PDA

Zobrazit normální verzi : Malej (velkej) problém



Slunicko
10-11-13, 18:05
Zdravím, tak nějak jsem se dneska rozhodnul, že si pročistím pc, tak vše v pohodě, používal jsem k tomu program Advanced SystemCare 7 a pak ještě dál odstranil pár věcí ručně, no dodělám to a pak že si jdu zahrát LoLko, no ale prej nejdu, vůbec se mi nechce spustit launcher, probíhá to tím způsobem, že poklikám na spouštěcí ikonu launcheru, naběhne mi badget, pak se můj pc tváří, že jako něco dělá a dál nic, v procesech je stále zaznamenán LolLauncher, nejde žádným způsobem okrem restartu vypnout a je stále na stejných hodnotách, hledal jsem řešení na forum, kde jsem zkoušel už dost věcí ale nic nepomohlo a tak se obracím tady na Vás, jestli náhodou někdo nebude vědět co s tím, popřípadě děkuji za pomoc.. :)

beather
10-11-13, 18:26
asi se ti smáznulo něco co nemělo.. reinstaluj

Slunicko
10-11-13, 18:35
asi se ti smáznulo něco co nemělo.. reinstaluj
Reinstaloval jsem už 3x, včetně všech potřebných programů, což je ten panda booster, direct x9, adobe AIR

Ale asi to nebude chyba s lolkem, protože jak jsem koukal, nezapnu žádnou hru přes net, zkoušel cs 1.6, WoW, LoL, Cs:GO ani jedna nejde, hodí mi to po každé error

Giussepe
10-11-13, 19:01
a ten error tam není nějak popsanej?

znedlob
10-11-13, 19:04
používal jsem k tomu program Advanced SystemCare 7

Příčinu si napsal sám. Udělej bod obnovy než si začal mazat a a pak maž jen přes "Odinstalovat program" a CCleaner.

Slunicko
10-11-13, 19:14
a ten error tam není nějak popsanej?
Ne, jako u všeho, spustí se proces, vyhodi mi to okno, kde je jen název, error a nic víc..



Příčinu si napsal sám. Udělej bod obnovy než si začal mazat a a pak maž jen přes "Odinstalovat program" a CCleaner.

Ok, ještě jsem to na Win 7. nedělal, tak snad to neposeru ještě víc ale zkusím to..Díky za radu

Slunicko
10-11-13, 19:19
Tak aby toho nebylo málo, mám tam jen 2 body obnovy, ani jeden neodpovídá návratu do starých kolejí, jelikož jsou asi 2 hodinky staré http://i41.tinypic.com/2zeywys.png

znedlob
10-11-13, 19:42
Tak to budeš muset reinstalovat OS.

Slunicko
10-11-13, 19:48
Tak to budeš muset reinstalovat OS.

Tomu jsem se chtěl zrovna vyhnout :/
Tak díky za rady, zejtra to udělám :)

Slunicko
15-11-13, 15:13
Zapomněl jsem to sem napsat, ale po reinstalaci je všechno v pohodě, díky za radu sedly ;)

znedlob
15-11-13, 19:37
Zapomněl jsem to sem napsat, ale po reinstalaci je všechno v pohodě, díky za radu sedly ;)

http://troll.me/images2/grammar-correction-guy/no-problem-thumb.jpg