PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o admin práva na Zombie server



Got2be
10-09-11, 17:20
Zdravím,
Je mi 16 let, jmenuju se Radek CSku se věnuju 3 roky na Kotelne hraju již 1 rok :) hodně mě to tam baví.
CSko hraju 3-5 hodin denně :) steam mam, steam nick radek5546
Jinak chtěl bych se stát adminem na vasim "Zombie" serveru jak je již uvedeno :) Chtěl bych na něho dohlížet (banovat cheatery,bugery, a lidi co dělaj reklamu na jinej portal)
Skušenosti mám z portalu: gameside-eu ( tam už nejsem admin nebavilo mě to tam a nechodi tam lidi na servery) csgame.eu (vyhodili mě z důvodu že mě ujeli nervy a omylem jsem napsal sproste slůvku tak proto mi sebrali prava) freestyle.tk (zkrachoval)


S pozdravem Got2be

1488.6
10-09-11, 17:47
steam mam, steam nick radek5546 neexistuje ten nick;) a když dám tam tenhle co máš tady Got2be, tak těch přezdívek je hodně

EDIT: tak třeba steam máš:) zlatej gugl vyhledal tvoje uvedeny jméno radek5546 STEAM_0:1:41369657 a těch žádostí všude poslanejch o admina:) i na ... :-! :D Stačí si zadat do gugla jen radek5546
Tohle je tvoje asi 6 žádost o admina během jednoho měsíce:D

Got2be
10-09-11, 18:03
cože ? co to meleš hele, steam mam! nick radek5546 klidně si mě přidej a uvidíš jak ti to nejde tak to neumíš "AMATÉRE"

1488.6
10-09-11, 18:12
cože ? co to meleš hele, steam mam! nick radek5546 klidně si mě přidej a uvidíš jak ti to nejde tak to neumíš "AMATÉRE"
:DD tak je chyba u steamu:p https://support.steampowered.com/
There seems to have been a problem with our database.

Please try again by clicking the Refresh button in your web browser.

An e-mail has been sent to our Technical Staff, whom you should contact if the problem continues.

We apologise for any inconvenience.

víš co, zkoušej si žádat znova o práva na gamemrdky:p :D tam máš žádostí 5:p :D http://www.gamesites.cz/modules.php?name=Forums&file=search&search_author=Got2Be

BAWSON
10-09-11, 18:41
Heh. Dneska prisel na Zombie a hned hledal admina. Kdyz jsem se ho zeptal co potrebuje, tak chtel hend kontakt na hlavniho admina (Kotla). Hned jsem vedel vo co go, tak jsem mu napsal, ze pokud chce zadat o prava, tak to musi napsat na forum. Jinak dneska jsem ho tam videl poprve a to bylo asi jen na 5 minut, Jou.

hopik
10-09-11, 19:16
16.. nechtěl bych

1488.6
10-09-11, 19:27
16.. nechtěl bych
já zase bych chtěl aby mě bylo 16 :D


http://k003.kiwi6.com/hotlink/hqrnz9k931/bezimienni_jeden_moment_klincz_prezentuje_official .mp3

AnnoyingGreg
10-09-11, 19:35
Heh. Dneska prisel na Zombie a hned hledal admina. Kdyz jsem se ho zeptal co potrebuje, tak chtel hend kontakt na hlavniho admina (Kotla). Hned jsem vedel vo co go, tak jsem mu napsal, ze pokud chce zadat o prava, tak to musi napsat na forum. Jinak dneska jsem ho tam videl poprve a to bylo asi jen na 5 minut, Jou.

Přišel s dírou v kabátě, prvním postem na forku a žádá o práva. Odvaha..nebo drzost?

Lynviy
10-09-11, 19:39
Jedním slovem demence, on ani nezačne hrát a žádá o práva... A nebo je tam max 5 minut.. NE!

MARTiii
10-09-11, 20:13
Super no, tak muzes jit zase o portal dal se svou zadosti...