PDA

Zobrazit normální verzi : Zadost o prava - PRIJATY



Cip3r
04-11-13, 19:32
Zdravím,
Tímto bych chtěl požádat o admin práva na serverech furienu, jelikož si myslím že sem jeden z mála který furien mod neopustily a přesli na jiný mod kde nemají co dělat.
Pokud by to bylo možné měl bych zajem i o práva na basebuilder mod.
Steam-STEAM_0:0:1086445
Na kotelně hraji 4 roky, z toho furien druhý rok no od založení furien modu.
Zkušenosti s cheaty nějaké mám..
Nick ve hře Ciper.

Něco o mě-
Mám 18 roku, chodím na střední školu, poslední rok :), Myslím si že jsem člověk s kterým se dá bavit.Rád sportuji.Rád hraji pc hry ale nejlepší je cs16 protože se v csku dá dobře zabavit s určitým kolektivem lidí.
Toď vše.Děkuji za vyjádření.

Eust.
04-11-13, 20:55
Hmf, znám tě už dlouho, od toho co se tu stalo uběhla dlouhá doba a já věřím že by se to už nestalo. Zkušeností máš daleko víc jak já a na takovej server se rozhodně někdo jako ty hodí a myslím, že by si tu šanci dostat měl. Chtělo by to zvýšit aktivitu ve hře jinak nemám co vytknout,čítra poznáš o tom žádná. Já jsem tedy pro.

vikernes
04-11-13, 21:00
Na basebuilder je celkem dost potřebný nějaký admin.Uvidim a editnu pak.

E:Jak píše Does souhlasím s tebou na BB furien necham na F adminech tam nechodím a nehraju to :D

DarwiN
04-11-13, 21:11
Ja som ZA . V mojich zaciatkoch mi pomahal a mal by dostat sancu !

E,Zmbot: Ja viem aj o jeho minulosti no napriek tomu som mu dal pro .

hladik
05-11-13, 10:37
na basebuilder nechodím , nerozumím tomu.
neznám , nevím , je mi to lhostejné.
na furien PRo

Mr.Hol
05-11-13, 11:01
na basebuilder nechodím , nerozumím tomu.
neznám , nevím , je mi to lhostejné.

To je trosku hloupe ne?
Spis bych uvital nazor, ze clovek pocka na vyjadreni vetsiho poctu adminu, co dany mod hraje, ci mu rozumi a pote se priklonit k "vetsinovemu" nazoru ne?

Mr.Brown
05-11-13, 15:50
jako chh jsem pro

Shamino
05-11-13, 22:51
Ciper znám dlouho. Ve hře se chová normálně a mody dobře zná tak nevidím důvod proč být proti.

E: jsem PRO a snad ti to vyjde po xxxx :D

slide
06-11-13, 09:03
Na BB som určite PRO je tam asi najväčšia kríza o adminov a nikto tomu nerozumie :) ... Na Furiene este neviem počkám na vyjadrenia ostatných a potom to editnem :)

matis
06-11-13, 10:08
No na BB a aj na Furien by sa admin hodil....

nic extra som na teba "nevystural", akurat ma trosku zaraza tvoj slovnik na serveroch, ten by trebalo ale urcite upravit
daj si verejny profil > http://steamcommunity.com/profiles/76561197962438618

- aktivita v hre je pomerne dobra
- cheaterov si uz zopar nahlasil, hadam aj na steame adminom

inac na odporucanie adminov daneho modu OK


PS
dojdi aj na TS nech vieme co si zac :D

Tupelko
06-11-13, 18:28
chh pro

ObriJahoda
06-11-13, 20:12
zadost vypada OK .

nejsem proti

na basebuilde obcas zahraju obcas ho tam i potkam :D kradou se tam furt bloky

Facened
06-11-13, 22:07
Proti

Byznis
07-11-13, 10:12
ja som snim v hre problem nemal , ak budes moct tak este sem tam niekoho nahlas , dufam ze nesklames , zatial som - PRO

dtr
09-11-13, 21:18
Doufám, že je to jen hloupá shoda nicku, protože jestli ne, tak budu dělat všechno proto, aby tě admin práva obešly velkým obloukem.
http://csko.cz/forum/showthread.php?8202-%8EU&highlight=Ciper
http://csko.cz/forum/member.php?104-Ciper

