PDA

Zobrazit normální verzi : Furien nový shop připomínky zde



marsoun
29-10-13, 19:38
Zatím se to testuje, tak napište svoje připomínky.

DarwiN
29-10-13, 19:43
kupovanie ide iba na Spawne ! A predtým sa dalo kupovať všade na mape!
A to USP tam neje !!!

E: počuj napíš tam že hráči sa pripoja na konci kola a aj tak možu hrať a že kolo sa neskončí pokial všetkých nezabijú aj po uplinuti času


Mohol by sa nechať starý shop len by sa tam pridali zo 2alebo 3 nové zbrane + usp nič viac , je to teraz zvlášne

Killerkoko
29-10-13, 19:43
Dobre takze vsetko je ok menu je celkom dobre aj skini zbrani ale neviem preco mi blbne ping kaydzch 5 minut ma kickne a nikdy som nemal od poslednej aktualizacie ping nad 800 dakujem za radu

MARAXAL
29-10-13, 19:43
Je to na nic

4everAlone!
29-10-13, 19:53
Jelikož je to ve výstavbě zatím mám negativněhší názor, ale až se to dodělá a lidi si zvyknou myslím že to bude fajn, nevím jestli to zůstane ale je fajn že si ct nemůžou koupit hp a taak při rushu se nemuíte bát že je tam nějakej hpčkář, který není na ránu :) A dodávám že by nebylo od věci nechat deagle a nedávat USP... Na čemž se asi shodneme všichni. :)

Darongodx
29-10-13, 19:54
Je to nanic bol by som za navrat stareho shopu.Ani zbran nestiham kupit.

Booty14
29-10-13, 19:59
Prosíme starý Shop !!! :(( Opravdu to chce moc lidí, to starý menu...! Udělám klidně petici ! :DD

Aio^Los
29-10-13, 19:59
Celkove: Furien menu je uzasne i zbrane, skiny a zvuky, ale propominka. VRATTEZPET HP a AP!!!!! :(((

B@Ryk
29-10-13, 20:00
Mě sa pači ty skiny nové, ale mohlo by se dat nakupovat po celé mapě?

Aio^Los
29-10-13, 20:00
NEbo udelat stare menu s novymi zbranemi a skiny a zvuky i s AP a HP !!

Mr.Zak
29-10-13, 20:01
porad mi vyskakuje strašně moc pink... to mi nikdy nedělalo(kickuje mě to). A třeba na dust2 než stihnou ct nakoupit tak už tam litaj furieni..
Byl bych pro návrat
By:Mr.Zak

Booty14
29-10-13, 20:02
Mě by to svědčilo, ale ty zbraně si nestihnu koupit -.- Armor v poho, hp taky, ale ještě si koupit zbraň na spawně?! Nemožné pánové. . .

Darongodx
29-10-13, 20:06
Do toho noveho shopu pridat hpcka a apcka...A furienom dat freeze aspon na 5 sec :D

Del!k98
29-10-13, 20:10
Určite som proti tomuto new shopu. Radšej ten stary tento sa mi totalne nepači , jak pisal darwin iba na spawnu sa da kupiť.. blbosť

syky99
29-10-13, 20:10
ja by som chcel aby bolo všetko ako bolo aby na začiatku kola mal CT deagla... bolo to best takto ste pokazli aj nepokazitelné :)

Cip3r
29-10-13, 20:12
Dal bych vzdy pri pripojeni na server volbu mezi použivat starý nebo nový shop menu.

Aio^Los
29-10-13, 20:18
Ale hlavne Hp a Ap, ale jinak vse nechat, protoze pri raschi jsou Ct uplne v haji..nemaji sancu

Booty14
29-10-13, 20:29
Delik (y)

DarwiN
29-10-13, 20:41
jak sa pise v nazve je to len test .

podla mna by sa mal nechat stary shop a len pridat nove guny a usp by sa dal kupit za 8oo dolarov

4everAlone!
29-10-13, 20:43
ale když si to tak vememe, tka to lidi navrhly sami :) čtěte odpovědi http://csko.cz/forum/showthread.php?14971-mek-deset

Darongodx
29-10-13, 20:45
jak sa pise v nazve je to len test .

podla mna by sa mal nechat stary shop a len pridat nove guny a usp by sa dal kupit za 8oo dolarov

Suhlasim...A pridala by sa vacsina podla mna..+hpcka by som dal za 4000 :D

Kotel
29-10-13, 20:46
Ve starem shopu se se vsemi zbranemi spatne orientuje, proto jsem to rozdelil.
EDIT: do turnaje tam necham stare menu, bude chvili trvat, nez se nastavi spravne ceny a dalsi veci

