PDA

Zobrazit normální verzi : žiadosť o práva na ZM a schovky



Adrian Drexler
04-11-13, 18:39
Dobrý deň všetkým, žiadám vás o práva na Zombie hard a na Schovky.
Prečo práve ZM a Schovky ?? ZM: Pretože, keď tam som ja a nejkaých ďaľších cca. 8 hráčov a oni si dajú healera, tak sa to proste nedá hrať. Aj keď , niektorý (málo kto) ma poslúchne a zmení si ho. Mám tu veľmi dobré skúsenosti. ( každý deň cca. 4 až 5 hodín )
Schovky: Pretože ma ten server baví, hrám ho pravidelne ( každý deň cca. 4 - 5 hodín ) ani problémi tam niesu ale nadávaju, uražajú rodinu, aj do mňa nadávajú. Priemerné skúsenosti tu mám.
( Ked napíšem do toho ! tak 1x z 8x to nejaký admin vidí. )
Niečo o mne: Volám sa tak, ako tu mám účet :) Mám 17 rokov. CS hrám už cca. 7 rokov, mam aj steam kde mám 166 hodín odohraných a z toho 66 hodín mám na vaších serveroch.
Meno na steame : adynek ( prezívku tam mám F4n4ti[Q] )
Steam ID : STEAM_0:1:40441353 176.107.17.9 SK ( toto mi vypísalo na vašom servery )
Meno v hre : *EstaThe* SlEnDeRmAn
Ďakujem vo pred aj keď si toto len prečítate.
Budem velmi rád ak mi splníte moje prianie s pozdravom *EstaThe* SlEnDeRmAn

hladik
05-11-13, 11:00
Podle chatlogu tu hraješ 5 dní.
Žádná aktivita na foru.
za mě ne.

Adrian Drexler
05-11-13, 15:59
No dobre na foru nebyvam priznam sa ale co tu mam ? nieosm nejkay bonzak zas. A ked myslis tych 5 dni tak si na omile aj ked som uplne novy pc a tam CS v tedy som to hral JEDNA RADOST.
PS: nemienim sa hadat mysli si co chhces nepotrebujem viacej problemov ale Dakujem ti za odpoved

PRAETORIAN
05-11-13, 17:36
V tomhle se pitvat zatím nemá cenu.Tak takhle: začni hrát i na ostatních serverch zm 1 až 5, basebuilder atd a třeba za pul roku to vyjde.Momentálně NE

vikernes
09-11-13, 23:07
Vůbec nevim kdo si proti sry. :)

Charon35
16-11-13, 16:39
No dobre na foru nebyvam priznam sa ale co tu mam ? nieosm nejkay bonzak zas. A ked myslis tych 5 dni tak si na omile aj ked som uplne novy pc a tam CS v tedy som to hral JEDNA RADOST.
PS: nemienim sa hadat mysli si co chhces nepotrebujem viacej problemov ale Dakujem ti za odpoved

Vysvetlí mi niekto zmysel tejto vety? :D

Charon35
06-12-13, 18:26
nie.