Cip3r
09-11-13, 22:04
Doufám, že je to jen hloupá shoda nicku, protože jestli ne, tak budu dělat všechno proto, aby tě admin práva obešly velkým obloukem.
http://csko.cz/forum/showthread.php?8202-%8EU&highlight=Ciper
http://csko.cz/forum/member.php?104-Ciper
Ahoj, ano sem to já, nikdy sem netajil že to nejsem já.Už to bude cca druhej rok od toho co se to stalo, byla to blbost, ale zrovna ty mi toho moc řikat nemužeš viz http://csko.cz/forum/showthread.php?554-%9E%E1dost-o-unban Pač cheaty a reklama je velky rozdil nemyslis?
Ale to tu neřešíme.Já žadam o práva (o chh) z jednoho prostého důvodu, že jsem jsem jeden z male u kterých je jistý že daný mod na kterej chci požadat o práva neopustím.
Ostatním děkuji za vyjadření.

dtr
10-11-13, 11:47
Jo no, ale zas tak moc velký rozdíl to není, když já jsem modrý a ty jsi všemi zavrhnutý cyper nemyslíš ? Po několik tvých žádostí wSudu jsi se z ničeho nic zjevil v admin fóru a když už jsi ta práva měl, tak jsi předváděl takový cirkus, jako ještě nikdo před tebou. 3x si poemoval a nechal sis vzít práva. Po třetí to bylo rovnou s tím banem. Pak už je tu jen pár threadu, ve kterých jsi vlastně projevil svou inteligenci :
http://csko.cz/forum/showthread.php?7866-M%26%23367%3Bj-fayl
http://csko.cz/forum/showthread.php?7859-Pobaven%ED-!-St%ED%9Enost-na-n%26%23283%3Bjak%E9-adminky&p=99938&viewfull=1#post99938
Je mi jasný, jak ses změnil a že jsi teď úplně jiný člověk, ale prostě svých šancí už jsi tady měl dost a byla by chyba ti dávat další.

Cip3r
10-11-13, 11:52
Jo no, ale zas tak moc velký rozdíl to není, když já jsem modrý a ty jsi všemi zavrhnutý cyper nemyslíš ? Po několik tvých žádostí wSudu jsi se z ničeho nic zjevil v admin fóru a když už jsi ta práva měl, tak jsi předváděl takový cirkus, jako ještě nikdo před tebou. 3x si poemoval a nechal sis vzít práva. Po třetí to bylo rovnou s tím banem. Pak už je tu jen pár threadu, ve kterých jsi vlastně projevil svou inteligenci :
http://csko.cz/forum/showthread.php?7866-M%26%23367%3Bj-fayl
http://csko.cz/forum/showthread.php?7859-Pobaven%ED-!-St%ED%9Enost-na-n%26%23283%3Bjak%E9-adminky&p=99938&viewfull=1#post99938
Je mi jasný, jak ses změnil a že jsi teď úplně jiný člověk, ale prostě svých šancí už jsi tady měl dost a byla by chyba ti dávat další.
Takovýhle post jsem čekal už včera, jelikož si člověk z dob bawsonových a spol že.Zrovna ty mi něco řikej o cirkusu


Moc pjekně to nevipadá !

neopravuj mje, umým psát česki !

no tak vydyz se umym psat ceski tak my tu neflamuj muj tryk z oblohou !

Kdibi ktomu aspon nekdo neco psal :( ale nyc, asy se Vam to nelyby.
A další, tak mi prosimtě ty o cirkusu nic neřikej.
A upřimně si myslím že tě proti mě někdo poslal, jelikož si teď nedal 3 mesíce ani jeden ban.

E: A myslím si že tobě muže být uplně volný jestli dostanu práva nebo ne, vůbec se nezname, já nevím jaky si ty a ty nevíš jaký sem já.Ano si admin mužeš se vyjádřit, ale nechapu to když sme se vůbec nesetkali na serveru.

dtr
10-11-13, 12:18
Posli sem cely ten thread, neslusi se takhle vytrhavat z kontextu :D. Poslali me na tebe, jasne no. Volny mi to neni, nedokazu si predstavit, ze v admin foru ctu prispevky cypera. ;)

Johny Pampeliska
10-11-13, 13:10
Ciper to tu jednou posral pokud se nemýlim ne ? A neni tu o tom ani čárka.....

human
10-11-13, 13:16
Ja som proti. Na zmeny osobnosti na tomto portaly neverim.

