PDA

Zobrazit normální verzi : Stížnost na admina Knife...



Maximus
31-10-13, 13:03
Chcel by som uviesť na pravú mieru môj dôvod sťažovať sa... :)

Touto sťažnosťou chcem dokázať, že ban na 3 dni za nk je nie je férový ... Bral som ten už tak sporadický,že ten deň prežijem ale samozrejme Pán admin Because si ho predsa zvýšil.... :) Týmto chcem aby sa mi zmiernil trest. minimálne do Piatka... Neviem aký mal dôvod mi zvýšiť ten ban ... Aj tak viem, že má budete považovať za Blbca ktorý furt vyplakáva ale čo už je jedno také porekadlo "Podla seba súdim Teba".. Týmto ukončujem môj prejav... :)

Skúste ma poučovať normálne a nevyberajte si len tie veci aké chcete vidieť... Toť je všetko :)

because
31-10-13, 13:06
Takze ban si dostal za NK na tri hodiny, videl som v banliste ze tam mas 3 bany uz tak som ti to predlzil na den, a potom si dosiel na forko a zacal si mi nadavat tak som ti to dal na 3

Have a nice day...

Maximus
31-10-13, 13:07
jeden jediný dôkaz a dám pokoj len jediný prosím ťa....

Alebo takto jediný zrozumiteľný screen kde ti nadávam ... a berem to ... názor neberiem nikomu... :)

Délka banu : 3800 minút to zas je čo ??? Nebolo náhodou 3400 minút ?

because
31-10-13, 13:35
Dokaz som si vymazal tesne pred touto temou takze nemam dokaz, mam dokaz len ze si mi prvy pisal

Nepoznam ta takze by som ti urcite ban na 3 dni nedal pokial by nebol dovod.. Dovod si mi dal takze ho mas cau ;)

Maximus
31-10-13, 13:42
pisal som ti prvy pretoze som sa ta pytal akoze preco som dostal ban z 1 dna na 3.... ;)

fake?
01-11-13, 15:20
Nevim no , takový přehnaný za NK :) ale samozřejmě jsem neviděl , co napsal Maximus

human
01-11-13, 15:26
Uplakany blbec si tu akurat tak ty. Si idiot najvacsich rozmerov.

Maximus
01-11-13, 15:43
Ty nemehlo, poznáš niečo také "Podľa seba,súdim teba? Tak si daj láskavo pozor na ten svoj jazyk, lebo ani ty nie si dokonalý týmto prosim o uzavretie tejto diskusie. Ďakujem vám za "perfektné" argumenty.

matis
01-11-13, 15:57
strasne, niekto sa nevie spravat - lock