PDA

Zobrazit normální verzi : JB 1 / Grifin



JANEK
08-11-13, 19:54
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=86617

Nwm co bych tu mel jeste dodat divim se banu az ted sem zjistil ze ho mam situace Simon da mod admin grifin pise na sklo a pta se me jestli mam mik pisu ze at pocka ze je mod ze me stejnak neuslysi a byl sem zamestanej pak me hodil okamzite k T myslel sem ze me jen presunul az pak sem zistil ze mam ban. Tak pro priste jen takovou radu kdyz zkousis mikraky zkousej si to nejake kolo po mode kde je na to klid a kdy toho hrace slysis na 100%.

grifin
09-11-13, 12:31
Ptal jsem se te 3x o tom ze je mod jsi nepsal ani slovo ze mam pockat jediny co jsi mi napsal kdyz napisu jestli mas mic. tak si nevedel co to je kdyby jsi znal pravidla na jb tak vis ze ct musi mit microfona k T jsem te nedal ja nwm jestli tam byl i spesl tak to musel udelat on kdyz jsem ti daval ban uz jsi byl u T

vikernes
09-11-13, 12:33
Pokud nejsi mrtvej tak je uplně jedno kdy se tě admin zeptá pokud neodpovíš tvůj problém.

JANEK
09-11-13, 12:43
Tak podle hlasu sem usoudil ze nejsi zadny 10 lety cipisek a ze ti dojde kdyz je mod ze bys mel pockat abys me pak uslysel ne? to da snad rozum nechapu proc bych ti mel psat ze je mod kdyz si to sam vedel a ucasnil ses ho. Ale jak nekdo jiny nebere simona tak ma presun a nic ale me si musel okamzite banovat nwm jestli je to tim ze je name cely portal nastvany ze mam ban na ns z udajneho wh a ted si me dobirate i na steamu. ale za ty 2 dny co sem u vas na Jb mi to tak prijde :/

vikernes
09-11-13, 12:46
Panebože Máš si přečíst pravidla když seš u CT máš mít funkční mikrofon a brát si simona to že je mod neznamená že se tě nikdo nemuže zeptat na mikrák kdykoliv pokud nesi mrtvý se tě Admin nebo spešl muže zeptat pokud neodpovíš nebo nechceš tvůj problém automaticky ban takhle to chodí u všech ne že budeme čekat až se to tobě bude hodit.

Tupelko
09-11-13, 12:49
Jak napsal Vikernes a Grifin, přečti si pravidla, a když nemáš mikrák tak nelez k ct..A když máš tak odpověz hned :) lock