Dexter.Morgan
10-11-13, 14:19
http://csko.cz/forum/showthread.php?8202-%8EU - Bud rad, ze tu jeste hrajes. Rozhodne proti.

J3ZUsSs*
10-11-13, 14:21
Proti

PRAETORIAN
10-11-13, 14:41
Ciper zde už ukázal co dokáže viz pernament za reklamu na jinej portal,spam atd.tohle je asi třetí učet na forko na první je blok na web.proti

Zoyer
10-11-13, 17:27
Tak to proti moze pisat asi iba ten, co nebol s Ciperom ingame alebo nema vobec ziadny nazor (Facened - zmenene pro na proti, po tom co videl proti ostatnych adminov, ktory s nim v zivote nehrali), kazdy kto s nim hra, vie, ze sa zmenil a take kraviny uz neurobi, viz. nazor adminov z Furienu. Od tych jeho "failov" ubehla mrte dlha doba - presne 2 roky. Hravam s nim denno-denne a sprava sa uplne normalne. Jolo keby si s nim hral tiez, tak by si zacal verit v to, ze hraci na tomto portali sa menia... naviac na Furien nie je nikto vhodnejsi ako on + je u neho zarucene, ze neprejde na ten super JB ako vacsina adminov, ktory ziadali na Furien (noirbun, dexter). Neviem preco to vsetko zbytocne rozmazavate a pisete blbosti okolo toho, ze robil kraviny, to uz je daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaavno za nim a urobil za tym HRUBU CIARU. Myslim, ze by toho CHH mal dostat a ja som Pre, a tento nazor mi nikto nevezme.

klidně, ale bez přistupu do AF ( CHH )

Facened
10-11-13, 17:37
Kazki nevidí do af čiže asi ani nemá význam sa k jeho tardpostu vyjadrovať

ZombieBot
11-11-13, 17:46
Já jsem rozodně proti. Většinu PRO máš od nových adminů - neví, kdo jsi, co jsi.

E: Darwine: ty prosimtě mlč, díky. :D

Bezdak
11-11-13, 18:25
Tím že ZombieBote napíšeš, že má pro hlavně od nových adminů, tak se vyjádřím já, protože admin jsem byl, znám ho ,vím co udělal, takže go for it. To že vám tu přiznal kdo je je obrovský +, vypátrali byste to možná, možná ne, viz. Kroxy. To s tím poslaním dtra na Cipera má něco do sebe, má averzi proti lidem co udělali blbost, přitom on sám tu dostal druhou šanci, když zapl haxy. Řekl bych že to byl Venny, Greg, či Bawson? Who cares... Jde o to, že někteří z vás už do hry ani nechodí a jen maj modrej kabát a píčujou jen vidí něco na kom by se mohli svýst a zvyšít si tak už velký ego. Chce cheathuntera, tak nebude vidět ty vaše hejty na něj, tak ho nechte, práva rozšiřovat chtít nebude, to vím, furien je jeho druhej chlívek. Nepřekvapuje mě to, spíš mě to utvrdilo v tom, že přestat hrát na kotelně byla nejlepší věc, co sem mohl udělat. Vy chyby nemáte, nobody is perfect, but we are nobody. Žeby? kazki má taky možnost na názor, jako každej ostatní, tohle shazování, na to vás užije. Keep calm and ego Down. Die in hell, bye.


