PDA

Zobrazit normální verzi : príkaz na UNBAN!



WasuPPepO?
07-11-13, 17:58
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 86541)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): Was uP PepO?
[AMXBANS] Tvuj nick: Was uP PepO?
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:20232217
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:20232217
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 88.212.37.5
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.212.37.5
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: because
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================

Akoze nehnevajte sa, ale toto sa robi? clovek pride nervozny z roboty ze si da particku CSka na odreagovanie a zisti ze o pol osmej rano dostal baN? To co ma byt?! Rad by som sa obhajil ale kedze neviem za co konkretne som ho dostal kedze som tu bol naposledy vcera a dostal ho dnes rano ked som bol na ceste do roboty...........
Vlastne..ja nemam co obhajovat..budte tak dobri a zistite si o co mu ide a preco som ten ban dostal..skontrolujte si to pre ISTOTU aby ste vedeliii...pozdravte ho....a postarajte sa prosim o to aby sa to nezopakovalo...

Was uP PepO? ....Vdaka za pochopenie a za skore vyriesenie tohto problemu

because
07-11-13, 18:23
http://csko.cz/dema/upload/dir/pepoupwas.dem
http://csko.cz/dema/upload/dir/wasuppepo.dem

Skor nez som dal ban som sa poradil z dvoma lepsimi adminmi, obaja potvrdili (dovod preco si ho dostal len dnes rano a nie vcera in game) ... Pozrite to este niekto :)

Britny
07-11-13, 18:43
Pěkně se ti klepe cross, dokonce i při házení granátů :) Jasné AB .. A v tom druhém demu, mi některé momenty přijdou i na WH.

Mr.Hol
07-11-13, 18:50
Jop - ja bych se k tomu AB taky priklonil - obzvlast v momente kdy mas v ruce granat na longu.

J3ZUsSs*
07-11-13, 19:00
AB tam je

pekná práca madar :D

because
07-11-13, 19:01
To mi nestaci :D Este aspon 3ja sa vyjadrite :P

matis
07-11-13, 20:22
Ja som tu kukal este pred banom...AB jasne

metriox
07-11-13, 20:28
Hecko na longu, hned na dalsie kolo na schodoch, pekne AB :) gj

3necky
07-11-13, 21:28
Demo jsem viděl ještě před udělením banu, AB jsem potvrdil.

WasuPPepO?
07-11-13, 22:15
ste vy vsetci normalni? vy ste vobec dakedy videli ako vyzera AB? mam taky pocit ze nie....a ze ani neviete na co AB sluzi.....s AB sa klepe cross stale....a s AB ked sa ti klepe cross tak trafis na 100%! spocitali ste si kolkokrat som s tym awp trafil niekoho pri tom klepani crossu?! NIE! pretoze sa to neda spocitat! pretoze som netrafil ani raz! a viete precO?! PRETOZE SA MI KLEPU RUKY A KED SA MI KLEPU RUKY TAK NETRAFIM SAKRA! A KED NETRAFIM TAK ASI NEMAM AB NIE? AHA?! :idea: prisli ste uz na to kde robite chybU? a vy tu moju krivost idete oznacovat za AB? HANBITE SA VSETCI JAK TU STE! vy mi davate ban za tie situacie v ktorych som nic nedokazal...uvedomujete si to? aspon jeden z vaS? a ze mam AB pri hadzani granatov? vy sa pocuvate? precitali ste si co ste tu napisali? nepride vam to ani trosku hlupe co tu pisete? :think: a zevraj "som sa poradil z dvoma lepsimi adminmi" :D lepsimi? nesu o nic lepsi ako ty aby si vedel...presne na tych "lepsich" som sa spoliehal a cakal ze vecer si zahram a ti lepsi ti to potvrdia ....tak sklamany ako z vasho portalu som este nebol...nehnevajte sa ale na to ako dlho kotelna existuje tak som cakal ze tu budu aj admini na takej urovni....omyl...vy cheathunteri :drool:

matis
08-11-13, 07:29
Tak dema som si pozrel este raz, lebo fakt som zacal mat vycitky a musim sa zial ale opakovat, ze to je jasne AB

jedine co je divne, preco tu klames a robis z nas neschopakov, vsak toto tvoje zle nastavene AB rozozna aj moja mala co hra CSko rok na knifoch....robis tu zo seba chudaka a len sa tu zhadzujes co ti do buducna vobec nepomoze...

