PDA

Zobrazit normální verzi : žádost o HnS práva - Freiwyk



Freiwyk
11-09-11, 00:36
Hodně lidí mě od tohoto kroku odrazovalo, sám jsem to nechtěl, ale události poslední doby mě prostě natolik vytočily, že to alespoň musím zkusit ..

Zdravím, jmenuji se Michal, pocházím z Vysočiny a je mi 16 let.
CSko hraji od doby verze 1.5, takže nějakých 6 (?) let, původně přes non-Steam (první cirka 3 roky), poté přes Steam účet 'Parezak' (další cca 2-2,5 roku), až k účtu 'Freiwyk', se kterým hraji dodnes. na Kotelně to bude asi rok a půl, co jsem zde začal.
Žádost jsem se rozhodl vytvořit proto, že mě prostě štve, chodit na server (y), kde malí parchanti (omlouvám se za vulgaritu, ale jinak je prostě nazvat neumím) zneužívají toho, že Admin's (Dura a Rixie pokud vím) tam pořád být nemohou a dělají na serveru nejrůznější hovadiny (fj, spam do chatu, úmyslné blockování, napomáhání a další .. kdo hrává HnS, tak ví, co se nesmí).
Nebudu lhát, nějaké zkušenosti s AMX mám, ale moc toho není .. NEpředpokládám, že jako admin na HnS bych rozdával banány jeden za druhým, už jenom fakt, že je na serveru admin totiž (většinou) donutí všechny, aby hráli tak, jak mají (vlastní zkušenost).
Jinak obecně Kreedz se věnuju asi 4 roky, HnS asi rok a půl .. nepsal bych sem žádost, kdybych o tom nic nevěděl, je třeba také rozeznávat developer a scripty, že ? (Kz jumping sem píšu proto, že Jump server taktéž navštěvuji a když bude potřeba, místo admina tam mohu zaujmout taky)
Steam ID : STEAM_0:1:28548402. (momentální nick je frEiwyk <Kreed'Z>, jinak frEiwyk)
- co se týče počtu odehraných hodin na Steamu (konkrétně na tomto účtu), tak se není čím chlubit, popravdě tento Steam acc nemám moc dlouhou dobu, skákal jsem již jako Ns-er (taktéž s nickem Freiwyk).
Další věc - Forum --> zde na Kotelně jsem zaregistrovám cirka měsíc, takže jsem tu jakýsi newbie .. Je to proto, že jsem prostě nikdy neměl potřebu sem psát kvůli unbanu, stížnostem, etc. Počítám s tím, že pokud by má žádost byla schválena, obhajoval bych zde své bany, házel dema a pomáhal s čímkoliv, co by bylo potřeba.navíc je fakt, že na HnS se neobjevuje tolik 'cheaterů', kvůli kterým by bylo potřeba volat adminy/házet posty na forum (kvůli fj, afk a spammovaní mi příjde zbytečné, obtěžovat HnS adminy ..).
co závěrem ? Stále jsem student (konkrétně na Gymnáziu v Zr), takže přes týden se tu v ranních hodinách moc neukážu .. přesto, v odpoledních hodinách jsme na Kotelna - HnS (+Jump) serveru vpodstatě pořád, takže na CSku strávím alespoň 2-4 hodiny denně.
Jestli jsem na nějakou zásadní informaci zapomněl, tak se klidně ptejte, rád vám dotazy zodpovím.

Freiwyk

UFOusek
11-09-11, 00:40
tanzoo, dura a rixie to tam myslim zvladaj

Freiwyk
11-09-11, 00:43
jo, přesně to jsem myslel .. běž se tam někdy odpoledně kouknout (tím nenarážím na ostatní adminy), ale je to prostě chaos ..

Edit : zapomněl jsem na Tanzoo, omlouvám se.

Smile
11-09-11, 00:43
Napiš jaký přesně máš zkušenosti s amx, jestli už jsi někdy byl admin, nebo jen prolítal google a našel základy.

Freiwyk
11-09-11, 00:46
Smile : Chvilku jsem byl na 'gameside', poté na jednom 'private serveru' a pomáhal jsem na 'Panoramix - Jump' (tohle byl podnázev, přesný Steam název sítě si jíž nepamatuji :-()

UFOusek
11-09-11, 01:11
Ok.. Pokud potrebujete posilu tak tenhle vypada dobre... Jinak na hns jsem rano a vecer a krome nejakyho spamu se tam nic moc nedeje.. Ale co, jsem pro

grEy
11-09-11, 08:17
Na hns moc nehravam, ale ked si idem zahrat a neni tam rixie, dura atd., tak tam treba admina s pravami. Ja ich mozem akurat tak upozornit, ale su tam priestupky skor na kicky a kickovat kazdeho cez web je teda pekna fuska. Ja som pro.

tdown
11-09-11, 08:42
Nevím jestli jsem tě někdy na HNS zahlídl, ale jsem PRO

vedouci venny
11-09-11, 09:33
Já se jen zeptám v jakém "okrese" bydlíš ? :D

Luccy
11-09-11, 12:49
Venny nenabaluj .... :D Jinak jsem PRo.

Freiwyk
11-09-11, 13:44
@Venny : okres Žďár n/S, tahle specifikace doufám stačí :-)
@All : díky všem za podporu :-)

Rixie
11-09-11, 13:55
Freiwyk umí a ví o co go. Jednoznačně PRO ! :)

Larodar56
11-09-11, 15:20
Já na HNS jsem jednou za čas... Podle vašich příspěvků je to slušný hráč, jsem pro.

ReaLiTy
11-09-11, 20:19
hezká žádost:D, na HNS nehraju, ale co jsem PRO.

vedouci venny
11-09-11, 23:17
To já jsem přímo ze Zr.. :) jinak tvoje přezdívka mi něco říká fejsbůk mi poradil Freiwald správně?

Ridik :D
12-09-11, 12:03
Slusne napsana zadost po dlouhe dobe Jsem pro

dtr
12-09-11, 13:27
Pěkná žádost, na HnS se admin hodí. PRO

SudHowen
12-09-11, 13:42
Pěkná žádost. Určitě bych mu dal šanci.

PRO

Svacinar
12-09-11, 17:09
Jestli potřebujou pomoct...PRO.

Freiwyk
12-09-11, 18:31
@Venny : correct ! neznáme se ? :-) ve Žďáře jsem bydlel nějakých 15let, nedávno jsme se odstěhovali na vesnici (cirka 10km od Zr).
@All : again, díky všem za podporu.

vedouci venny
12-09-11, 19:24
Psal jsem ti na FB zprávu máš v přátelích i mojí sestru možná ano x)

GoGy
12-09-11, 19:30
Pekná žiadosť, pekná popularita u ľudí. Určite PRO

Freiwyk
12-09-11, 19:55
@Venny : jo, vím o koho jde ;-)
@Gogy : Díky.

Freiwyk
13-09-11, 21:49
Nerad bych, aby to tu nějak zaniklo, nechci potom znovu oživovat mrtvet thread .. Kotel ?

Freiwyk
14-09-11, 23:19
je tu poslední dobou nějak moc žádostí o admin práva a můj thread se propadá hlouběji a hlouběji .. prosím Kotla o verdikt ?

vedouci venny
15-09-11, 08:25
Jó to si počkáš..Bia čekal asi týden než kotel napsal aspoň to že se mu nechce dneska udělovat práva :DD Kdo si počká ten se dočká znáš to..

Kotel
15-09-11, 09:32
Asi to pujde.

Freiwyk
15-09-11, 13:46
Díky, Kotel.