PDA

Zobrazit normální verzi : práva na paintball



jablonecn
10-09-11, 14:09
Ahoj je mi 13 let
countr hraji us asi 3roky z toho 2 na kotelne pod ruznymi nicky ale ted se jmenuji [chAos]matej strihac
muj rank na hre se pohybuje o kolo 300 a porad klesa

chci byt adminem prototze na paintbalu jich moc neni a cheaterove to maj dobry tak jsem tam chtel udelat trochu poradek na servrech jsem docela dost znamej a mam i mnoho pratel s dobrym rankem pod 100

ocekavam na vasi odpoved ale diky:thumbup:

jablonecn
10-09-11, 14:10
tím na servrech myslim paintball obcas chodim onli fy maps a he granates

RiiCii
10-09-11, 15:44
To niejo o tom aky mas rank ale ci vies rozonat chaetrov a ako myslim dal by si ban niekomu kto to vie dobre hrat... podla mna nie

Luccy
10-09-11, 18:49
Věk -
Žádost -
Příspěvky na fórum -
=
Ne

tyger103
10-09-11, 19:30
Na paintballu už mám nahrány cca 2 roky,ted už nějaký týden jsem se tam neukázal,co se týče cheaterů:Já osobně jsem byl několikrát označen jako cheater a nebyl jsem sám,na tento server ve většině případů chodí děti a ty nadávaj a stěžují si,ty vyspělejší dokážou pochopit,že když někdo hraje tu mapu po 50tý,tak ví kam se chodí :) navíc na paintballu je antiwh,což mi napsal kotel při menší písemné konzervaci před pár měsíci.Velký problém tam je vulgarita,cheaterů jsem tam taky pár potkal,ale oproti jiným serverům je to jen malý počet.

Fro
11-09-11, 22:16
Na Paintballe je až príliš veľa cheaterov.3/4 sú z nich cheateri. Ale všetkým ako vidím je to jedno.

bones
11-09-11, 22:22
Na Paintballe je až príliš veľa cheaterov.3/4 sú z nich cheateri. Ale všetkým ako vidím je to jedno.
To som pisal tiez, ked som to nevedel hrat.

ReaLiTy
12-09-11, 21:24
věk, steam.?A dalsi veci, nikdy jsem te nevidel takze za me NENE

Pormen
14-09-11, 00:05
13 let a žádá o práva,ten kluk si zadělal na velke hovno

Smile
14-09-11, 00:09
13 let a žádá o práva,ten kluk si zadělal na velke hovno

Podle těch hoven co ty píšeš, je chlapec nejspíš starší jak ty..

Flash
14-09-11, 12:26
13 let a žádá o práva,ten kluk si zadělal na velke hovno

Hej vyser se na psani tadytech sracek, kdyz chces nekoho trollovat, tak si to co napises nejdriv poradne promysli, protoze v tech 19ti postech co tu mas si ze sebe zatim dokazal v kazdym z nich udelat jen kokota a dokonce post od postu cim dal vetsiho.