PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o práva na jb



BranKO
05-11-13, 14:43
Zdravím, rád by som požiadal o práva na jb 1, 2, 3, 4.

Špešla mám, nick: brandoN, SID: STEAM_0:1:128675.
Chodim na gymnázium v Snine, v Snine aj bývam. Tak skusenosti no, spešla už mám tu nejaku dobu, dlho som pôsobil ako admin na sft, najpr ako server admin a potom som už išiel postupne hore, až som sa dostal do vedenia na pozíciu hl. redaktor. Po nezhodách s jedným členom vo vedení som admin team musel opustiť. Adminoval som na rats, de_dust... Bany neboli nikdy, mám tam nejaké na ip, ale na tej ip-čke je polka mesta, druhý steam, ktorý už nepoužívam: STEAM_0:1:52516546.

Možno sa budete pozerať do chat logu, je tam veľa hlúposti, ale keď si prečítate celu debatu tak sami uvidite, že to bolo myslene zo srandy... Vidím, že je tu veľa žiadosti na tento post, ale keď sa o nič nepokúsim tak sa nikde nepohnem. Záľuby: Tak medzi najväčsie patrí šerm (športový) ME a tak, asi najväčší koníček pri ktorom sa držim už 7-mi rok. Tak prečo ja? Rád pomahám vo voľnom čase, ako na pc tak aj v okolí, rád sa zabávam ako na jb taktiež aj s kamošmi a myslím, že zábava patrí k jb. Som taka povaha, že rad niekoho "koučujem" a robim poriadok. :D A urobiť poriadok na servery? to nebol pre mňa nikdy problém. :D
Asi taka moja chyba(ktorá nie je podĺa mňa chyba ale pre ostatných može byť): robenie si prdel z kamošov, ale nikdy to nemyslim zle. Samozrejme ako každy normalny človek sa musím priznať, že aj ja mám niekedy prepínaky.

vikernes
05-11-13, 19:56
Proti můj názor.Moc jsem toho s tebou neodehrál takže toho o tobě moc nevim a mam k tomu i další důvody.Ale uvidíš co ostatní

BranKO
05-11-13, 20:03
V pohode, chápem :). Ja som si zase myslel, že ty to tak asi nehrávaš, ale asi nemáme na seba šťastie :D

BranKO
05-11-13, 20:13
Nick: Brandon

grifin
05-11-13, 21:36
brandona znam je v pohode nic proti nemu nemam jsem pro

Tupelko
05-11-13, 21:38
Tebe znám, spešla máš, jsi v klidu, ale na JB teď moc potřeba adminů není, nevím, ale pro mě jsou Downhill a možná Frosty a Kubelas nejlepší kandidáti.(Můj názor tak kamenujte)

BranKO
05-11-13, 21:43
Tebe znám, spešla máš, jsi v klidu, ale na JB teď moc potřeba adminů není, nevím, ale pro mě jsou Downhill a možná Frosty a Kubelas nejlepší kandidáti.(Můj názor tak kamenujte) To jo, downhill, si ich zasluží viac, ale chcel som to skúsiť, ale ak by to bolo možne, tak by som chcel počuť tvoj názor, či sa na ten post hodím alebo nie, len tak.

BranKO
10-11-13, 19:15
tiska

mija.
10-11-13, 22:11
Nevim spesla mas najkratsie takze by som dala sancu tim co ho maju dlhsie, nic proti tebe nemam si v pohode ale som proti :)

BranKO
10-11-13, 22:46
Nevim spesla mas najkratsie takze by som dala sancu tim co ho maju dlhsie, nic proti tebe nemam si v pohode ale som proti :)

V pohode :) chapem to, chcel som to skusit, mozno nabuduce :)

Charon35
13-11-13, 19:09
Teraz nie.