PDA

Zobrazit normální verzi : Classic



Kubikchen
06-11-13, 20:17
Dobrý večer,
Chtěl bych aby mi admin TRON, doložil demo s mým AIMBOTEM, zabanoval mne před cca 5 minutama a nechápu za co. Zaprvé- Nikdy sem neviděl aimbot na steam. A za druhé- I kdyby existoval tak o něm nevím. Prosím o doložení dema. Děkuji

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem TRON
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Aimbot'
[AMXBANS] Delka: 'permanentne'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:0:44205504'
[AMXBANS] Tvoje IP: '77.48.138.105'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
Že někdo dá s AWP headshot 3x za sebou, neznamená, že má hned aimbot. Děkuji za brzké vyřízení admine TRONE!.

Charon35
06-11-13, 20:35
http://csko.cz/d/CBC4LtV0

Tu by to vraj malo byť.

Byznis
06-11-13, 20:54
ze mu neni trapne ziadat ub , vsak ho trase pri tych killoch jak keby hral v Rusku v zime vonku

Giussepe
06-11-13, 20:58
Z mě neznámého důvodu mi nejde přehrát demo.

Toto mi to vypisuje: kubitchen.dem is not a HL demo file.

Kubikchen
06-11-13, 21:01
Prosímtě, že hraju na posteli s notebookem ještě neznamená, že hraju v Rusku v zimě. Bože, klidně se na to ještě 10x podívej, ale prostě to AB nemám, a nehádal bych se zde, kvůli něčemu, co mi jednoduše dokážete. Neřekl bych nic, kdyby jste měli tak 3x až 4x jak mi klepe ruka, ale z jednoho killu, bože můj... Někdo dá HS a hned má AB...

metriox
06-11-13, 21:01
Z mě neznámého důvodu mi nejde přehrát demo.

Toto mi to vypisuje: kubitchen.dem is not a HL demo file.

U mňa sa vyskytuje ten istý problém.

Charon35
06-11-13, 21:03
Prosímtě, že hraju na posteli s notebookem ještě neznamená, že hraju v Rusku v zimě. Bože, klidně se na to ještě 10x podívej, ale prostě to AB nemám, a nehádal bych se zde, kvůli něčemu, co mi jednoduše dokážete. Neřekl bych nic, kdyby jste měli tak 3x až 4x jak mi klepe ruka, ale z jednoho killu, bože můj... Někdo dá HS a hned má AB...

Ide o to, ako sa ti ten cross zacukal pri tom hráčovi na konci dema. To nerobí normálny cross ani na poduške, ani na zemi, ani na želatine... A k tomu nepotrebujeme hodinové demo.

Kubikchen
06-11-13, 21:03
Taky mi to psalo, musíte si to demo stáhnout z letecké pošty http://leteckaposta.cz/445030148 a hodit jej do šložky csstrike...

Maly Buu
06-11-13, 21:04
Za me AB

Kubikchen
06-11-13, 21:05
Charone- Nemám co říct, kdyby se to stalo normálně a nikdo by mě netočil, tak by se to vůbec neřešilo. Protože to byl prostě zásek. Já nevím no. Nevím jak se mám dál hájit, protože sem to AB neměl. Nevím jak to dokázat, jestli Ti mám přivést notebook a prohledáš si jej, nebo jak? Jo a ještě, nezakládal bych si účet na fóru jen proto, že bych chtěl používat cheaty hned potom co si pošlu žádost o práva...

Zoyer
06-11-13, 21:05
reupnul jsem to, třeba vám to půjde http://csko.cz/dema/upload/dir/kubitchen.dem

a souhlasím s bůůčkem

Charon35
06-11-13, 21:06
No aspoň že sem sám dáš aj iný odkaz na sťahovanie :D

Maly Buu
06-11-13, 21:06
Ide o to, ako sa ti ten cross zacukal pri tom hráčovi na konci dema. To nerobí normálny cross ani na poduške, ani na zemi, ani na želatine... A k tomu nepotrebujeme hodinové demo.

sry trone, ale u awp se to neda tak az rici, s tim nesouhlASIM, spousta hracu muze s awp vypadat jak s ab, ale ty ostatni killy, cukani na spoluhrace ... za me ban opravneny

Charon35
06-11-13, 21:08
Charone- Nemám co říct, kdyby se to stalo normálně a nikdo by mě netočil, tak by se to vůbec neřešilo. Protože to byl prostě zásek. Já nevím no. Nevím jak se mám dál hájit, protože sem to AB neměl. Nevím jak to dokázat, jestli Ti mám přivést notebook a prohledáš si jej, nebo jak? Jo a ještě, nezakládal bych si účet na fóru jen proto, že bych chtěl používat cheaty hned potom co si pošlu žádost o práva...

Nie si 1. ani posledný čo dostal ban keď si podal žiadosť.

Posledný krát ti to napíšem: Nejde o jeden zásek, tebe ten cross behá/cuká sám od seba a to myšou nie je, ani podložkou.

