PDA

Zobrazit normální verzi : Práva COD:MW 1,2 - ^Voltaren



Voltaren
04-11-13, 17:27
Zdravím :)

Hneď prejdem k popisu a nebudem obchádzať okolo horúcej kaše :D .
Nick : ^Voltaren Forte
Vek : 17
SID : STEAM_0:0:55999198
Aktivita : ako kedy podľa školy ale väčšinou 4 a viac hod. denne :) I'm gambler :3 :D

Niečo o mne ?
Takže volám sa Jaroslav Vyhnal mám 17 rokov . Bývam v malom meste Revúca na Slovensku neďaleko Banskej Bystrice .
Chodím na Strednú súkromnú odbornú školu s ekonomickým zameraním , ale nerád tam chodím :D . Rád doma vypekám csko,
cod alebo mafiu. Counter Strike hrám už približne 5-6 rokov presne neviem a na steame asi 4 roky no starý steam mi ukradli a na novom hrám rok a niečo , na serveroch csko.cz , nielen cod , hrám už poriadne dlho cca. 2 roky a na servery COD:MW necelý rok .

Žiadosť som si podal pretože na COD:MW len veľmi málo stretnúť admina a o to viac ľudí čo majú cheaty alebo porušujú pravidlá.
Cheaterov som aj do teraz hlásil adminom cez steam t.j. biznys , slide alebo další ktorý bol online .

Takže toto bude ohľadom mojej žiadosti asi všetko , poprípade sa ma môžete opýtať niečo na steame keď by som neodpovedal tu na fórku
tak vopred ďakujem za pozitívne aj negatívne ohlasy a užívajte dňa :)

Upravené 9.11.2013 - 18:15

Prepáčte ale zabudol som na jednu dôležitú vec a to skúsenosti z adminovaním ...
AMXX ovládam / nebudem písať na % lebo to je hovadina a tiež že ako veľmi proste to ovládam tak že viem cez to skoro všetko + commandy :D
Adminom nó adminom už som bol na GS na COD ale nechal som si odobrať práva pretože tam sú mentálne aj duševne narušený jedinci ... česť výnimkám.
Potom som adminoval nie dlhú dobu na portály granatovajahoda.cz na PUB a DR .
A donedávna ešte aj na cs4life.eu /web stále beží no servery boli zrušené / a tu som adminoval najdlhšie asi nejaký rok aj pol pred prvým zrušením a potom asi rok po jeho obnovení .

Ospravedlňte ma ale som sklerotik a na tieto údaje som zabudol .

slide
04-11-13, 17:35
nepamätám si každého kto mi hlási cheaterov ale zdá sa mi že mi tam niečo prebliklo ale ako skoro vždy som nemal čas... pre to by som ťa za mňa aj za ostatných poprosil nahlásiť cheaterov aj na fórum nech si to kuknú aj ostatní... plus prvý príspevok na fóre hneď žiadosť .. môžeš dodať starý steam ?

Voltaren
04-11-13, 17:48
No to poznám skoro nikdy si mi ani neodpísal . Na fórum som cheatera nahlásil asi 3x ak si dobre pamätám . Demá som točil vždy a tie demá myslím že mám ešte aj v PC . A prvý príspevok preto lebo na fóre mám registrovaný ešte druhý účet ale napamätám si heslo od neho ani od emailu , skleróza to istí no . A na starý steam ktorý mi ukradli ešte stále niekto chodí a neviem ani kto to je ... meno tam je dE0x . :)

slide
04-11-13, 17:53
Aký bol tvoj bývalí nick na fóre ?

Voltaren
04-11-13, 17:56
Zdá sa mi že to bolo Rohlik , Volticek alebo Rohlicek . Niesom si istý teraz nepamätám si to .

slide
04-11-13, 23:10
Zdá sa mi že to bolo Rohlik , Volticek alebo Rohlicek . Niesom si istý teraz nepamätám si to .

ziadneho takeho som nemohol najst okrem nickov Rohlik/rohlicek ktorí boli nahlásení v sekcii odchytov..

Voltaren
04-11-13, 23:57
Keby som ja ešte vedel čo je to sekcia odchytov :/ :D

slide
05-11-13, 10:39
Keby som ja ešte vedel čo je to sekcia odchytov :/ :D
Tym som myslel hlasenia cheaterov :)

hladik
05-11-13, 11:11
Smrdíš mi , měl by jsi dostat ban za multiaccount

Voltaren
05-11-13, 12:19
ahá :) ... hladik ja tu mam len 2 účty a od jedného neviem údaje , takže asi tak :) len od toho druhého som si nebol istý meno lebo to som si zakladal ešte keď som začínal na COD .

