PDA

Zobrazit normální verzi : Zadost o prava



havingsexwithanimals
05-11-13, 20:33
Zdravim cely Admin Team
Timto bych chtel prava na serveru zombie,knife


Nejdrive bych chtel rict,ze zatim u sebe nemam pc,
ale v patek nebo v nedeli uz pc mit budu.

Neco o me:
Jmenuji se Tomas bydlim v Pelhrimove.K me hobby patri taky
skola,pritelkyne,ale nejvic CS 1.6.Na kotelne hraju 2 roky,na steamu mam
nahranych 150-200h(to jen proto,ze nemam u sebe PC).Byl jsem admin na
na strance www.*****.eu,ale majitel odesel takze uz nemam prava.Chtel bych se stat na
tadyty servery adminem proto,ze na Knife nekdo vlakuje tak kdyz zavolam pres
"!" Tak skoro nikdo neprijde (mozna does kdyz je online).O prava zadam proto,ze
tam je malo adminu na knifu (videl jsem jen doese a fake?) a na zombie servery taky,ze
kdyz tam nekdo porusuje pravidla treba pravidlo cislo 2 pasiv xp.

PS:jsem na mobilu takze prominte za pravopis.(vim ze jsem hrisnik,ale polepsil jsem se).


Informace:
Steam_ID:STEAM_0:0:73309038
Nick na Steamu:Le Luan
Nick ve hre:Luan-nT
IP: 213.226.240.17
Dekuji za precteni,preji hezky den

E> zmazana reklama

zyx
05-11-13, 21:01
Za knife ne. Nikdy jsem tě tam pod tímto nickem nepotkal. Navíc jsou zde vhodnější kandidáti.

havingsexwithanimals
05-11-13, 21:30
Ja si nicky menim hodne krat :D
A ja te tam taky nikdy nevidel a to jsem hodne aktivni.
Jen par poslednich tydnu.....

because
05-11-13, 21:55
Neriesil sa s tebou neustale nejaky ban?

havingsexwithanimals
05-11-13, 21:56
Ale polepsil jsem se uz bany nedostavam......

hofy
05-11-13, 22:49
Je fakt, že ses celkově polepšil a pracuješ na sobě, ale bohužel u tebe to zatím ještě na práva nevidím, sorry. Kord, když budeš mít adminské povinnosti na jiném portálu.

havingsexwithanimals
06-11-13, 06:50
Promin Doesi napsal jsem to blbe byl jsem na www.*****.eu, ale majitel odesel takze uz tam nemam prava.A ldby slo tak bych chtel jen prava tady :-)

E > zmazana reklama

slide
06-11-13, 09:00
Promin Doesi napsal jsem to blbe byl jsem na REKLAMA majitel odesel takze uz tam nemam prava.A ldby slo tak bych chtel jen prava tady :-)

Dobre nemusis to tu spamovať už si to raz povedal ...

human
06-11-13, 11:05
Na knife som urcite proti, sorry

vikernes
06-11-13, 11:53
Na ZM jsem proti jelikož tu zmiňuješ pravidlo číslo 2 za které si byl aspoň 4x banován nevím jak to s tebou je teď ale za mě proti.Myslím že V E J C E je lepší kandidát.

havingsexwithanimals
06-11-13, 12:45
Na knife som urcite proti, sorry

Muzes napsat sem duvod ? Diki

J3ZUsSs*
06-11-13, 13:33
Muzes napsat sem duvod ? Diki
Myslím že ten dovod je -------> sú lepší kandidáti.

PRAETORIAN
06-11-13, 13:36
Ha ha čekal jsem že se tu objevíš,nezklamal.Promin ale z duvodu toho že si na NS dostal asi 8 banu za porušování pravidel,neumíš psát,jsi otravnej jak svítiplyn,dáváš na web stížnosti typu: on řekl sprosté slovo,napsal že je admin atd,trpíš nízkým intelektem a nehodíš se na to.Omlouvám se že jsem to napsal tak na tvrdo ale tohle fakt NEAbych jen nekritizoval musím ocenit že jsi se poslední dobou uklidnil a zlepšil ale nestačí,navíc je ti málo let.

havingsexwithanimals
06-11-13, 14:02
Ha ha čekal jsem že se tu objevíš,nezklamal.Promin ale z duvodu toho že si na NS dostal asi 8 banu za porušování pravidel,neumíš psát,jsi otravnej jak svítiplyn,dáváš na web stížnosti typu: on řekl sprosté slovo,napsal že je admin atd,trpíš nízkým intelektem a nehodíš se na to.Omlouvám se že jsem to napsal tak na tvrdo ale tohle fakt NEAbych jen nekritizoval musím ocenit že jsi se poslední dobou uklidnil a zlepšil ale nestačí,navíc je ti málo let.
PRAETORIANE cenim si to od tebe......furt na sebe pracuju.....i tak DIKI

ZombieBot
11-11-13, 17:50
Proti.

Viz.



Ahoj takže vím že není žádný nábor adminu ...
Ale i přesto podávám tuhle přihlášku protože:
1.Hraju tam už hodně dlouho a vždy když se přihlásím na server tak tam není žádný admin
2.Většinou ,když tam není admin tak hráči porušují pravidla jako např. Pravidlo číslo 5.Nepokládej bloky před místo kde se spawnují Zombie/CT
3.Místo toho aby nějakej ZOMBIE zabíjel tak si skáče po mapě
4.Lidé si tam nadávají ve tvaru : P**a,Ko**t,De**l atp
Tohle bych chtěl napravit

Skušenosti/Něco o mě
1.Takže jako admin mám skuženosti dobré,pravidla znám "amx příkazy ovládám" např. amx_banmenu, amx_kickmenu atp..
2.Mám jen 15 let ale sám si to přiznám mám více rozumu než nějací např. 17ti letí..
3.Mikrofon vlastním takže není problem nějaké rychle domluvení
4.Cs 1.6 se jmenuji Le Luan :). *FH*

takze kdyz si ted koupim originalni hru tak muyu bejt admin ? ja na to mam :D odpovey pls

Jestli potřebujete ještě nějaké informace stačí napsat hned vám odpovím
Děkuji ahoj

Takže, určitě ne. Kdyby jsi měl víc rozumu než 15 letí tak zjistíš, že pro adminování potřebuješ steam. Další věc je ta, že nábor je tuším otevřený. Kup si originální hru a počkej tak rok.

Nebo: http://csko.cz/forum/showthread.php?14387-zadost-o-unban&p=161397#post161397

havingsexwithanimals
15-11-13, 06:59
To jsem psal ?(nebo si to nepamatuju....)

DarwiN
15-11-13, 07:07
http://gify.muvi.cz/ano-ano-ano-d/

asi máš sklerozu ..

ZombieBot
15-11-13, 09:07
To jsem psal ?(nebo si to nepamatuju....)

A ještě tu budeš mlžit a lhát?

havingsexwithanimals
15-11-13, 13:40
Aha :D muzete lock :DDDD

Charon35
19-12-13, 18:32
Nie.