PDA

Zobrazit normální verzi : Wh+ab jb



Gregyy
30-10-13, 14:29
[Furien]Camper
VALVE_0:0:333938601
195.91.108.133
http://csko.cz/dema/upload/dir/camper_0.dem

E: Ze začátku přestřelka kde je WH
Potom 2 kola nic.. a až při schovce, kde si přivolá na pomoc i AB :)

ImGustak
30-10-13, 14:49
Wh vůbec nevidím a při schovce taktéž ne jen trošku ta šachta v podchodu ale to by stejně na ban nestačilo takže nevim.
Vyčasoval bys mi to? protože se mi zdá Clear jen 2 časy sem viděl a ty nejsou ani až tak přesné.
E: Viki tjn ale prostě mi tam nesedí jen ta šachta v podchodě a zbrojka. Ještě kouknu ale..
E2: To WH by tam možná mohlo být, ale nejsem si vůbec jistej ale to AB vůbec.

vikernes
30-10-13, 14:52
No mě se moc nelíbilo jak byl v té šachtě s tim AWPečkem a mířil si na toho v cele s gunou celkem divné pak při schovce už si šel na féra k automatu a hitoval už přes něj aniž by se přesvědšil jestli neni náhodou na druhé straně ale to je jedno mohl jít rovnou k automatu ale děroval ho naféra už přes ten automat pak ještě když skončila schovka ten 3 šel v čupu šachtou taky o něm podle mě nemohl vědět a střílel přes zeď sice ho nezabil ale střílel.

E:Je fakt že nesmyslně kouká do země například když vylezl na střech po schovce tak se koukal po celým areálu skrd střechu.Nejsem si jistej ale podle mě má WHačko.

Gregyy
30-10-13, 14:54
Já už ho sleduju delší dobu, teď jdu pryč, ale pak to klidně editnu s časama
Na začátku při přestřelce kouká přes zeď a akorát přesně vyjde..
Při schovce se mě zdá, že kouká na nesmyslný místa do země např,(Tam je někde DR) a za chvilku přijdu a kdyžtak napíšu časy

E:
29:48-Přesně míří na šachtu
30:06- Míří přes zeď přesně na něj, kde pak vyjde a hned potom zase míří na šachtu.
32:45- Přesně ví, kde je ten hledaný a míří přesně
34:53-Jde celkem na jistotu hned za tu krabici
38:08- Ve zbrojce, věděl, že je za automatem
40:08-Jak mohl vědět, že je v šachtě?, schválně jsem si ho spectoval, abych věděl kde je a on šel přesně za ním

AB se mě zdálo jen okolo 36:31, jak mu při sekání nožem nesmyslně skáče na CTčka a pak zase někam jinam, ale nechme to tak, já myslím, že WH má jasné
Kdyby byl Admin ESP bylo by to zřetelnější, ale i tak.. ty časy, co jsem psal si myslím, že stačí

matis
31-10-13, 07:54
ja to mam nejake bugnute, na demu mi neukazuje koho si tocil, ale WH tam je

E> tak obchadza dokonca http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=85845

dik