PDA

Zobrazit normální verzi : Obcházení Banu



TEX
11-09-11, 21:23
Ahoj, kdyz dostanu zákaz k CT na JB, za multi Fk a potom odjedu pryc kde je jinej pc a budu tam hrát za CT. Je to obcházení? Někdo mi říkal že když si zmenim nick tak mi nemuzou dokázat že jsem to já, ale kdyz by byla varianta ze reknu ze sem to ja co má zákaz je to taky obcházení?? Dík

chmod a+x /bin/laden
11-09-11, 21:29
Zákaz hraní za CT není klasický BAN.
Obecně by měla platit presumpce neviny - takže principiálně by jsi na jiném PC neměl dostat další zákaz za "obcházení", dokud opět nevyvedeš nějakou botu.
Zkus se ale zamyslet nad tím, proč jsi ten zákaz dostal - možná by bylo pro tebe lepší hrát pár měsíců pouze za vězně, za ty nemáš co zkazit a ještě se naučíš chovat (myslím v rámci JB serveru). I za vězně se dá dost dobře hrát...

Ridik :D
12-09-11, 10:19
chmod ale to mas to same jak kdyz nekdo sedi v herne stahne si tma wh a pak jen prechazi od kompu k dalsimu a dalsimu

ale jinak mas pravdu ;)

TEX
12-09-11, 13:57
No ja hraju JB přece jenou nekekej ten mesic a hlkavne ze vězně. Ten Multi Fk sem udelal proto že tam chodi tzv. ,,Děti" nebo jak jim kdo říka co nedělaj nic jiného než získavají fragy a neberou simona, což mě štve kdyz tam chodi každou mapu a nic. No a už uplnula dlouhá doba a nikdo nic tak sem si ho vzal asi po 5, a jelikož sem nechtěl zdržovat tak sem dal hlavní města a nevšiml jsem si toho že jeden hráč napsal omyle jedno písmenko navíc a tim se to stalo. ale dík :) jenom bych chtel ale upozornit že by se mohlo dat do pravidel že za každou mapu musi každej CT být alespon jednou simon.