___

dtr
11-11-13, 21:23
@*NPSM*Sk!!!!3r alias vše vědoucí dítě darkaspect^^
Mám averzi proti lidem, kteří jsou natolik retardovaní, že nejsou schopni využít svý pátý šanci v řadě. To, že se cítíš tvrdě, když na mě vytáhneš mojí druhou šanci z tebe udělalo akorát ještě většiho krypla, než jsem si dosud myslel. Dostat druhou šanci v době, kdy retardovaný děti jako jsi ty a zbytek téhle crew ještě strašilo v sedmý třídě na základní škole a kdy kotelna měla sotva pár serverů se nedá srovnat s ciperem, nebo tebou. Docela mě mrzí, že se dění tady na kotelně nepíše do kronik, aspoň by každý věděl kdo je kdo a žádný darkaspect ani ciper by tady nestrašil. S tím, že přestat hrát na kotelně je ta nejlepší věc, kterou jsi mohl udělat naprosto souhlasím a s klidnou duší mohu říct, že kotelna o nic nepřišla.
Dostat jednu šanci je jedna věc, ale dostat ty šance čtyři a ještě žádat o pátou mi přijde trochu přes příliš. Teorie o tom, že mě někdo poslal zdissovat je trochu debilní a to z toho důvodu, že s bawsonem a gregem jsem se snad nikdy o ničem nebavil a vennyho dění tady naprosto nezajímá. Navíc proč zrovna bawson a greg ? Vždyť ještě nedávno ti dva a ciper byla trojka jak z amerického filmu s jménem cs-site.
Vzpomínám si, jak vysela v admin fóru ciperova žádost o unban ve které se snad nikdo nevyjádřil, že je pro, tak mi kurva vysvětlete jak tenhle člověk může mít ještě takovou drzost na to, aby žádal o práva ? Teď bych asi měl přidat nějakou anglicky psanou frázi, abych se mohl cítit stejně nadřazeně jak to děcko nademnou, ale asi jsem na to moc línej, tak napíšu jen cYa :*.

Cip3r
11-11-13, 23:05
Pokrytectví je strašná vlastnost.O tom proč sem vlastně hrál nějakou roli na cs-sajtu mělo význam, najít škodnou co vynaší gregovi z AT z kotelny.
V té době jsem opravdu práva mít neměl, jelikož začít střední a adminovat pro mě nešlo dohromady.Nátlaky z bawsonových a ufouskových keců+škola sem nevydržel, tak sem udělal několik kravin za které se doteď stydím, začal se chovat jako idiot, nasledovalo odebraní práv a skončila tím důvěra na straně kotla, práva mi po 3 zpět nechtěl dát, tak jsem chtěl hrát jinde, kde byl jurob, což je ****** největšího kalibru.Tak jsem tam skončil, ale než sem to ukončil přišel sem na toho kdo dělá škodnou což všichní vědi o koho jde.Další spínu tu nehodlám rozvadět dalo by se o tom povidat do aleluja...Po tom co sem si uvědomil kde je vlastně moje misto jsem skončil se všemi spinavostmi a začel dělat pořádek.Ub mi po reklamě nikdo nechtěl dát, tak sem tu holt nějakou dobu hral pod jinou ip adresou ale od začatku kotel věděl že tu opět hraju, nejspíš mi nevěřil že se dokažu zmenit a hle? 2 roky v klidu.Doufám že sem na nic nezapoměl a řekl celou pravdu jak to bylo.

E: Zombiebote ty sám víš že i ty máš nějakou minulost, a změnil si se.A k těm pro, všichni vědi co sem zač.

vikernes
12-11-13, 18:26
Od Jerryho:


Přeji příjemnej večer píše se 12.11 a mě opět nedalo po delší době se vyjádřit k žádosti ..
Dokonce nevím k čemu se první vyjádřit, myslím že tu palcovu aferu asi ani brát v úvahu nemusím.
Začnu asi tímhle..

Ciper to tu jednou posral pokud se nemýlim ne ? A neni tu o tom ani čárka.....
Já myslím že ciperovu historii zná teměř každý a pokud ne a přesto by se tady někdo takový vyjádřil, tak by to bylo smutný kdyby dal rozsudek kvůli tomu co slyšel a jakej si o tom udělal obrázek a přitom tu vůbec ješte nebyl..
Co se týče těch vyjádření líbí se mě jak to jde vlakově za sebou, to mě chcete říct že po tom co padlo první ne jste sebrali odvahu a napsali svuj nazor ?
Jinak jak DarkAspektuv tak Dtruv post maj něco do sebe jen jsem nečekal Dtr že klesne na uroveň vyjadřovaní na kterou na mě den zpět vytáhl velkej kluk Byznis, který se taktež ohaněl výrazem tupe - retardované dítě což mě přijde jako nejvíc ubohá nadávka, vytahovat se věkem je i pod uroveň ovladaní v postech flashe, když použije každe 15 slovo pičus nebo něco podobnýho, ale ukazuje se jen že stále takových postu je víc a víc, vsadím se že to napsat naruby tak Dark dostan minimalně 14 dní za to že tu urazil admina..
To bylo to co jsem si nemohl odpustit..
Co se týče více šancí myslím si že pár takovejch tu bylo jako Buben, Zbot apod. jen narozdíl od cipera nedostali perma ban za reklamu k čemu zachvílku dojdu ..