Slezo
29-10-13, 21:00
takže ako začať .. každý hráč, čo už ma niečo nahraté vie že keď sa rushuje tak prevažuje sila rushu za teroristov(furienov) ---> z toho vyplýva , že ct to majú ťažšie keď T rushuju .. tak poviete mi prečo sa da tento mod , KDE CT NEMOŽU kupovať hp a ani ap ?! za prve .. ct nemá spôsob ako prežije sek super knifom .. (dosť blbé na kotelne kde 80% hráčov kempí v rohu s SK a čaká kto pôjde okolo) za druhe, ap slúžilo na zmiernenie dmg knifom ale hlavne proti He granadom .. takže povecte mi ako sa podla tochto updatu hrať za ct keď neprežiju ani SK ani 2 dobre mierené hečka ?! ceny u teroristov či už na HE , SK alebo rôzne výbavy sa nezmenili .. takže totálne znevyhodnený su teraz CT ešte viac ako boli.. (bol som teraz chvilku v spekte na všetkých Furien serverov a na každom prevyšovali výhry Teroristov a kola trvali možno tak pol minuty lebo ich stále T rushovali . A ešte musím dodať , že som robil takú miny anketu, že komu sa ľúbi tento update ? všetci hrači čo odpísali povedali nie a jeden sa opýtal aký update.. :DD takže tak... ) no a ešte k tomu shopu za CT .. to čo už som vytkol že totálny nesúhlas stým, že neni možne získať AP a HP ale aj so niektorými zbraňami ktoré tam boli pridané.. väčšina hráčov si kúpi AK alebo Emku a ide na vec .. dobre síce niektoré zbrane čo tam boli pridané palec hore dobrý bonus .. ale tie ostatne ako su napr. škorpik alebo ta vrtačka neviem ich odborne nazvy lebo som to nikdy nepoužival.. :D sú podla mňa zbytočne . Dobre pravda je síce, že každého baví nejaká iná , každému ide voľačo iné, ale zbytočne ten shop ma viac otváracich menu aj keď je síce prehladny je to aj tak celkovo zbytočne .. A k tým Pištolám.. je pekne, že je tam pridané USP .. ale každý bol zvyknutý hrať s DGL a nie kupovať si ho v shope.. takže tým ktorym ide a baví ich DGL maju ďalšiu peňažnú nevýhodu, lebo si ho musia kúpiť .. takže opäť zvýhodnenie T teamu.. také zhrnutie k tomu shopu za CT .. zbrane sice dobry napad a dalo by sa na to zvyknúť, ale v inom umiestnení a v inom spracovaní .. sto percentne dodať AP a HP, lebo bez toho nemá zmysel hrať furien .. ptm také veci že nočne videnie si treba kupovať za CT ale za T nie.. fakt logika .. ptm take že smoke a flash za ct .. povecte mi jedno využitie flashu na furiene keď som CT ? šak hodím ho a kým to jebne tak za T obehnem 7x celu mapu ... ptm ešte ku skinom zbrani .. na čo tam davate skiny ? zbytočne veci .. kto chce si skiny stiahne nastavi a použiva.. jedine kto to tak asi robí su detičky ktoré sú napichané z toho že emka je ináá , awp vyzerá ako vysávač a podobne .. sú nepresne špatné, prezdobené... a vždy keď si ich chcem vypnúť nemôžem chvilu strielať .. takže úplne na pi** .. prosil by som o to aby boli skiny odobraté.. alebo opačnou formou že budem mať zakladané skiny a kto si ich chce zapnúť nech zmagne F13.. no a ešte take vyjadrenie k tomu že kolo sa skonči až keď umrie last T .. neviem koho to bol nápad a kto ho sem dal, ale furien admin to určite nebol .. dam príklad .. som T je mapa De_dust2_2006 .. zakempim sa na texturu ako niektorí hrači furienu to lúbia .. a nech sa pači hladajte si ma a volako ma zabite.. fakt dobrý nápad.. (dosť často jedávam pri PC najmä pri hraní furienu .. takže mam dobrý nápad ako tento neuveriteľne skvelý update využijem .. ) a ešte ten bug treba opraviť, že hrači sa napoja živy aj na konci kola.. :) takže tak na zaver.. neviem či som napísal všetko čo som chcel, ale už sa mi nechce pisať .. PS : buď to cele prerobte alebo to rovno dajte preč ... lebo na toto sa fakt nedá pozerať .. a myslím, že veľa dobrých hráčov by to prestalo hrávať kvôli takejto debilovine ako sem bola pridaná.. ďakujem za pochopenie s Pozdravom hrač Sle[Z]oO =(^.^)=