@BUUcek: viem, že s awom je to komplikovanejšie, ale jemu to nejde vysvetliť normálne, tak zbytočné mu to to ešte komplikovať. Kto chce nech si stiahne HLTV. Predtým hral s AK (tuším aj m4) a tam mu to skákalo úplne jasne.

Kubikchen
06-11-13, 21:09
Podložku nemám, ale tak co by si dělal ty, kdyby si byl v mojí situaci, bránil by ses. Já se taky bráním. Protože nechci být zabanovaný za něco, co jsem neudělal.

Giussepe
06-11-13, 21:10
Tak už mě demo šlo pustit, stačilo to znova stáhnout.
Jinak co se týče dema, nevím proč se tady obhajuješ tím, že daš awkem jedno HS a už máš AB. Kdyby ses na to demo kouknul, tak tam tím awem ani headshot nepadl. U mě rozhodl ten kill s awp a pak hned ten první kill, když se leze do baraku z acka, tam je krasně vidět jak ti to lítá po těch hitboxech. Za mě taky AB.

EDIT:
aimbot přece nefunguje přes zdi ne?

Jak kterej...

Kubikchen
06-11-13, 21:13
A cukání na spoluhráče je kde? Jen v baráku na začátku ne? To bylo podle mě jen posunutí myši. No ale taky u toho druhého killu, aimbot přece nefunguje přes zdi ne?

Kubikchen
06-11-13, 21:18
Dozvím se tedy rozhodnutí prosím? Sice bych hrozně rád hrál na csko.cz ale když mi ten unban nedáte, tak nic nenadělám.

J3ZUsSs*
06-11-13, 21:31
06/11/2013 21:29 <Kubikchen> Ale mě nesjíždí ruka, jen se mi lagl kabel od myši o peřinu, ale tak to tam psát nebudu, měli by mně za krypla ;)) :taunt:

Kukal som to a to AB tam za mna je. Aj ten prvý kill aj to ked si mal wipo .

Kubikchen
06-11-13, 21:33
No, tak co mám dělat, napište mi už že ten unban nedostanu nebo dostanu prosím, ať můžu jít spát, protože já to AB nemám a furt doufám že aspoň někdo řekne že ho tam nevídí...

kono159
06-11-13, 22:00
cuknutie s awom by som pochopil, ale kruzenie? :D za mna ab

3necky
06-11-13, 22:00
Je to těžké se rozhodnout na základě 3 výstřelů, to především. Pro mě je stěžejní to cuknutí crossu na spoluhráče v baráku. Tohle jsem viděl nespočetněkrát u cheatrů s AB, které jsem banoval. Takže když k tomu připočtu jak vypadají ostatní killy, za mě to AB je.

Kotel
06-11-13, 22:05
Vypadá to jako aimbot a nedá se dokázat, že není. Unban tedy nemůžeš dostat. Pro hraní doporučuju pouze hladké podložky a laserové myši s 2000dpi. Staré diodové myši stihne dříve či později ban. Pokud nemáš podložku, tak jsi tu hrál celkem dlouho, což je divné, nebo jsi včera podložku měl? Tuto záhadu je třeba vyřešit, protože se s ní setkáváme čím dál častěji a to pouze u steamu.

Charon35
06-11-13, 22:08
Radšej sa priznaj od koho máš steam, lebo hento nie je hra niekoho s 800 hodinami na steame... motáš sa tam jak ja po litri vodky, nevieš kde je sever a záhadne sa ti seká myš na pernine aj keď hráš bez podložky...inak neviem ako hráš bez podložky v posteli, to je mi tiež záhadou.

HLTV kto má zájem: http://csko.cz/hltv/27015/27015-1311062000-de_inferno.zip

metriox
06-11-13, 22:16
Kukol som si aj HLTV, AB máš.

matis
07-11-13, 12:58
http://csko.cz/hltv/27015/27015-1311061933-de_tuscan.zip

dalsie HLTV a tiez ti to tam cuka

za mna je to AB

Kubikchen
07-11-13, 15:55
Podložku nemám, mám jen takovou dřevěnou desku. A steam je můj. A nevím proč se ptáš od koho mám steam? Akorát sem posledních 5 nebo 6 měsíců nehrál. AB nemám, ale pokud na tomto rozsudku trváte, tak stím prostě nepohnu. Nechci být potrestán za něco, co jsem neudělal, ale omlouvám se, nevím jak se mám ještě bránit... Tak díky aspoň za nějaké řešení.
E: Na to dpi, mám 3500... Zkuste si to vy, nevím jak vám to půjde ale mně se s touto senzitivitou hraje dobře, na serveru ga**sites . cz jsem byl na serveru DM Only HS 3. v ranku a pořád 3500 dpi.

smeRn
12-11-13, 12:42
To byla určitě náhoda v tom baráku (na začátku). :D
Za mě AB. :)

Charon35
12-11-13, 22:11
Tak hádam to je uzatvorené, či má niekto ešte nejakú pripomienku?

matis
15-11-13, 17:17
Tak hádam to je uzatvorené, či má niekto ešte nejakú pripomienku?

nikto nic