PDA

Zobrazit normální verzi : Furien - PRIJATY



ViRPo
05-11-13, 17:11
Ahojte

Ako hrac, ktory hra furien mod cez 3 roky, na serveroch a komunite mu zalezi a ma na to rozum som sa dnes rozhodol zaziadat si o prava na furien servroch.
Mozno by som si o ne zaziadal ovela skor mat na steame CSko, ze som ho ale ziskal nedavno nie je tym dovodom, preco si o prava ziadam teraz

Okrem ineho by som chcel serveru pomoct eliminovanim urazania sa, kempenia, hejtovania
a pri tom rozvazne a pozorne davat pozor na cheaterov, komunite sa venovat a pomahat jej.

Ale nech to zase neznie, ze chcem vstupovat do nabozenskej sekty ;)

Herny nick: Lee
Steam ID: STEAM_0:0:39706857

Dakujem za konstruktivne odpovede, budem trpezlivy a tolerantny

A pekny zvysok dna prajem ;)

DarwiN
05-11-13, 17:49
Nechcem ti to kaziť ale, je nebezpečná kombinácia serveroch ktoré hráš a po skúsenostiach ktoré mám nechcem aby to dopadlo ... (If you know , what I mean ).

-Klik- (http://csko.cz/chatlog/show?from=17-10-2013&to=05-11-2013&server=1&nick=&sid=STEAM_0%3A0%3A39706857&ip=&text=&submit_=Hledat&do=findForm-submit)

E : som pre CHH

Eust.
05-11-13, 18:55
No a co? Já si nemyslím že by hned přesedlal na jb,stejně by to nemělo význam,se koukni na ty žádosti a s několika to vypadá nadějně. Já ho znám dobře,steam si nedávno vyhrál co? :D na NS si odehrál na furienu hodně,skill máš(jak za furiena tak aj v aimu) a teď si mi vyřešil problém s cskem, za což ti jsem zavázán. Aktivní je dost, není to žádnej zbrklej puboš, 19 let je slušnej věk a já ti věřím. Pokud by to vyšlo aj u Cipera,tak by jsi byl asi poslední u koho bych byl zatím pro. Myslím si, že se na tebe nijaká velká špína nenajde(Když nepočítám ten ban od Fiura s reasonem: Mas moc maly penis) :D Ja jsem tedy pro.

e: Fiure já vím jak to bylo,byl jsem tam :DD

Zoyer
07-11-13, 20:36
(Když nepočítám ten ban od Fiura s reasonem: Mas moc maly penis) :D
tak hele, on si ten ban vyprosil.. proč jsem nevyfotil chatlog :((( :D a potom ještě jak pako požádal o ub.. :D

ViRPo
11-11-13, 11:51
Kedze (ako vidim) sa viac adminov boji kombinacie JB a F, tak ku tomu napisem svoj nazor
Hold JB, F a Zombie servre su najhranejsie a asi to nieco znamena... Hadam su najzabavnejsie
Kto ma pozna vie, ze si rad pokecam alebo sa zabavim
Ked na furiene uz hram naozaj dlho a mam chut nachvilu na nieco ine alebo ak chcem CSko nechat zapnute, ale robit popri tom daco ine (vacsinou kodit a nepotrebujem sa na to az tak sustredit) tak na JB ked som dead sa to naozaj do pohody da zrovna na JB

Otvorene sa priznam, ze furieny ma celkovo bavia o dost viac :) na JB ma bavia ludia, na furienoch hra


tak hele, on si ten ban vyprosil.. proč jsem nevyfotil chatlog :((( :D a potom ještě jak pako požádal o ub.. :D

O UB som si ziadal pac som chcel ban s inym descriptionom a jednoduchou fotodokumentaciou som vedel vyvratit tento ban :D
...ale nie ;)
Vypytali si vtedy od teba asi traja ban na to aby uz vypli CSko a sli spat a ja som ich chcel parodovat

Znova pekny den prajem ;)

E: este dodam: Darwin, Eustralien dakujem :)

Charon35
13-11-13, 19:26
Nejak moc spamuješ AB AB AB. Robil si už admina?

Eust.
13-11-13, 19:31
To spamuje ze srandy za každým jeho killem. ;) Je to jen blbá sranda a né že by tomu nerozuměl.

ViRPo
13-11-13, 21:01
Nejak moc spamuješ AB AB AB. Robil si už admina?