ViRPo
29-10-13, 21:16
Ahojte

Caka vas negativny komentar

Na fore bolo vela zaujimavych napadov, co vylepsit, co upravit, aby to slo...
Na celom svete, v kazdej situacii ale plati, ze cim mensia zmena, tym lepsie
Ludia boli na to, co tu bolo zvyknuti a podla mna bol pomer sil CT T vyrovnany najviac ako mohol... ku tomu dokonca ziadne pripomienky neboli

Preco boli dobre navrhy zamietnute argumentami "na co si zvykat na nejaku novu vec" a pri tom uvediete takuto drasticku zmenu len tak? A este pritom su tu komentare od Kotla, ze sa to uz bude len doladovat? WTF?

CT nemaju HP/AP? Ved furieni ak rushnu s granatmi dobre, tak dokazu zabit 1/3 CT a teraz ani nemusia rushnut dobre a sundaju vacsinu... Pretoze CT sa ani nestihnu rozutekat... A nestihnu nic kupit v takom spomalenom shope
V tom shope bordel podla mna naozaj nebol... kazdy aj tak kupuje tu svoju zbran, novy clovek si zvykne, na akych tlacitkach ju ma a ked chce kupit inu, netrva dlho najst to tam.. urcite kratsie, nez chodit cez toto menu
Toto menu zrychlo o 5% tych novych, ktorych je tam tak 10% a spomali zvysnych 90% hracov o 100%

TAKUTO BRUTALNU ZMENU TAM DRBNUT LEN TAK? NAOZAJ?

Navyse, ako tu niekto pisal, tiez mam problem s pingom od updatu... pred tym som mal ping pod 15 za kazdyh okolnosti... nie som nahlupli, viem, ze nic nestahujem a nikto iny napojeny na wifine takisto

Rad som si tento mod zahral, ked som prisiel vecer zo skoly a nemal som uz na chuti moc ineho nez si oddychnut, ale myslim, ze mam dobry dovod prestat hravat

Benjur
29-10-13, 21:23
Neviem prečo každý píše že CT nemaju možnosť kúpiť HP/AP ..... Ja som mal ešte nabindovaný /shop na F1 a teraz keď stlačim F1 alebo napišem /shop tak si pekne môžem kupiť Hp , Ap a antiflash

Slezo
29-10-13, 21:23
Lee : ale myslim, ze mam dobry dovod prestat hravat
Slezo: a myslím, že veľa dobrých hráčov by to prestalo hrávať kvôli takejto debilovine ako sem bola pridaná.
lee to vystihol a ma pravdu .. spravte stym niečo prosim a to čo najskôr..

Kotel
29-10-13, 21:27
Hp i AP sli kupovat a pokud ne, tak jste asi zrovna hrali mapu, kdy to neslo. Tim padem tahle diskuze ztraci smysl, protoze tam byly chyby a nic jineho se zde ani neresi. Po turnaji se uvidi.

ViRPo
29-10-13, 21:31
Hp i AP sli kupovat a pokud ne, tak jste asi zrovna hrali mapu, kdy to neslo. Tim padem tahle diskuze ztraci smysl, protoze tam byly chyby a nic jineho se zde ani neresi. Po turnaji se uvidi.

Vidim este velky problem v UPS namiesto DGL s ktorym na takej D2 nemam sancu antirushnut...
Aky je dovod vymenit deagle za upsko?

Kotel
29-10-13, 21:35
USP jsem dal pryc, protoze je udajne silnejsi nez deagle, pak bude v shopu.

ViRPo
29-10-13, 21:57
USP jsem dal pryc, protoze je udajne silnejsi nez deagle, pak bude v shopu.

Tak sa musim ospravedlnit za moj rage... Bral som to s tymi upravami tak, ze "ked nas niekto silne presvedci, tak tam este mozno daco zlacnime o 100$" a nie, ze rozumne argumenty budu prijate

USP uz len tabulkovo nie je silnejsi... demage ma tretinove az polovicne oproti DGL, porovnajte:
http://counterstrike.wikia.com/wiki/KM_.45_Tactical
http://counterstrike.wikia.com/wiki/Night_Hawk_.50c
A s USP hlavou na armorovaneho furiena kill nedam... Pritom ked furieni rushuju, tak viac ako raz furiena ani netrafim...

