonusem každá 3 rána extra dmg z INT tak vystřeli teda přibližně těch 9 střel za VTEŘINU a to máš 3x Extra dmg, taková 70-100 by neměla problém rushovat...

B@Ryk
29-10-13, 09:46
Proti Comando by mělo velkou nevýhodu a Protector by byl s tímto itemem Op.Už vím jak to ,ale dopadne..přidá se tento item."A aby nebyl ss tak Op s tou rychlo střelbou tak ať se mu sniží dmg".Zbytečné všechno.