PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva na - JailBreak



Swagrid
04-11-13, 19:01
Dobrý večer přeji,
Touto žádostí bych si chtěl požádat o práva na serverech JailBreak.

Proč bych to měl být právě já?


Dobrá aktivita, na serveru dokážu být i 5 hodin denně.


Znalost AMX umím dobře, dřív jsem adminoval na soukromém portálu. Pokud by byl potřeba dodat, stačí říci.


Malá aktivita konkrétních adminů.


Ani /přesun poslední dobou moc nezabírá vzhledem k pojícím se nováčkům. Netvrdím že nějaká alternativa zde není, ale už to moc nepomáhá hlavně ve večerních hodinách.


Jsem typ člověka co rád hraje svojí hru a nemusí se připojovat do ostatních akcí. V tomto případě jsou to např. Porady


Cítím se na to, abych pomáhal čistit servery od nepořádku (Hlavně v hodinách večerních, kdy adminů jak jsem již zmiňoval, na serverech moc není).


Originální hru na Steamu samozřejmě vlastním (STEAM_0:0:48437376 (http://steamcommunity.com/id/swagridjb)). 95% nahraných hodin je právě zde na Kotelně. Zbytek byly náhodné servery, nebo již zmiňovaný miniportál, kde jsem adminoval.

Doufám, že to jako základní informace postačí, v případě dalších potřeb napíšu něco více.

Jinak omlouvám se za pár drobných chybiček, hodněkrát jsem tuto žádost upravoval a přepisoval než jsem se dostal k této finální verzi.

hladik
05-11-13, 10:55
Na jailbreak nechodím , neznám ho.
jeho žádost mě zaujala.
Pokud to není děcko, (což asi ne) nebo pokud na něj nenajdete špínu tak nejsem proti.

Britny
05-11-13, 12:00
Tak když už sem si tě tam navrhla :D Tak za mě máš určitě ANO :))

grifin
05-11-13, 12:13
Pro mod ovladas problemy s tebou nejsou:)

mija.
05-11-13, 13:19
Rozumny chlapec :) nerobi bordel, pravidla ovlada, je slusny a ja som PRO :)

Swagrid
05-11-13, 15:31
Mockrát vám děkuji :)

Eust.
05-11-13, 16:07
Swagridé :D, na jb je s tebou sranda (na RC ne,tam mě štveš jak Daunhil :D) pravidla ovládáš a jseš podle mě rozumnej,já jsem pro.

Swagrid
05-11-13, 16:08
Swagridé :D, na jb je s tebou sranda (na RC ne,tam mě štveš jak Daunhil :D) pravidla ovládáš a jseš podle mě rozumnej,já jsem pro.

Tvoje random rakety mě taky štvou :D. Díky :)

Tupelko
05-11-13, 21:39
Tebe znám, spešla máš, jsi v klidu, ale na JB teď moc potřeba adminů není, nevím, ale pro mě jsou Downhill a možná Frosty,Kubelas a FOX nejlepší kandidáti.
Zatím si tě nedovedu představit jako admina.Promiň.Zatím za mě ne..(Můj názor tak kamenujte)

Swagrid
05-11-13, 21:42
Já to beru, dík.

Smooke
10-11-13, 18:02
Většina je pro, bohužel tvůj věk hraje velkou roli. Výslovný problém s tebou nemám. Tupelko si vždy najde chybičku ... :happy:

Swagrid
10-11-13, 18:03
Děkuji :happy:

fake?
10-11-13, 18:20
Já jsem taky PRO. Znám tě z knifu , kde se chováš pohodově a věřím , že budeš i dobrý atmyn :)

Charon35
13-11-13, 19:07
Tak po dohode to odkladáme.