PDA

Zobrazit normální verzi : Furien práva



Benjur
06-11-13, 17:48
Ahojte.

Rád by som požiadal o práva na serveroch Furien. Viem že konkurencia je veľká keďže o práva žiada Ciper aj Lee ale za pokus to stoji.

Niečo o mne: Volám sa Juraj , mám 15 rokov,bývam v menšej dedinke na východe Slovenska.Prvý rok navštevujem Gymnázium Ľudovíta Štúra v Michalovciach.Mojou záľubou je F1(Alonso), aktívne hrám futbal a občas si zahrám florbal ale rád si pozriem tenis a hádzanú. Myslím si že som v reale fajn človek a nenechám sa vytočiť veľmi ľahko. Nemám rád dlhé rozhovory a veľa otázok. Na serveroch kotelny a aj aktívne csko som začal hrať v roku 2011 konkrétne hneď na servery Furien. Zhruba pol roka som hral pod menom "Alonso". Neskôr som si dal nútenú prestávku asi 1-2 mesiace z dôvodu zdieľanej IP adresy na ktorú som mal aktívny ban. Po zmenení IP adresy som zasa začal hrať furien ale tento krát pod menom "After" , na ktorom som odohral približne 7 mesiacov a potom sa mi IP adresa mne z neznámeho dôvodu zmenila. Bohužiaľ som nebol sám kto mal túto IP adresu a tak som musel zasa pykať za nejakého cheatera. Dosť ma to v tedy naštvalo ale už som to zmenou IP adresy neriešil . Začal som hrať iné hry. Na konci júla tohto roka som sa rozhodol že si steam konečne kúpim a začnem hrať znova. Chcel som hrať pod menom "After" ale niekto ho už obsadil . Začal som hrať s nickom "Tachy" s ktorým hrám do teraz. Posledných 10 dní som toho veľa nenahral pretože mam menšie problémy s internetom (vysoký ping) ale už sa to rieši. Aktivitu určite zvýšim. Čo sa týka hlásenia cheaterov tak som na fóre nahlásil štyroch(všetci banned) + mám jedno fail hlásenie o kopirácii nicku.

Skúsenosti s adminovaním nemám žiadne. Amx príkazy poznám na minimum.

Moja ID: STEAM_0:0:68752024
Steam profil: http://steamcommunity.com/profiles/76561198097769776

S pozdravom, Tachy.

Maly Buu
06-11-13, 18:16
pro me nedostacujici zkusenosti, mizerna cinnost, nizky vek .... za me NE

DarwiN
06-11-13, 21:10
Tak teba poznám skill máš ale to nestačí . Ako admina si ťa neviem predstaviť , sorry ale NIE

Benjur
14-12-13, 21:29
Lock , ďakujem.