PDA

Zobrazit normální verzi : Furien server-Adminské právo



Th3[0]nE^ :P
06-11-13, 18:40
Ahoj mam 16 volam sa Filip Jurkovič hram csko-kotelna a chcel by som poprosit o adminske prava na Furien-server kotelna .. Nikdy som nemal ban ... nechatujem (ani neviem ako sa to robi :) .. ) a mam rad sport a hrajem rad tieto hry ako je napr. csko :) hlavne furien ma bavi najviac volam sa tam Th3[0]nE.^ :P

STEAM_0:0:75375245 IP: 91.127.232.75 SK
vopred dakujem.

J3ZUsSs*
06-11-13, 18:41
http://csko.cz/forum/forumdisplay.php?45-%8E%E1dosti-o-pr%E1va-na-serveru-(tzv-admin) skoro si sa trafil :)

matis
06-11-13, 18:43
presunute do spravnej sekcie

a prosim nespamuj, nepomozes si tym

Th3[0]nE^ :P
06-11-13, 18:45
prepacte zle som klikol :O :( ...

DarwiN
06-11-13, 21:08
Prosím ťa rozpíš sa viacej o sebe a tak ..

Plus cheaty by si mal poznať..

e: ja tie chetay vyrábam aby sme mali čo banovať .

no sú tu lepší kandidáti a určite všetci práva nedostanú , tak skor Nie jak Ano

Eust.
06-11-13, 21:18
Prosím ťa rozpíš sa viacej o sebe a tak ..

Plus cheatay by si mal poznať..

Cheatay je zase nějaká nová věc? :D Něco jak SilenceAB? :D Né k žádosti, znám tě, už jsem s tebou o tom mluvil,ale nečekal jsem že požádáš hned. Nějak si tě musíme proklepnout, dávej cheatery na forum nebo je někomu z adminu hlaš na steam. Mohl ses třeba víc rozpovídat, ale budiž. Z debaty co jsme vedli usuzuju že s amx nemáš žádné zkušenosti, ale to by nebyl problém. Podle mě jsou tu nadějnější kandidáti...zatím nejsu ani pro ani proti.

e: jo ještě zkus se začít orientovat na foru a kdyžtak nám pomáhat s furien sekcí,ale hlavně žádnej spam. Toď ode mne vše.

Th3[0]nE^ :P
07-11-13, 08:07
Keď chcete viac o mne tak by som to cele ešte raz zrekapituloval ...

Ahoj, volám sa Filip Jurkovič a je mi 16. Hram na viacerých serverov ale najviac hrám Furien server. A samozrejme rád by som o tie adminské práva požiadal. Csko hrám už podstate dlho. Furien hrávam tak tie 3 mesiace ale viem o tom viac ako niekto kto to hrá 2 roky. Ešte som nikdy necheatoval. Nemal som žiadny ban. Ale mal som 1 krát perma omylom kde nejaký cheater mal rovnakú IP adresu a preto som si aj kúpil steam. Rozhodol som sa že budem hrávať pravidelne Furien.. (samozrejme ked je čas). Steam mi poradili asi mnohý hráči, preto lebo na tej IP bolo viac ako 50 hráčov zabanovaných. Cheaterov viem rozpoznať ale nie ich používať (a ani to nechcem, nebaví ma cheatovať). Hrám opatrne, pre zábavu a akceptujem všetky pravidlá na csku a tak i na kotelne. Csko ma baví ale omnoho by ma asi bavilo kontrolovať hru vyjadrovať sa k danným témam ohľadne Furien-serveru.

PS: prímam a budem rád za kritizovacie odpovede. Aspoň budem vediet kde mám pridať o čo sa zaujímať atď.

STEAM_0:0:75375245
IP: 91.127.232.75 SK
Vopred dakujem za vyjadrenie sa o mojej požiadavke.

Charon35
13-11-13, 19:22
167 hrs on record (http://steamcommunity.com/profiles/76561198111016218)
1 výsledok (0,09 sekúnd) - google tvoj steam.
Příspěvky:
3

Nahlás najskôr niekoho, nahraj viac hodín, potom sa uvidí. Teraz Nie.