PDA

Zobrazit normální verzi : jb_oasis



Mr.N0b0dy
30-10-13, 18:05
Zdravím všechny,

Tento thread je řešením a zároveň dohodnutím se záhady CT zóny na Jb_oasis
V následující anketě zvolíte jestli: Jsou věže CT zóna nebo Nejsou CT zóna lidi se dohadujou, každý má jiné názory.
Můj názor je, že se tam jde dostat pouze a jenom ze zbrojky = ANO
Váš názor, vy rozhodnete.

Mimochodem je tam BUG se spawnem za CT, někdy se z 6 lidí 1 nespawne, ale jenom v mála případech.

Díky za čas :)

Grakon2702
30-10-13, 18:11
CT zóna je místnost s gunama, čili věžky CT zóna rozhodně nejsou. Ikdyž se dá k nim dostat pouze ze zbrojky, CT zóna to prostě není. Navíc se tam dá dostat i se sníženou gravitací. To je to samé jako druhé patro v CT budově na mapě jail_crime.

Mr.N0b0dy
30-10-13, 18:12
To zase není pravda, protože do té věže se nejde dostat s Gravitací. Zkus si to. BTW. Místnost s gunama není ani v prvním patře, je to pouze ta uzavřená místnost. Mimochodem v šachtě můžeš být taky na crimu :)

Grakon2702
30-10-13, 18:19
Dobře, tak nedá se tam dostat, i tak to CT zóna není, není to místnost s gunama. Stejně tak na crimu. I já jsem se divil, proč všichni brání i to první patro.

vikernes
30-10-13, 18:21
Myslim že jsme se jednou na poradě dohodly že to CT zona je.

_AnGeL_
30-10-13, 18:59
Tak, sú tam 4 veže na 2 sú zbrane. Tie 2 veže pri zbrojke, by urćite mali byť CT zóna. Ale ty si písal, že vežičky, ale neviem kokrétne ktoré. Tak, nabudúce to upresni, pretože vypukne flame.

Airsoft
30-10-13, 19:03
Dobře, tak nedá se tam dostat, i tak to CT zóna není, není to místnost s gunama. Stejně tak na crimu. I já jsem se divil, proč všichni brání i to první patro.
CT zona to je,protože se tam neda dostat jinama než přes zbrojku.Téčka se tam nedostanou,v pravidlech to není tuším ale neuškodí použit mozek.Na Crime se tam dostanou tady proste ne.


Tak, sú tam 4 veže na 2 sú zbrane. Tie 2 veže pri zbrojke, by urćite mali byť CT zóna. Ale ty si písal, že vežičky, ale neviem kokrétne ktoré. Tak, nabudúce to upresni, pretože vypukne flame.
Věžicky u zbrojky.

E3:Swagrid uplně si to vystihl,nechápu kde přišel grakon s tím ze to není Ct zona.

_AnGeL_
30-10-13, 19:07
Dá sa tam dostať, ak ti niekto z vnútra otvorí. Stalo sa mi, že takto CT pomohol T, aby sa dostalo na vežu.

@Airsoft: Ja to viem, ale nech to nabudúce aj napíśe.

Mr.N0b0dy
30-10-13, 19:07
Tak, sú tam 4 veže na 2 sú zbrane. Tie 2 veže pri zbrojke, by urćite mali byť CT zóna. Ale ty si písal, že vežičky, ale neviem kokrétne ktoré. Tak, nabudúce to upresni, pretože vypukne flame.

Ano, bavíme se o věžích u zbrojky... pochybuju že budeme běhat přeš půlku mapy aby se nedostali na ty 2 zbývající... Každý pochopil, že se jedná o věže u zbrojky

Swagrid
30-10-13, 22:27
Můj názor je stejný s těma výše. Do věžek u zbrojky, se jde dostat pouze přes CT zónu, čili věžka CT zóna je.