Volny mi to neni, nedokazu si predstavit, ze v admin foru ctu prispevky cypera. ;)
To je nějaka novinka že do AF vidí CHH ?
A jsem rád že su vyjádří někdo jako ZombieBot, který je nejvíc aktivní admin pro furien a bb servery to se musí uznat i když tvoje zaujatost tě nejspíš donutila se přidat, každopadne právo na názor máš o tom žádná :) Ten ti neberu jen mě to trochu nesedí..
+ Málem bych zapoměl když jste proti nebo klidně pro, tak svuj názor dejte vědět najednou a nepište tu 10x že ani přes mrtvolu, akorát tak ukažete svoji zakomplexovanost proti osobě nic víc ..
A teď konečně k žádosti..
Ciper hh povím vám jeden příběh jak to vlastně bylo..
Byl nebyl jeden Ciper chlapec dostal práva adminoval tu přibližne 8 - 10 měsícu, pak mu mamka jednoho dne koupila pixlu marťanku.
Ciper si na nich udělal takovou závislost že si co chvíli protiřečil a pořádne nevědel co chce, poté mu kotel odebral na požádaní práva.
Však vzpomínky se vrátily a Ciper si nějak uvědomil že nemět práva je pěkne na nic tak si o práva znovu požádal a kotel mu je dal po druhé.. Pak opět začál být tenhle mladý člověk ovládan čertíkem na ramenu a nechal si od kotla vzít práva po druhé..
Poté jeho boj s marťánky dále následoval, ale Ciperov1 došlo že bez práv to nejde tak požádal u kotla po 3, ale kotel řekl CIPERE DOST! Jelikož bez furíku nemohl vydržet a dostal šanci si přitvořit furien server k obrazu svému co se týče pravidel a modu celkově, tak chvílí adminoval na nejmenovanej portálu, jen chyběli lidi tudiž udělal cituji "největší debilovinu v životě" a asi 2x hodil reklamu do chatu na serveru kotelny ha bam ! Ciper se nepohodl s vedením nejmenovaneho serveru, na kotelně měl bam a co teď .. Uvědomil si že kotelna je stejně nejlepší portal a proto se rozhodl zažádat o unban, který nejprv nedostal tak hrál s jinou IP nikdo o něm nevěděl a nakonec měl povoleno hrát.. Uplynul asi rok a nějakej měsíc a Ciper hraje potichu na serveru s real nickem bez problému..
Takže když to shrnem..
-
Když to vezmu všechny žádosti tak to chce 5 šanci ? Krapec moc už..
Ten perma ban co měl za reklamu dělá svoje
Marťánková aféra ..
Ale vše to byla minulost
+
Několikrát první v ranku na furienech ..
Oddanost serveru nebojím se že by se sral k jailu nebo někde jinde
1r + několik měsicu je naprosto v pořádku a žádny bordel nedělá
Co se týče skilu na bb tak staví asi nejlepší campiky co znám :D
Chce jen CHH, protože kdyby chtěl přístup do AF tak bych mu řekl že je blázen..
Věřím že je to člověk, který by si hleděl jen hlášení a plynulosti hry..
Na jednu stranu 5 žádost na kotla na druhou jeden z mála lidi u kterých veřím že se opravdu změnili, přece jen dostal ban za reklamu za což je mnohem víc odsuzovan než lidi, kteří mají oprávněny ban na NS za hacky a mělo by tu být sněma vytřena podlaha..
Takže odemně má jedno nevýrazné ANO, protože je to člověk kterému veřím a pokud by sklamal, což nemyslím že by dělal tak, se dá sním tak vytřít že si tu ani nezahraje ..Doufám že jsem svoje pro dostatečně oduvodnil a užijete si palečkovanou ..
S pozdravem

3k a Jerry
Čerpáno z knihy 1000 a 1 Jerryho příběh..
Omlouvám se za všechny gramatické a překlepové chyby ..

