PDA

Zobrazit normální verzi : BaseBuilder - Návrhy k XP módu



so_popcorn
02-11-13, 20:41
Dobrý den!

Mám pro Vás pár navrhů na zlepšení BB serveru :)

1. návrh: SHOP
- Chtěl bych přidat "shop" ve kterém si budou moct hráči kupovat vylepšení za body: Za kill ZM - 8 bodů, Za kill CT 30 bodů.
např. pro CT (buildery) : Poškození + 10%, Poškození + 25%, No recoil, Regenerace, + 100 Armor, ....--> Muž v ohni <-- (CT střílí 40 sekund bez přebíjení) a další..
např. pro T (zombie) : HP +, Jump +, Speed+ :)

2. návrh: Přidání nové mapy
- Jedná se o přidání nových map jako je: bb_antiquity - další mapy nechám na Vás ale Antiquity mi tam chybí :sad:

3. návrh Více adminů + zpřísnění pravidel.
- Server by chtěl více aktivních adminů protože na serveru hrají "děti" a spamují mikrofon, kradou bloky, blokují spawn a další..
- Jediný admin co jsem pochytil na BB je -dOes-, který ovšem moc nechodí na server a tak je tam stále s prominutím "bordel"..

A ještě bych chtěl upravit Autolock, mě a několika dalším lidem nejede :(

Děkuji, 'Originals' #So_popcorn.

hofy
02-11-13, 20:54
Na úpravách BB serveru momentálně Kotel pracuje.

Jinak já nejsem jediný zombie admin, snažím se tam chodit denně, protože je fakt, že kradení bloku je tam dost časté a autolock nefunguje tak, jak by měl. Stačí napsat přes "!" a pokud jsem ve hře, vždy dojdu a vyřeším, co je potřeba.

so_popcorn
02-11-13, 21:03
Jojo Doesi :)) Díky, doufám že všechny moje návrhy doopravdy budou, protože uvidíte samy, že když se to udělá, bude tam chodit víc hráčů :) Dobře, příště tě budu kontaktovat.

Kotel
08-11-13, 11:18
Mám tu mnohem složitější verzi shopu, ale musím ho extrahovat z jiného bb a dost upravit, takže to bude chvíli trvat.

eL fUrIo
20-11-13, 18:45
Na BB všetko v pohode,tie zmeny! Len sa mi nepáči tá tabuľka ktprú mi ukáže ked namierim na hráča,ten dlhý text mi trošku ťahá oči a potom nevidím poriadne na mieritko,neviem ako ostatný hráči :) ale myslím si že by sa s tým dalo čosi urobiť,prehodiť to aspoň na inú časť obrazovky...

Kotel
21-11-13, 17:45
Zredukuju to.

hofy
21-11-13, 21:12
Kotle, jen bych tam ještě vrátil zobrazování damage. Abych jako CT viděl, kolik má daný ZM HP. Jinak je to fajn.