PDA

Zobrazit normální verzi : Geno :) - WH - COD:MW2 (2)



IKEA
10-11-13, 13:47
žádám o vyjádření více adminů,
Matis, příště prosím počkej aspoň na moje vyjádření, dát lock bez jakékoliv diskuze mě sere.

12 Geno :) VALVE_0:0:1572403923 78.99.59.148 SK
Demo : http://csko.cz/dema/upload/dir/geno.dem

Nevím, co se ti na tom jako WH nezdá, zde jsou časy

1) 12:53:70 Wallock
2) 13:57:12 jeden běžel před ním, následně umřel, takže bylo jasný, že je někdo na mostě.On viděl(WH) že je blízko, vytáhl nůž, nemohl vědět, jestli není třeba na druhým konci mostu.
3) 14:59:47 viděl ho zabíhat do toho "tunelu", pak se zničeho nic zastavil? věděl snad že tam na něj čeká?
4) 15:47 já obvykle neběžím na plant a zničeho nic se podívám do stěny a vyběhnu. moc dobře věděl. wallock WH.
5) 18:22 nejprůkaznější wallock, WH. při spomaleném záběru je vidět předstřel.

Za mě všechno, prosím NELOCKOVAT!

lynx
10-11-13, 14:23
Niesom admin takže moje slovo bude mať váhu asi ako prd vo vetre, demo som videl celé, a WH tam teda je.
moje reakcie na tie casy:

12:53... hrac sa rozhliada po hracoch na mape..či??
13:57.. slabsi cas, pretoze ho tam ide jemne pocut (i ked je pravda ze tam je 50% sanca, že enemy mohlo skocit napr. z mosta do vody, no skusa akoby na istotu knife)...
14:59.. takisto slabsi cas, nevidel ho prebehnut a teda mohol predvidat ze tam ostal. 50%...
15:47... sice o nom vedel, ale nemal sancu ho tak presne odhadnut podla soundu, to je jednoducho nemozne (a uz vobec nie u hraca jeho kvalit), a este + ho celu dobu tak presne kopirovat cez tie bedne. Nemyslim si ze to bola nahoda, no way...
18:22... "uhne sa" tesne pred tym ako T vyjde? predstrel ani nie, skor neprimerane rychla reakcia (ktoru vsak vpodstate slo predvidat ked tam vystrelil z wipa) bah... a potom uteka a sleduje to T cez ten stlp, ked T umrie, co on nema sancu vediet kedze je T za stlpom...a on switchuje knife, a uplne jasne vidno ze ho uz neinteresuje a ide k dveram? (ved to zabite T mohlo padnut kludne v inej casti mapy)....

ps: no ked som si to zrekapituloval, tych situacii v deme je na ban fakt asi malo... hlavne "jednoznacnych". Wh usudzujem z toho, akym stylom dotycny hrac hral (vidno ze sa vela nenarozmysla pri hre a predsa vie). Kazdy mame laťku asi inde. Chcelo by to este asi viac casov, mozno z hltv?.

matis
10-11-13, 14:31
žádám o vyjádření více adminů,
Matis, příště prosím počkej aspoň na moje vyjádření, dát lock bez jakékoliv diskuze mě sere.

12 Geno :) VALVE_0:0:1572403923 78.99.59.148 SK
Demo : http://csko.cz/dema/upload/dir/geno.dem

Nevím, co se ti na tom jako WH nezdá, zde jsou časy

1) 12:53:70 Wallock - akoze na koho...toto co je za cas?
2) 13:57:12 jeden běžel před ním, následně umřel, takže bylo jasný, že je někdo na mostě.On viděl(WH) že je blízko, vytáhl nůž, nemohl vědět, jestli není třeba na druhým konci mostu. - :D:D:D:D nedaj sa vysmiat, ved bolo pocut zretelne strelbu
3) 14:59:47 viděl ho zabíhat do toho "tunelu", pak se zničeho nic zastavil? věděl snad že tam na něj čeká? - toto akoze mam banovat, sak tam vbeho to co si myslel ma uz nezaujima
4) 15:47 já obvykle neběžím na plant a zničeho nic se podívám do stěny a vyběhnu. moc dobře věděl. wallock WH. - dalo sa to predpokladat
5) 18:22 nejprůkaznější wallock, WH. při spomaleném záběru je vidět předstřel. - toto je ten cas co som spominal, ale je nejasny, kedze vystrelil s wipa a dalo sa predpokladat, ze tam bude....a i tak jeden cas na ban nestaci

Za mě všechno, prosím NELOCKOVAT!

Tak kamo, najprv si zisti kto to lockol a potom tu pis co ta sere...ok?

IKEA
10-11-13, 14:47
Matis, pokud si to nelocknul ty, tak se ti omlouvám.
K časům, jak říkám, ty tam WH nevidíš, já ano.
Nemůžu si pomoct, ten to prostě má.
Každopádně se ti omlouvám, a žádám o vyjádření více adminů.

matis
10-11-13, 14:51
Matis, pokud si to nelocknul ty, tak se ti omlouvám.
K časům, jak říkám, ty tam WH nevidíš, já ano.
Nemůžu si pomoct, ten to prostě má.
Každopádně se ti omlouvám, a žádám o vyjádření více adminů.

ja som nikde nenapisal, ze wh nema, ale ze to demo na ban nestaci.....

IKEA
10-11-13, 14:54
Jak jsem psal, tvůj názor ti neberu, řeknu to jinak : byl bych rád, kdyby se na to podívalo více adminů.
Mě by tohle demo stačilo, něco tam je možná nejasné, zkusím se podívat na HLTV.

E: část HLTV jsem viděl, po shlédnutí HLTV už moc času není.
Dále však čekám na vyjádření ostatních ..

E2: párkrát jsem ho ve hře potkal, už mi zapatý nepřišel, prosím lock