Edit by Jerry:"Rád sportuji spíš posiluji" Dokonce ciper si tu udělal srandu i sám ze sebe páč tohle bude asi to jediné co mu neveřím :D

ZombieBot
12-11-13, 22:16
Já ti něco povim Jerry, já jsem si to zde kdysi posral jednou (dvakrát maybe, ale to druhé se odvíjí od toho prvního), ale dělal jsem vše pro to, abych to odčinil. Já vůči němu zaujatý nejsem, mám jen obavy, aby to nedopadlo jako posledně, předposledně a předpředposledně. Kotel se s ním kolikrát spálil. Navíc, řekl bych, že tohle spíš záleží jen na Kotlovi. A jak víš, že mu jde jen o Furien a BB?

E: Ale zase na druhou stranu, kecat do toho nebudu, stejně jsem poslední dobou úplně mimo, protože nemám moc času na hraní. Pokud by se jednalo jen o CHH na fůrijeny a bejsbildr, tak možná přimhouřím oko. Takže spíše než proti jsem něco mezi tím.

Cip3r
12-11-13, 22:18
Já ti něco povim Jerry, já jsem si to zde kdysi posral jednou (dvakrát maybe, ale to druhé se odvíjí od toho prvního), ale dělal jsem vše pro to, abych to odčinil. Já vůči němu zaujatý nejsem, mám jen obavy, aby to nedopadlo jako posledně, předposledně a předpředposledně. Kotel se s ním kolikrát spálil. Navíc, řekl bych, že tohle spíš záleží jen na Kotlovi. A jak víš, že mu jde jen o Furien a BB?
Protože nic jinýho nehraji?

Flash
12-11-13, 22:45
Hej tenhle thread je plnej mrtvol vstavajicich z hrobu koukam, me uprimne je to treba uplne jedno a to tady jezokawsudu znam dost dobre, beztak nebude mit pristup do admin fora a prava jen na nejakej furien, kam nikdo nechodi, protoze se tam na hlaseni sere, ano seru na nej taky :3 kazdopadne kdyz dostane cheathuntera, tak z toho on nebude mit vlastne nic, jedine free slot a pristup do banlistu na webu, kde kdyz vybanuje pulku kotelny, tak se to za 5 minut fixne a jezok uz si nezahraje, takze je to vlastne burt a plus pro nas. At se o to stara, kdyz o to tak stoji, kopnout ho muzem vzdycky, kdyz si bude vyskakovat, muze vlastne jenom mile prekvapit, kdyz bude hodny jezecok, posral to tu uz dostkrat, tomu se nikdo divit nebude, kdyz se mu to povede znova. :---)

A jentak btw, prijde mi celkem vtipny, kdo se tu kolikrat ozyva, ze nekdo jinej neco posral, kdyz sam ma minulost, jakou ma a zaslouzil by permaban, jako treba ja ale ja muzu, to je neco jinyho, na to pozor, protoze kdyz neco udela Flash, tak mu to projde, nikdo jinej ale nesmi! Dakujem za pozornost, gn0b :3

MARTiii
12-11-13, 23:51
proti

Hectsssssssss
21-11-13, 16:45
Za me P R O

Saintpepo
24-11-13, 14:39
Na BB je skoro stale, a treba tam viac adminov. Ja by som to snim skusil na ten BB. PRO.

Milk
24-11-13, 15:46
Já sem Proti.

Leryx
28-11-13, 20:51
Všichni víme, co má v rejstříku, to už nemusíme rozebírat, slyšeli jsme to hodněkrát. Mohli bychom se na to podívat spíše z té lepší stránky. Je to velmi aktivní a zkušený hráč, a můžeme si u něj být jistí, že když dostane práva CHH na daném serveru, taky tam zůstane. Což se o mnoha lidech říci nedá. Navíc nechápu jak by mohl uškodit, když do AF přístup mít nebude, a pokud by banoval neprávem nebo jakkoli narušoval chod serveru, práva mu mohou být kdykoli bezpodmínečně při stížnosti odebrána. Defakto tady jde jen o princip, že něco dávno provedl a od té doby už ho prostě nemají někteří rádi. Za splnění výše zmíněných podmínek nejsem proti aby spravoval servery.

dtr
29-11-13, 19:50
Defakto tady jde jen o princip, že něco dávno provedl a od té doby už ho prostě nemají někteří rádi. Za splnění výše zmíněných podmínek nejsem proti aby spravoval servery.