WasuPPepO?
08-11-13, 16:04
nie zoid nefetoval som .. jedine co mi je je to ze som maximalne nervozny co ja absolutne nezvyknem... dost bolo reci o AB ..nestudoval som ho neskusal som ho nezaujima ma ..a nie, ja taky skill neviem co je to aimkey si predstav ..pretoze ja ako skill nestudujem nevyhladavam neskusam a NEPOUZIVAM ziadne cheaty... mam svoj styl hrania ktory mam zabehnuty, ktorym hram uz roky a ktory vy ocividne nedokazete pochopit kvoli vasej paranoji ktora vznikla vdaka vasmu vzdelaniu v oblasti cheaterov :) ale necudujem sa vam pravdupovediac...keby som videl to demo (ale neodohral by som to ja) tak som tiez takmer presvedceny ze tie tiky pri strelbe nesposobil hrac :D lenze ja ako admin som sa v takychto neistych situaciach pozeral urcite aj na to aku "skodu" podozrivy na serveri sposobi.. noo lenze vy pozerate jedine a len na to kedy sa mi mykne cross miesto toho aby ste zhodnotili celu situaciu...nehladate dovody preco to AB nemam alebo preco bol tento a tento kill podozrivy ...vy hladate najsammensi naznak cheatov a tam to konci zaverom ze si stahujem cheaty na steam a ze ich neviem nastavit a ze ich neviem pouzivat a ze vas klamem ..to z mojho pohladu dokazuje len to ze ani jeden z vas nevyhovuje pozicii cheathuntera......

matis dakujem za ochotu a za to ze si ma takmer pochopil a pozrel si si to este raz :D a som rad ze je ti to aspon divne preco sa tu snazim naucit vas ako AB NEvyzera :D ja ti poviem preco ti je to divne...pretoze som dost inteligentny na to aby som sa nehadal pre nieco co nie je pravda ..ale ked tvrdis ze "moje AB" rozozna aj tvoja mala tak ste v mojich ociach bohuzial vsetci klesli na jej uroven .. a o tom co komu do buducna pomoze by som radsej pomlcal pretoze vase schopnosti vas takisto nikdy neposunu dalej ako ste sa dostali...aj to sa cudujem ze ste vobec tam .. . . :D okej stacilo, koncim...vytocili ste ma viac nez som zvyknuty a pustam sa do vas a urazam vas co nie je zdaleka moj styl ....
pravdou ostane jedine to ze ti ktori ma 6 rokov stretavali po publicoch vedia a zmierili sa s tym ze existuje aj taky divny hrac ako som ja aj bez toho aby mal nejake cheaty :D vy ste ma ocividne za tie roky nestretli ...asi to bude tym ze v tom case ste nevedeli co to CS vobec je mam taky pocit :D Ale budišš....nechcete ma prijat pretoze ma nechapete..tak vam prajem vela stastia a vela pochopenia do buducnosti.. cafte :)
a prepacte za tie utoky ale fakt je to prvyraz za 10 rokov co sa nasiel taky team ako vy a cely sa spikol proti mne..pochopte aspon moju zlost uz ked nie moju hru :) :cool:

Giussepe
09-11-13, 11:28
demo jsem viděl akorát to první a taky se přikláním k AB.

matis
13-11-13, 07:40
OK vyriesene, aj tak nema zaujem a AB je jasne, co potvrdilo vacsina adminov

Lock