Urcite USP silnejsie ako deagle neni...

Po tychto dvoch veciach mam teda uz len malu vyhradu... bezne mi nakup trval 6 tlacitok s tym, ze mam bind, no v tom novom shope by som robil klikov asi 20
Musi tam byt lepsia cesta ako sprehladnit ten shop, ak to je take dolezite, no podla mna mat 2 stranky shopu naozaj take zle nie je
Zoradit to nejako logicky (typ itemu/zbrane) pripadne abecedne by bolo asi najlepsie riesenie

Arogantne sa povazujem za rozumneho cloveka a na furien serveroch mi zalezi

Rad by som bol pri pripadnych zmenach/pomohol ich tvorit

Nie som zastanca nazoru "Takto to bolo dobre, nehajme to tak chlapci", kedze na dobre zmeny sa prist da

Je mozne, aby som sa na tom podielal?

Kotel
29-10-13, 22:05
V novem shopu koupis zbran na 2 kliknuti (maximalne 2). Ve starem bys musel prochazet cely seznam, kdyz by to nebylo rozdelene. Me to prijde rychlejsi a prehlednejsi. Je to jako klasicky shop v cs. Kdyz se neco prida do toho stareho, tak se vse posune a to nikdo nema rad.

ViRPo
29-10-13, 22:17
Ratal som bind na /shop ako jeden klik a vyber zbrane ako druhy klik
V tom novm menu som stlacil bind -> vyber zbrane -> typ itemu -> item, co ratam ako 4
Pripadne, aka bola hierarchia toho shopu?

DarwiN
29-10-13, 22:19
ale tie nove guny by sa mohli dat na koniec shopu. ano teraz je to prehladnejsie ale zvykli sme si na ten chaos a bolo to fajn.

skusim vypracovat nejaky ten navrh shop menu aby to vyhovovalo kazdemu

Kotel
30-10-13, 08:28
Kdyz se tam pridaji jen 2 zbrane navic, tak je zbytecne delat dalsi menu. Puvodne jsem pocital se vsema.

B@Ryk
30-10-13, 09:51
Ale mohly by se tam nechat ty minule modely ( z toho testovani?)

ViRPo
30-10-13, 10:20
To s tym nakupovanim iba na spawne bol nechceny nasledok, alebo to tak bolo myslene?

DarwiN
30-10-13, 13:09
To s tym nakupovanim iba na spawne bol nechceny nasledok, alebo to tak bolo myslene?

Bolo to asi nebolo tak chcené .
Kotel je tam zbytočné dávať všetky guny , stačí pridať : USP ,FAMAZ , NEjakz ten Mac10 a Schmit nicc viac tam netreba davat , a ani novy shop netreba len pridať nové zbrane .

Eust.
30-10-13, 13:19
Já ten shop nestihl. :((((( Určitě bych byl za klasik,jak na klasiku :D

Rail
30-10-13, 20:28
Určitě Proti
Jediné co bych souhlasil--> Na začátku kdyby byla možnost si vybrat mezi Usp nebo Deaglem. Jinak vše při starém...
Zdraví vás Rail.^
E: Ještě přidat Famas :)
E2: Nevím jak vypadali nové skiny zbraní a docela by mě to zajímalo... Nemohl by někdo hodit případně link na nějakou stránku kde ty skiny jsou?

Aio^Los
02-11-13, 18:23
Kdy uz bude ten shop novy?

marsoun
02-11-13, 18:29
Zatím se na tom pracuje.

Emersen
03-11-13, 13:36
Ja som za nový shop. Dovôdy: 1.maš v tom lepší prehlad.
2.sú tam nové zbrane.
Určite som za Nový shop.:happy:

Del!k98
06-11-13, 12:10
V novem šhopu zamizdaže bola rychlopalka za 4K pritom v starem bola za 12K normal ?

Th3[0]nE^ :P
06-11-13, 18:23
nie vobec sa mi nelubili tie menu co ste skusali D: ja by som nehal tie stare ...

farp3t
11-11-13, 16:16
Starý shop je lepší,v novom sa pomalšie nakupuje

B@Ryk
13-11-13, 14:58
Starý shop je lepší,v novom sa pomalšie nakupuje
Ty si pomalý přidali se tam akorát nějaké zbraně a ty se přidaly na konec shopu..

:Detal!k:. :P vole
17-11-13, 16:13
Nene s tím nesúhlasím :D