PDA

Zobrazit normální verzi : zadost o unban



luckin97
01-11-13, 22:30
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 85952)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'ab'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): Oliver
[AMXBANS] Tvuj nick: luckin97
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:1768913127
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:787808286
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 91.235.200.2
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 91.235.200.2
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Maly Buu
[AMXBANS] Server: csko.cz | Classic (de_dust2)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ===================================

Zdravim admin tym který je opravdu vyjímečný.Tkže za 1 v životě jsem nehrál za tento nick který je bloklý a v životě jsem nikdy nepoužil jakýkoliv hack v jakékoliv hře.Vždy jsem hrál bez podvádění a spravedlivě a docela mě zajímá proč jsem ten ban dostal a co je to vaše ab. A také by mě zajímalo kdy mi byl udělen když jsem nehrál cca. rok a ted jsem ho celý měsíc hrál proč mi to najednou píše BAN!!!!! Jestli tadyto děláte každému tk se nedivím a jestli ne tk se omlouvám. Žádám okamžitý unban!

matis
01-11-13, 22:34
http://csko.cz/forum/showthread.php?18942-Sd%EDlen%E1-IP

zial zdielana IP

luckin97
01-11-13, 22:38
Tk si polibte polibte Prdel když ste líný něco udělat a dělat to jinak je vidět že se staráte když posílá BOT jednu a tu stejnou správu dokola měl jsem pravdu váš server upadá do nicoty. Mějte se v pekle dobře

Zoyer
01-11-13, 22:46
ty hraješ na kradený verzi a my nemůžeme za to, že máš stejnou IP jako cheater..

matis
01-11-13, 23:31
Tk si polibte polibte Prdel když ste líný něco udělat a dělat to jinak je vidět že se staráte když posílá BOT jednu a tu stejnou správu dokola měl jsem pravdu váš server upadá do nicoty. Mějte se v pekle dobře

dik papa aj ja ti prajem dobru noc