PDA

Zobrazit normální verzi : Penegal, Žádost o Admin práva na CS knife Server - PRIJATY



Penegal
04-11-13, 16:09
Dobrý den, Ahoj

Píši kvůli mému zájmu stát se Administrátorem na Vašich Knife serverech.

Něco o mě.

1) Je mi 18. Let.
2) Jsem z Brna, na Jižní Moravě
3) Studuji třetím rokem střední školu v Brně
4) Rád hraji Různé Videohry, vařím a "Pomáhám lidem"
5) Jsem společenský, rád pracuji v kolektivu.

Obecné informace.

1) Můj nick Jak ve hře, tak na internetu obecně je: Penegal.
2) Moje SteamID je: STEAM_0:0:45055816.
3) Moje IP adresa je: 89.24.155.212.
4) Counter strike hraji pátým rokem na kotelně přibližně půl roku.

Zkušenosti a případná doporučení.

zkušenosti z prací administrátora mám dostatek.
Dělal jsem jak řadového administrátora tak hlavního administrátora a nějaký čas i majitele na menších či větších portálech.
Ovládám Plně jak AMX včetně konzolových příkazů, dále zvládám i základní práci se serverem jako takovým ( Výměna pluginů, map, nastavení cvars atd.)
Jistě se v admin teamu kotelny najde pár mých bývalých spolupracovníků s jiných portálů.
Velmi často musím psát adminům na steam aby se připojili na server a " Sjednali pořádek" (nejčastěji: blokování, "vláčkování" zřídka, ale přeci speedhack atd.)

Pevně věřím tomu že admin Teamu kotelny mám co nabídnout.

Děkuji za pozornost.

S pozdravem Daniel Gregor - Penegal

fake?
04-11-13, 19:34
Takže Penegala znám už ten pátek . Je to v pohodě hráč(kluk) a myslim si , že by se do admin teamu tenhle člověk hodil . Žádost na vyšší ůrovni , a konkuruje i celkem panu Kozuchovi :D Pokud nenajde nikdo na tebe nějakou špínu nebo tak , tak jsem PRO

Britny
04-11-13, 19:38
Penouše znám už moooc dlouho :)) Sice nevím, jak to na knifu chodí, ale do AT by byl určitě přínosem. Zkušeností má až až :))

human
04-11-13, 22:17
Nie som proti ale zatial ani pre. Priklonim sa k vacsine. Na knife ta casto nevidavam.

Britny, ked nevies, tak sa nevyjadruj :/ brzdi to charona a mne davas dovod si rypnut :)

Britny
04-11-13, 23:02
Charona rozhodně v ničem nebrzím :)) k jiným žádostem bych se nevyjádřila, ale je to můj kamarád, známe se osobně, tak nevidím důvod se nevyjádřit :) Je to mé doporučení do AT ..

hofy
04-11-13, 23:16
Já jsem pro.

hladik
05-11-13, 10:34
Deláš si kozy?????? xDDDDDDDDDDDDDD ja vedel ze mi tvoje jmeno neco ríká , pak jsem si te dal na facebook do hledani a už vím , chodíme na stejnou školu , mame společnýho přátele lukáše klobasku (byl jsme s nim minulej rok na intru) a jsi řezník ve 3 ročníku že ?

Penegal
05-11-13, 11:29
Yes :)

hladik
05-11-13, 11:33
Jojo neznám tě osobně ale slyším na tebe chválu , od jiným , to mi stačí.
Uprav si podpis na foru aby nebyl v rozporu s pravidly a máš ano.
BTW: Nemáš být ted na praxi a prstit plecka?

Penegal
05-11-13, 11:41
Ok, udělám to hned jak příjdu domů, teď jsem v INF když tak mi napiš třídu a já za tebou skočím pokud si tedy ve škole, jinak né nejsem na praxi, teď máme školu
A jinak, když už píšu, tak Děkuji všem za vyjádření.

edit by hladík: už tu nechci psat dalsi posty. Sakra proč těch málo fajn lidí co je na charbulce musí mít opačnej týden jak já. KČ2A

zyx
08-11-13, 22:41
Challenge accepted. Pro

Charon35
16-11-13, 16:50
http://csko.cz/forum/showthread.php?19271-UB-ban-Penegal-Erny - aha, bol mi to nejaký povedomý nick. Tak "řezník ve 3 ročníku" sa vždy zíde... to tu ešte nemáme.

Ok.

Kacko
16-11-13, 18:29
Taktéž sry za zpoždění, jestli to nečemu pomůže, tak jsem pro :-)

Penegal
16-11-13, 19:18
Všem děkuji. :)

hofy
21-11-13, 18:36
Tak tedy vítej a ať se daří. :)

Britny
21-11-13, 20:19
Tak GL Penoušu :))

Penegal
21-11-13, 20:20
Díky .)

zyx
21-11-13, 20:27
Pogratuluju ti až se zlepšíš. Takže jen vítej!