PDA

Zobrazit normální verzi : Navrh



Shit Pro ^_^
03-11-13, 21:38
Ahoj nebudem to tu rozpisovat jednoducho chcem aby ViP mohlo mat iba Bz alebo grenade launcher lebo ked je trochu pro hrac kupi si oboje a proste beha niekde dokola a opakuje iba grenade launcher aby zm vihodil do vzduchu Bz ak ho chce zabit a ked ma k tomu este Mg nedostane sa k nemu nikto

havingsexwithanimals
05-11-13, 16:07
Kdyz je na serveru nejaky schopny hrac tak si CT uz nekdy nezahrajou :-)

RadolfSVK
05-11-13, 18:38
jj ľudia majú celkom prevahu dal by som tam nejaké nové veci pre ZM

halelujah
07-11-13, 22:05
Príspevok síce nečitatelný ale konečne by sa hodil server kde proste human sa nezakempi na jedno miesto a je nepremožiteľný resp. vip hard zombie je nuda lebo tam je ten machine gun abo čo čo sa dá na zem a na leveli 3 je hráč nepremožitelný to je strášna kravina pre humana to je fakt "hard" kempiť za tým strojom a zbierať fragi.A potom na zm kde sa dve vip daju do kempi daju si laseri (ktore su strašne op) potom do vas bušia mgčkom a bazukou čo mi neni problem skôr tá vec že si niekto nabidnuje armor a len beha dava armor z bindu a dava laseri pre zm je to vážne "sranda".Myslím že by sa malo vedenie zamyslieť na moju nádej zm escape sa zanevrelo ani pridať zopár máp sa tam nemôže lebo je to "nemožné" potom sa čudujme že tam nik nehra amen.