Charon35
16-12-13, 19:24
Aký nick si mal na granatovajahoda.cz?

Voltaren
19-12-13, 13:36
neviem či to napíšem presne tak ako to bolo ale mal som tam Rohlikus ^_o

Joseph
19-12-13, 13:53
Tak voltarena poznám už dlhú dobu z COD:MW kde patrí k starým firmám :D Určite máš moje PRO ale len v prípade že zlepšíš aktiv. a aj nám niekoho nahlásiš.
Nakoľko máš na steame online pred 37dny. :D

Voltaren
20-12-13, 15:02
Ďakujem jožku :D jop aktiv si zlepším hneď ako mi na vianoce dojde new komp lebo starý som odpálil :/ :D

Charon35
20-12-13, 22:39
Máš nejaký dôkaz, že si tam banoval?

Voltaren
21-12-13, 20:24
neviem či tam je ešte niečo v banliste alebo nie lebo som tam pôsobil už dávnejšie a ešte na starom deathrune jedine že keď budem dlhšie niekde na kompe tak napíšem im tam a potom dodám :)

Charon35
21-12-13, 20:33
neviem či tam je ešte niečo v banliste alebo nie lebo som tam pôsobil už dávnejšie a ešte na starom deathrune jedine že keď budem dlhšie niekde na kompe tak napíšem im tam a potom dodám :)

Nie je jednoduchšie nahlásiť nejakého cheatera tu na fóre?

Voltaren
22-12-13, 18:10
je ale zvyčajne aj keď som na COD tak skôr napíšem nejakému adminovi na steame keď je online a keď nie tak napíšem do chatu na fórko :)

Joseph
22-12-13, 19:13
Tak behaj po serveroch, toč a dávaj sem na forko. :)

Voltaren
22-12-13, 19:41
No ako ja mám asi 10-15 diem ešte v csku zo serverov ale ani som ich nemusel dať sem lebo furt došiel admin a keď potreboval demo tak som mu ho poslal :D ale tak keby som bol admin tak si plním všetky povinnosti :) demo cheatera natáčam aj bez toho že som admin :D :) ale potrebujem už ten komp :(

slide
29-01-14, 12:03
Stále nevidím žiadneho nahláseného cheatera na fóre ... je táto žiadosť vôbec aktuálna a chceš ešte tie práva ?

Voltaren
29-01-14, 13:19
ja som tam hlásil skús si pozrieť archív =) a áno je aktuálna len čakám na vyjadrenia =)

Nekromancer
29-01-14, 13:52
Máš jen jednoho (http://csko.cz/forum/showthread.php?24169-COD-MW-WH-AB-The_Gargamel&p=246554#post246554), to mi přijde málo.
Hlásíš je někomu na Steamu?

Nihilia
30-01-14, 07:31
24.12. byly Vánoce, to je víc jak měsíc.

Žádáš tady o práva a když ti admini říkají že máš na fórum dat pár cheaterů, tak za měsíc dáš sotva jednoho.
Nehlas je adminům, ale natoč je sám, dej na fórum a poté se uvidí tvoje aktivita.

Natočit cheatera a vložit na fórum je otázka 10-ti minut.
Neznám tě a na COD nechodím, ale podle reakcí ostatních jsem zatím proti.

Voltaren
30-01-14, 10:55
tak na COD neni ani toľko cheaterov sem tam sa tam niekto objavý a ja som po vianociach nebol asi 2 týždne na COD ... doteraz som hlásil aj na steam byznisovi a slideovi cheaterov ...

Joseph
30-01-14, 12:53
tak na COD neni ani toľko cheaterov sem tam sa tam niekto objavý a ja som po vianociach nebol asi 2 týždne na COD ... doteraz som hlásil aj na steam byznisovi a slideovi cheaterov ...

Zájdi na DM alebo nejaké pod. servers a tam určite nejakého zapatého nájdeš, ako admin budeš aj tak lietať po hláseniach zo všet. strielacích...

Charon35
30-01-14, 21:22
Nie.

Dávno si mohol niekoho nahlásiť aj tu. Bývalé weby nefungujú, tu nikoho nedáš, admini sa o teba tiež netrhajú, takže zatiaľ nie.