PDA

Zobrazit normální verzi : Conn Problém-mapa



yadort
30-10-13, 16:51
Když padne server to je tak 2-3x denně ,pak tam naskoši mapa typu cbble,tuscan,prodigy,mirage,cpl atd,myslím že by bylo lepší kdyby se to nastavilo třeba na
"dust,inferno,nuke,dust2" prostě ty lepší mapky
vaše názory

Grakon2702
30-10-13, 18:14
Prej lepší mapky, tohle se nedá určit , která mapka je lepší, protože každý má svou oblíbenou (mě se třeba líbí prodigy). Nechte to tak, je to tak všude. Dneska se mi třeba na jb ráno stálo, že po skončení mapy spadnul server, a když najel, byla tam ta stejná mapa.

lynx
30-10-13, 19:18
ano kazdy ma svoju oblubenu, len problem je v tom, ze prodigy maju radi desiatky ale taky dust2 stovky hracov :D tak co, ktora skor pritiahne hracov? :D

yadort
30-10-13, 19:51
Vtom to je,když je na serveru cbble max lidí je tam 10 -_-.. a když dust,dust,inferno tak full
oblíbené ? to je vidět když hráči votujou že nechcou cbble,tuscan atd.. pořád se hraji dokola stejné mapy protože "VĚTŠINA" TO TAK CHCE.

shootradar
31-10-13, 08:25
Vtom to je,když je na serveru cbble max lidí je tam 10 -_-.. a když dust,dust,inferno tak full
oblíbené ? to je vidět když hráči votujou že nechcou cbble,tuscan atd.. pořád se hraji dokola stejné mapy protože "VĚTŠINA" TO TAK CHCE.

Knote a tebe baví furt hrát dust2 pokaždé? Mě občas už leze krkem a rád si zahraju méně hrané mapy, které tam s některýma se snažíme votovat ;)

Proxima Centauri
06-01-14, 22:24
Tak nech začne tá mapa , na ktorej padol server...