PDA

Zobrazit normální verzi : unban pls



jatro
10-09-11, 23:24
dobrej vecir, dostal sem ted perma vod pejska asi prej WH.. trochu sem deroval dusta a nevedel sem ze se to u vas nesmi.. muzete se na to nekdo podivat.. moc dik j.

AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem skakal pes, pres oves
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Wallhack'
[AMXBANS] Delka: 'permanentne'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:0:13217865'
[AMXBANS] Tvoje IP: '89.103.224.39'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ========================================

UFOusek
10-09-11, 23:26
nejvic cute zadost za rok 2011

kashpi
10-09-11, 23:37
http://csko.cz/dema/upload/dir/jatro.dem

z celýho dema je asi zajímavý jen to 2 kolo od začátku točení, když střílíš z dolních kat.

edit: tam se normálně děruje? Já jen že si za celou mapu takhle nikde neděroval

jatro
10-09-11, 23:47
obcas to nekde pustim ale vetsinou jen ty nejprovarenejsi diry.. tuhle sem jen zkusil, pak dvere.. ze tam byl sem videl az ted z dema.. a mozna hity po kole to nwm uz.. nechci tu psat zadny pohadky a dojemny pribehy.. delam admina na csko.sk (sry za reklamu, jen kdyby ses chtel preptat..;-) ) a takovejhle uplakanejch unbanu tam mame.. navic budu citovat se steamem na ns... co myslis?

kashpi
10-09-11, 23:54
Právě chci vyjádření ještě od někoho tady z adminů. Jako sledoval jsem tě potom ještě celý kolo, protože jsem si nebyl jistej. Je možný, že to byla fakt jen haluz, ale že jsi právě tu halucinaci trefoval přímo mi bylo divný

bones
11-09-11, 09:57
Celkom divne, akurat presne v tom momente dierovat tu stenu, cez ktoru nic nepredierujes a este k tomu tam mas halucinaciu. Ja na taketo srandy verim, ale skor sa mi to zda, ze si sa nechal nachytat, zpanikaril si a chcel si to nejako uhrat, ze to len tak si tam strielal. No ja tomu nedavam velke sance, ze si to dokazes obhajit.

jatro
11-09-11, 12:13
uz zas.. tady to bylo stejny..

http://www.stepanka.net/index.php?option=com_kunena&Itemid=80&func=view&catid=2&id=2839#2841

m*ko
11-09-11, 14:57
No, asi 2 se chitl na halucinaci. Ale me pripadalo, ze je cisty. Ale nejsem si na 100% jisty..

jatro
11-09-11, 16:44
na co se ted ceka? reknete uz nekdo neco..

jatro
11-09-11, 22:54
moc dik za opdoved :-(

Kotel
12-09-11, 08:02
Druhy kolo jasny, pak vypnul.

jatro
12-09-11, 17:42
dobri cithantri..jeden jak druhej.. cas vod casu tocim in eye, koukal sem, tohle nemam.. mozna podle ID je videt, ze to mam nakej patek, a proto budu chodit citovat na ns :D navic proti tem botum co tam behali.. tvl na todle uz sem asi vazne starej..

kashpi
13-09-11, 17:19
Víš co steamáků chodí cheatovat na NS? :D to je blbá výmluva tak jako, "u mě na počítači hrál bratr a on si zapl WH, dejte mi prosím unban"