Praveze naopak! Vysvetlim ;) :

Ja sa uprimne tesim, ze si si to vsimol, aj som myslel, ze si to dakto vsimne a napadlo ma to potom, co som si podal ziadost pri kazdom mojom napisani
Neviem nakolko vies vidiet chatlog spolu s eventami, ale pisal som tu ked"
-som dal ja incredible HS kill z reflexu, co robim dost casto
-ma zabil niekto, s kym sa pocas hry bavim a navzajom sa "hecujeme" kto koho zabije ;)
Za 80% spravami AB ide smajlik... som zvyknuty pisat vela kratkych sprav z cias ICQ

Naozaj to prosim neber tak, ze to myslim vazne, prave naopak

Uprimne dost ma pred tym iritovalo, ked to niekto pisal, na furiene obzvlast casto to niekto napise len tak, pretoze kazdy si mysli, ze jeho strafy boli bezhybne a ved "omg to predsa nemohol trafit! AB!"
Ja to pisem zo srandy/uz z recesie

Momentalne ak niekto napise AB! ak som dead a som CT, snazim sa spectnut toho, kto by udajne AB mal mat a v drvivej vacsine to tak nie je, ak to ten clovek, co to napisal myslel vazne, snazim sa mu vysvetlit, ze to AB nebolo, ze ten hrac vedel co robi, pripadne ze ho videl vchadzat do jedneho miesta a bolo zjavne, ze pojde z druheho
Aj to by bolo z chatlogu vidno ;)

Ak mam seriozne podozrenie, ze niekto cheaty mam, okamzite taham spravu cez ! pripadne steam/skype (cez steam som eustovi pisal aj ked som na steame nemal CSko)

Abreviaciu AB som pouzil vo svojej historii s tym, ze som to myslel vazne 2 krat, oba pripady boli zabanovane

...tiez som presvedceni, ze ludom, ktori so mnou hrali, ked som napisal AB bolo zrejme, ze som to myslel zo srandy

Admina som este nerobil, nikdy som si nedaval ziadost, necitil som sa na to
Uz rok som nad tym ale uvazoval seriozne

E: Este sa tam bude predpokladam dat vidiet, ze vela krat napisem zrovna slovne spojenie "nic nema" ;)

Dexter.Morgan
13-11-13, 23:48
Celkem slusny hrac, skill ma, umi se chovat.Nevidim proc ne , PRO.

ViRPo
23-11-13, 13:29
Myslel som, ze ma tu viac administratorov, ktori su aktivni na fore uz bude poznat, ale mozno by bolo fajn povedat teda nieco viac

Kto som
Mam 19, som z Bratislavy a studujem informatiku a CSko hram uz cez 9 rokov, co som zacal hravat 1.5 s botmi :)
Server Furien na csko.cz som hral uz pred 2 velkymi updatmi, pamatam si este ked tam nebola energia ani adrenalin a potom tam boli po mape vsade krabicky, ktore energiu doplnali
Modu som zacal rozumiet celkom rychlo, odvtedy ma iny mod naozaj nebavi viac, ku normalnym ludom sa tam snazim vzdy spravat ludsky a priatelsky

Motivacia, preco som sa rozhodol pytat si o prava su
-aby som nemusel pisat na steam/na forum hlasenia cheaterov, casto to trva prilis dlho a ten hrac zatial kazi hru vsetkym ostatnym
-chcel by som mat moznost spravit nieco s hracmi, ktori sustavne urazaju ostatnych, co zial na furiene robi neskutocne mnozstvo ludi
-velmi vela ludi sa rozhodlo, ze teamu pomoze ked budu kradnut hostageov resp. zabijat hostageov
-vela ludi si na kazdej mape vyberie jedno miesto a z neho sa nepohnu ani keby vedla nich padlo Thorove kladivo alebo do nich udrel blesk
Hlaseni uz som robil vcelku dost, ci cez steam, cez ! alebo cez forum a nemal som fail

Preco ja
Nehra tam az tak vela ludi co ma rozum a arogantne poviem, ze ja som jednym z nich
Vela adminov na furienoch nehra, preto nech sa kludne vyjadria aj admini z inych servrov, kde som hraval/hral, ktori vedia, ci som v pohode alebo uplne mimo :)

A Dexter dakujem ;)

marsoun
23-11-13, 13:36
Za mě už má pro v admin fóru.

Charon35
06-12-13, 18:20
Tak to skúsme. okej.

ViRPo
06-12-13, 19:20
Dakujem ;)
Dufam, ze nesklamem

Joseph
09-12-13, 09:15
cg, Brúús Lííí