PDA

Zobrazit normální verzi : nenormalní přístup admina



Hajas
02-11-13, 21:03
Čau dnes jsem hral na dust only a dostal jsem ban za nick admina.Chápu ale nevěděl jsem že admin se jmenuje Hajjas ale ja se jmenuju [H]ajas. Tento přístup mně tak zarazil že jsem to sem musel napsat kdyby to byl ban na 3-5 dnů chápu ale na 21 dní ?? Nějak moc ne ??? Chtěl bych se proto zeptat proč na tak dlouhou dobu.Ja hraji stýmhle nickem na dust only asi 6dní a zatím jsem nedostal ban. Prosím o vysvětlení.

S pozdravem [H]ajas

BiA Fz
02-11-13, 21:06
Ja hraji stýmhle nickem na dust only asi 6dní a zatím jsem nedostal ban. Prosím o vysvětlení.

o to prave jde, kdyz se lisi nick v jednom, dvouch písmenech, je to jako kopirovani admina; musis pozadat o výjimku (respektive domluvit se s adminem a dat to nejak najevo komunitě tady na kotelně- přes forum) nebo hrat s jinym nickem, aby si te tu lidi nepletli s danym adminem

Sometypes
02-11-13, 21:38
Za 1. zkus to příště psát do správného fora.
Za 2. napiš banujícímu adminovi, popřípadě napiš si žádost o zkrácení.
Za 3. banující admin by měl upozornit a požádat hráče, aby si nick změnil, ne hned banovat. Zajímalo by mě, který blb to banoval :) Novej hráč netuší, co tu hraje za lidi..

The Frisco
02-11-13, 21:46
Ban mu dal samotný Hajjas, upozornění žádné nedostal. Teda aspoň ne před banem..

Shit Pro ^_^
02-11-13, 22:41
Tento hrac tu hra pod nickom Hajas 6 dni myslite ze ho hraci neupozornily?? ved ked sa nejaky admin pripoji na server je chat zaspamovany niecim ako “cau Types“ alebo “nazdar Bia“ podla mna mu malo byt divne ze ked pride na server all ho zavalia otazkamy??????

Facened
02-11-13, 22:46
Ja som bol v tom, že kopirovanie je keď niekto niekoho okopíruje presne do písmenka, pokial mu nekazí rank tak to kopírovanie neni

Beat
02-11-13, 22:54
Zakým sa nevydáva za admina, nevyhráža banom alebo nekopíruje nick, ktorý je originálny tak sa to nebanuje.

Koľko tu je matisov
http://csko.cz/chatlog/show?from=04-10-2013&to=02-11-2013&server=1&nick=matis&sid=&ip=&text=&submit_=Hledat&do=findForm-submit

Shit Pro ^_^
02-11-13, 22:56
Ja som bol v tom, že kopirovanie je keď niekto niekoho okopíruje presne do písmenka, pokial mu nekazí rank tak to kopírovanie neni
Ok takze ak si dam nick Face[n]ed tak to ta nebudem kopirovat?

matis
02-11-13, 22:59
Zakým sa nevydáva za admina, nevyhráža banom alebo nekopíruje nick, ktorý je originálny tak sa to nebanuje.

Koľko tu je matisov
http://csko.cz/chatlog/show?from=04-10-2013&to=02-11-2013&server=1&nick=matis&sid=&ip=&text=&submit_=Hledat&do=findForm-submit

ale len jeden pravy :D:D

Kotel
02-11-13, 23:01
Hajas sem asi neprijde, tak jsem ban zrusil. Nelze banovat hrace za to, ze maji stejne prijmeni.

Facened
02-11-13, 23:12
Ok takze ak si dam nick Face[n]ed tak to ta nebudem kopirovat?

Ze by si chcel naschval provokovať ?

Acid
02-11-13, 23:50
Ze by si chcel naschval provokovať ?

Neřeš děcko, radši to lockněte