PDA

Zobrazit normální verzi : HideNseek/jirkas



jirkas jirkas
29-10-13, 09:50
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 84857)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: ' Trawka Hack(5)'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): qwer
[AMXBANS] Tvuj nick: Jir.
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:59699422
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:59699422
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 85.70.238.118
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 85.70.238.118
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: [ANTICHEAT]
[AMXBANS] Server: csko.cz | Hide & Seek (hnsbg_cbble)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj k

Zdravím,
Hraji na Vašich serverech hns už delší dobu.Jednoho dne jsem se připojil a ejhle ban za trawku fakt nechápu jak. Nejsem de*il, abych cheatoval na steamu..Hhns hraji přes 3 roky a nemám zapotřebí používat strafe hacky. předem děkuji za brzké vyřízení. Jirkas

matis
29-10-13, 10:48
Ban ti dal anticheat a ten sa nemyli, proste u teba detekoval cheaty, tak si nevymyslaj prosim

jirkas jirkas
29-10-13, 11:21
Ban ti dal anticheat a ten sa nemyli, proste u teba detekoval cheaty, tak si nevymyslaj prosim

Co bych si měl vymýšlet ? Já si nejsem vědom, že bych měl cheaty, nemám to zapotřebí. Je divné, že ten Vás anticheat u mě detekoval, že mám trawku :D v pc ji mám, ale jen pro "new game" :)

matis
29-10-13, 11:59
Co bych si měl vymýšlet ? Já si nejsem vědom, že bych měl cheaty, nemám to zapotřebí. Je divné, že ten Vás anticheat u mě detekoval, že mám trawku :D v pc ji mám, ale jen pro "new game" :)

takze mas cheaty stiahnute v CS?

jirkas jirkas
29-10-13, 12:31
ano mám to v pc z dřívějška když jsem adminoval..a určitě bych to nezapnul na steamu :) a už vůbec ne na serverech kde hrávám.

matis
29-10-13, 14:02
ano mám to v pc z dřívějška když jsem adminoval..a určitě bych to nezapnul na steamu :) a už vůbec ne na serverech kde hrávám.

pozri, takato zalezitost je cisto na Kotlovi, kedze ta banoval anticheat, takze si pockaj na jeho rozhodnutie

Zoid
29-10-13, 15:36
UB nebude, lock