Defakto si rovnou může podat žádost i jur0b, bawson, greg, karl0s, ufousek a ostatní co kdy něco provedli :).

Facened
29-11-13, 21:28
Defakto mě už připadá že si vážne stojíš na drátě .. To ti stále nedošlo že jur0b se stále chová jako dement, ufous byl uplně jiná liga to s ciperem vůbec nepleť prosimtě dohromady.. Jestli ti to nedošlo což sleduju že zatím ne ,tak Ciper je tu víc jako rok naprosto bez problému, zatímco zmíněnej satanuv poskok a blbeček si tu zatím zakládá další a další učty a je jasné že se dohromady nedá i kdyby ho něco trefilo do hlavy.. Každopádně co mě zajimá nejvíc je to proč se vůbec do toho tak sereš ? Za tenhle rok si dal 4 perma bany a poslední v červenci..O co ti vubec ide ? Momentálně seš prospěšnej asi jak MaGi, tak proč někomu zakomplexovaně bránit v tom aby upravoval servery a neutekl na jine, když sám očividně na to nemáš náladu / čas ..
S pozdravem váš radikál a flejmista..

By 3k a Jerry

Ridik :D
09-12-13, 02:31
Takovýhle post jsem čekal už včera, jelikož si člověk z dob bawsonových a spol že.Zrovna ty mi něco řikej o cirkusu





A další, tak mi prosimtě ty o cirkusu nic neřikej.
A upřimně si myslím že tě proti mě někdo poslal, jelikož si teď nedal 3 mesíce ani jeden ban.

E: A myslím si že tobě muže být uplně volný jestli dostanu práva nebo ne, vůbec se nezname, já nevím jaky si ty a ty nevíš jaký sem já.Ano si admin mužeš se vyjádřit, ale nechapu to když sme se vůbec nesetkali na serveru.

Ani za zlate prase tohle tu bylo byl to snad nejvetsi fail v dejinach kotelny aspon co si pamatuju dostal jsi pro sand od vsech novejch adminu kteri tu jsou ale temer vsichni stari admini te poslaly tam kam slunce nesviti bez se dal venovat furienu a bb ale bez prav nebo to dopadnej ako posledne

3k a Jerry
09-12-13, 12:34
Ani za zlate prase tohle tu bylo byl to snad nejvetsi fail v dejinach kotelny aspon co si pamatuju dostal jsi pro sand od vsech novejch adminu kteri tu jsou ale temer vsichni stari admini te poslaly tam kam slunce nesviti bez se dal venovat furienu a bb ale bez prav nebo to dopadnej ako posledne


ale temer vsichni stari admini te poslaly tam kam slunce
Super, jmenuj mě všechny staré adminy, kteří do téhle žádosti napsali proti a můžem se kouknout na to kolik banů dali za tenhle rok..


bez se dal venovat furienu a bb ale bez prav
Je super že se nabere hromada adminů na furieny, ale to že zachvílu přeletí na JB ( a ostatní mody) už nikdo neřeší.
A když výjmečně nekdo hraje pouze módy, kde si o práva žádá tak se vytáhne rok a půl starý problem ( člověk se přece nikdy nezmění ) a zakomplexovaně si bude stále stát za svým i když to už pravda dávno néni. Právo na názor ti samozřejmě nikdo nebere, ale přišlo mě že sis nepřečetl žádne posty předím a člověk se pak musí opakovat dokola ..
Jinak by ses mohl taky dál věnovat gramatice..
Vím že já obzvlášt nemám do toho co říkat, ale co post to většinou nějaka gramatická perla, ale to sem nepatří.

Giussepe
14-12-13, 20:39
Psal jsem to do AF, tak aby v tom nebyl bordel napíšu to i sem. CHH bych mu zkusil dát. Ztotožnuji se s názorem Flashe, o pár příspěvků výše.

Charon35
19-12-13, 18:35
Toto dorieši už iba kotel.