PDA

Zobrazit normální verzi : žádost o unban nebo o vysvětlení



Ryan-gc
03-11-13, 22:53
AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 70063)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): AnonY?ous FUCK YOU CHEATER
[AMXBANS] Tvuj nick: Ryan-GC
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:1479353881
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_ID_LAN
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 81.90.165.211
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 81.90.165.211
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Ridik :D +MP3
[AMXBANS] Server: csko.cz | DM FFA Only HS (de_inferno)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.



Zdravím,
chtěl bych požádat o unban. Jestli to dobře chápu podle banlistu, tak jsou to bany někdy z 11.6.2013. Tenkrát jsem žádal o unban a bylo mi řečeno, že se jedná o sdílenou IP a jediný řešení je pořídit si Steam. Tak jsem to tímto způsobem vyřešil a od té doby normálně hrál. Dneska jsem taky normálně hrál a najednou teď večer mě to nepustilo na server oldschool kvůli banu, přičemž v konzoli mám opět, že se jedná o ban za nějaký jiný nick a ze serveru na který nechodím. Přitom když se připojím na server knife tak mi to normálně funguje a po zadání amx_ip do konzole mi to ukazuje moje steam id a IP normálně ( Ryan-GC STEAM_0:1:67395820 81.90.165.211 CZ) čili nevím co je špatně a i na ostatní servery se připojím pouze na oldschool ne. Žádám tedy o vysvětlení co a jak? Jestli jsem na olschoolu něco provedl? Případně prosím o radu co mám udělat, protože řekněme v oblasti PC nejsem žádný IT přeborník a jsem rád že si zapnu to CSko.
Předem děkuji za odpověď.


[

hofy
03-11-13, 22:56
Ahoj, je to jen bug, kdy se ti nenačetlo SteamID. Zatím můžeš hrát na všech serverech, kromě toho na který se pokoušíš připojit - na ten se připojíš až zítra, po restartu serveru.

Ryan-gc
03-11-13, 23:04
Ok díky za odpověď a vysvětlení.

Ryan-gc
04-11-13, 09:18
Díky ještě jednou, už to normálně jede.

matis
04-11-13, 11:23
vyriesene - lock