PDA

Zobrazit normální verzi : Práva



TEX
04-11-13, 17:03
Zdravím,
Jménuji se Jan a pocházím z Českých Budějovic
Nick ve hře: |TEX|
Věk: 16 (v únoru 17..)
Steam mám. STEAM_0:1:57093336

Chtěl bych požádat o práva na JailBreak a Inferno Only

Na kotělně hrám už tak dlouho že si nepamatuju jak dlouho ale asi bych to počítal na roky. JB hraju od založení 1.serveru mám zkušenosti, mikrofon znám pravidla i přes to že se docela mění). Na JB hrám převážně tam kde nejsou admini(proto mě asi ani moc adminů nezná), páč ma to baví mezi dětma :D Zní to divně ale když se najde nějáké dítě co se chce naučit simonovat atd. Tak je prostě fajn mu pomoct.

Na Inferno Only bych chtěl práva kvůli tomu že tam chodím často hrát hlavně se svým otcem (Ano můj otec pořád hraje Dust2 nebo inferno), a když se tam objeví nějáký "číter" tak na to docela naštve. WB i AB poznám. Zatím jsem nenahlásil žádného cheatera jelikož mi něják nešlo natáčet na steamu (ted už mi to funguje - hlásil jsem demenci CT xD). Jelikož otec hraje na infernu a potká tam někoho kdo má pravděpodobně cheaty tak mi píše, já s tím bohužel nic neudělám páč natáčet mi nešlo. Takže kdybych měl práva tak si myslím že bych tam hráčům značně ulevil.

Já:
Studuju na střední odborné škole, obor výpočetní technika (Občas dokážu i pomoct s problémem na PC nebo se zeptám Sedlyho :] )
Mimo PC se věnuju akorát airsoftu jelikož sportovat nesmím.
Jednou už hodně dávno jsem dával žádost ale to jsem neměl steam.. Kdyžtak mi napiště co podle vás nesplňuji a já se pokusím zlepšit.

Díky ;)

Tupelko
04-11-13, 17:07
Na JB se bere ze spešlů tak nevím :D, ale jenak jsi v pohodě, cheatery jsi hlásil na foru pokuď se nepletu :)
E:Dal jsem si tvůj nick na foru do vyhledávání, a máš tam jen stížnosti kde jsi hlásil z JB.Neviděl jsem tam ani jednoho nahlášeného cheatera.Teda pokuď nejsem slepý :D Takže bys jich měl pár nahlásit..
E2:Ano moje chyba zapoměl jsem na to, že jsi to tam napsal :D

hladik
05-11-13, 12:09
Proklepněte ho někdo.

TEX
05-11-13, 19:06
tupelko: áno, psla jsem že mi nešlo natáčet :/ začnu hlásit když už nějáký potkám(snad ne..) jinak Dík ;)
hladik: Říkáš to jako by som byl federální trestanec -_- :D

Charon35
19-12-13, 19:21
Na JB sa bere zo spešlov. Inferno only je zbytočné. Tam môže zájsť hociaký strielací admin. navyše tu máš stále len 1 nahláseného. Zatiaľ nie.