PDA

Zobrazit normální verzi : komunitní online radiokanál



NarutoO
03-11-13, 12:08
Ahoj všem hráčům a adminům!
Napadlo mne udělat buď na shoutcastu, nebo jiným způsobem (třeba i na TSku by to pro začátek šlo, ale bylo by to špatně dostupné a skombinovatelné s hrou) komunitní online rádio pro začátek s dvoudenním komponovaným večerním programem.
Proč rádio, když máme fórum? No mám jeden argument, který si myslím je zásadní. Ne každý má celý den čas sledovat fórum, takže pustí rádio, zapne hru a může nerušeně pařit, aniž by se zdržoval čtením!
Jak by vypadal program:
-reklamy na Vip, soutěže a eventy
- žánrové hudební bloky jednotlivých dj's prokládané komentářem
- mezi nimi zprávy ze serveru (soutěže,novinky na serveru), zprávy z herního světa, chunky zprávy (zprávy ze světa minecraftu)
-pořady (rozhovory, kauzy, humor)
Co by to vyžadovalo?
-redaktor 1-2 kteří by se při každodenním vysílání střídali ve výběru a kompozici zpravodajství v každé sekci zpravodajství. Mohli ale nemuseli by namlouvat sami, to může namluvit moderátor (zatím ja)
Dj's, ve zde preferovaných zanrech třeba dva na jeden. Ti by měli na starost hodinové hudební bloky S VLASTNIM KOMENTÁŘEM. To by byla podmínka, protože jinak by to bylo málo zajímavé.
redaktoři pořadů: to vychází z toho, co už někdo dávno dělá. Myslím tím rozhovory s adminy.
Rádio by bylo cenzurované, protože si přeji, aby mělo úroveň.

Technicky bych to zajišťoval já, nicméně jen zkušební dobu, pak bych rád, kdyby se to dařilo, bylo by potřeba vymyslet nějaké lepší serverově optimální řešení.

Co si o tom myslíte? Kdo máte zájem podílet se na testovacím provozu?

Only_Lucker^^
03-11-13, 12:23
Jako nápad to není špatný,ba naopak :D Ale nebude to zrovna 2x jednoduché.. Takže bych rád pomohl :)

NarutoO
03-11-13, 17:43
Jako nápad to není špatný,ba naopak :D Ale nebude to zrovna 2x jednoduché.. Takže bych rád pomohl :)

A co z toho výše uvedeného by ti sedlo? A nebo máš nějaký vlastní koncept pořadu?

Dík za ochotu.

Acid
11-11-13, 17:34
Damn nice idea!

NarutoO
12-11-13, 19:36
Ahoj, stále jsem nic nerozjel a trochu se motám v kruhu.. Nápad zůstává, ale lidi se nehrnou. Napíšu to jinak, bude někdo ochoten 'na zkoušku' vyrobit pořad, hudební blok s muzikou a komentářem v nějaké rozumné délce a poslat mi ho? Specifikace v prvním vláknu, popřípadě mohu poslat do pm další info.