PDA

Zobrazit normální verzi : ADMIN práva na Teamspeak



Tajfuun
10-09-11, 10:50
Ahojte chtěl bych požádat o práva na teamspeak jestli by to nějak šlo protože na vašem TS sem každý den a domlouvám mix,gather atd.... A stalo se mi hodňekrát že do naší místnosti vleze nějaké malé dítě a začne tak třeba puštět rádio různě otravovat.Chápu že když si uděláme vlastní roomku tak tam už nemůže ale radši bych tak chtěl mít na to práva protože by asi v té obyčejné roomce neotravovali kdybych tam třeba měl u jména nějaká to TS ADM :D :D
Příklad free.room1 příde tam málé dítě které začne dělat blbosti nás 10 lidí se kuli němu musí přesunout do jiné roomky on de za námy pak někdo vytvoří roomku ale někdo si ho kuli tomu díteti sundal sluchátka nebo něco a neví heslo....tak se pak musí schánět lidi pak to malé dítě de do jiné roomce a začne dělat to samí a je tam rozruh.Pak má každý na TS kuli jednomu blbému dítěti špatnou náladu tak proto bych byl rád kdybych dostal práva abych ty malé děcka třeba mohl bannovat nebo aspoň kickovat. Děkuji
Taj!F!uuN

Larodar56
10-09-11, 10:55
Tak za vámY chodí no a co? Děcko chodí za děckama, chce být součástí party, Yes.

Tajfuun
10-09-11, 11:04
Aha prej děco za děckem. :) na todhle sem se ale vůbec neptal....tak prosím nepiš a přečti si to pořádně děkuji! :)

GoGy
10-09-11, 18:18
ANO, súhlasím len kvôli tomu, že som s kamarátmi hral gather a odrazu k nám došiel nejaký "frajer" a začal nám do toho kričať, nadávať a spamoval chat.
Viem, že moje slovo nemá cenu, ale je to dobrý nápad.

Freiwyk
10-09-11, 20:45
ano, jsou to free rooms, občas tam nějaký děcko zaběhne .. ale jak jsi sám říkal, není problém vytvořit private room s protekcí, hm ? sám na Kotelna TS nechodím, nevím. Ale ze zkušeností ze spousty TS/Vnt serverů, kam chodím, vím, že tohle se prostě uhlídat nedá a většinou ani zmiňovaní ADM's se neobtěžují s kickováním/bannováním, protože je to jenom zdržuje od hry. ;-)

GoGy
11-09-11, 08:45
To nieje potreba, stávalo sa aj mne, že nabehlo naike dieťa a začalo ziapať, aký problém? 10sekund a máš kľud, jedno urobenie roomky nikoho nezabije.. "admin na Teamspeaku" je zbytočný.

Ale su decka, ktore ani po 10 sekundach neodijdu, a budu otravovat, kym vsetci z roomky nezmiznu. Ale ved ani novy admin nebol na TS stale, a to by bolo to iste. Takze Noxyna ma vlastne pravdu, nový admin je zbytocny :)

vedouci venny
11-09-11, 10:03
Stačí když dotyčnému dáte mute sice při cw je to trošku problém ale dá se to vyřešit :))

GoGy
12-09-11, 07:18
No, nekříží se ti to nějak?
Jo přesně jak napsala Noxa, za 10 sekund máš vytvořenou vlastní zaheslovanou místnost, na TS vážně admin není potřeba.

Heh nechytaj ma za slovíčka, ale k tomu čo som napísal, som konštatoval :)

Kotel
12-09-11, 07:32
Na ts jsem asi 8 hodin denne a jen jednou mi nekdo psal, abych dal nekomu ban, takze admin na ts urcite neni treba. Kazdeho si muzete permanentne mutnout.

grEy
12-09-11, 14:52
To je sice pravda Kotel, ale napr. vcera sme hrali Gather a dosiel tam nejaky panchart, ktory nam tam pustal nejaku hudbu - nebol si tam a tak som nemal komu napisat. Mute sice pomoze, ale bordel bude proste robit furt a hracov to potom urcite odradi.

GoGy
13-09-11, 15:25
Ale Kotel taktiež nieje robot :)