PDA

Zobrazit normální verzi : -=FaMiLLy=- WH



uNfEiL
12-09-11, 19:52
Chcel by som nahlásiť hráča menom -=FaMiLLy=- za porušovanie pravidiel - cheating (resp. WH). Nie som si ale na 100% istý, pretože chlapec si zrejme všimol že spectujem, tak sa snažil byť menej nápadný, na konci videa už bol afk. Preto sa chcem s vami podeliť o demo a následne chcem od vás, aby ste vyvodili dôsledky.

DEMO: http://csko.cz/dema/upload/dir/demo_3.dem


Druhé kolo je vidieť ako na toho the17 mieril cez stenu pred tým, než vyšiel. Ďalej si všimnite tretie kolo, kde ide na rampu a rushuje do čakačky (na istotu) a cez stenu mieri na týpka vediac kde je a samozrejme keď sa naskytne príležitosť, začne strieľať hneď čo ho uvidí. No najviac ma presvedčilo 4. kolo kedy išiel opäť cez rampu a v čakačke (miestnosť pred Ačkom; miestnosť pred unimom) namieril cez stenu na toho teroristu pred dverami - šiesty zmysel?
Opakujem nie som si 100% istý, pretože sa snažil zakryť to WH. Ale je vidieť, že to je tzv. začiatočník, resp. hráč bez skillu. A demo je krátke.

//edit:

-=FaMiLLy=- STEAM_666:88:666 89.102.43.187 CZ

//edit2: Ešte som zabudol poznamenať, že sa vždy obzeral, otáčal aby kontroloval WHčkom kto je kde. (Tak to pripadalo mne)

uNfEiL
13-09-11, 07:46
Vyjadrí sa už niekto?

kashpi
13-09-11, 20:30
Demo sem shlídl 2x a nejspíš něco má, na plno hráčů čučí přes zdi, ale potom dělá jako že je nevidí, asi maskuje WH. Takže pokud žádnej admin do zítra nic nenapíš, tak mu dám ban za WH, zkusím ho najít na nějakým serveru kotelny abych se na něj mohl podívat :)

uNfEiL
13-09-11, 20:34
Uľahčím ti to, hrá väčšinou (videl som ho tam aj dnes) na War3FT. Pýtal som sa hráča Lakaja a povedal, že tiež sa mu nejak nezdá. A možno si prečítal tento topic a už sa cheatom vyvaruje alebo ich už nepoužíva tak často. Každopádne chcem počuť result :)

kashpi
13-09-11, 22:50
Hlídám ho přes hledání IP na serverech, tak snad se mi to podaří :)

Dev1L
14-09-11, 06:36
nieco maaa asi aj teleport ste videli ako sa teleportoval na spawn

apach29
14-09-11, 06:55
nieco maaa asi aj teleport ste videli ako sa teleportoval na spawn

Mozna to je WH, ale je to lama a ten teleport, to je ultimatka wardena.

kashpi
14-09-11, 08:20
nieco maaa asi aj teleport ste videli ako sa teleportoval na spawn

Docela mě zaráží že si toto napsal. Když je jakákoli stížnost na cheatra, tak ty tu napíšeš ají název programu kterej používá. Je mi docela jedno jak to víš, nebo jestli máš plnej pc cheatů.
Taky je mi jasný, že se snažíš si udělat dobrou pověst tady a časem požádat o práva (pokud jsi to ještě neudělal). Nic proti zatím nemám, ale dám ti radu. Pokud nic nevíš o W3 modu, tak se k tomu ani nevyjadřuj raději. Potom vypadáš směšně, když napíšeš takovou věc. A neříkej mi že sis nevšiml, že je to W3 server, když tam každou chvíli bouchají undeadi :)

d3r0v4c
14-09-11, 08:49
demo sem zhlidl ..... je to sice strasna lama ale to WH urcite ma :) BAN

uNfEiL
15-09-11, 18:49
Dostal ten ban teda?

kashpi
15-09-11, 19:25
moment na vsem se pracuje :D

ZEUS
16-09-11, 10:34
Demo jsem shlédl a s politováním musím konstatovat, že WH má, ale snaží se to maskovat.

kashpi
16-09-11, 12:40
No vida, tak to mi staci :)

Dev1L
16-09-11, 13:04
o W3 modu nwm nic.. a ten teleport som videl na inom portáli kde sa takto 1 hráč správal a potom dostal ban ze vraj Multy Hack.... takze my to pripadalo ako na tom portáli

Familly
16-09-11, 21:00
Pánové a dámy, nechci se mísit do té vaší velmi intelektuální debaty typu "OMG A UŽ DOSTAL TEN BAN?!!!! PLS DEJTE MU HO JE TO ČÍÍÍÍÍÍÍTR!!!!!". Připomíná mi to nějakou dobu, kdy se rozhovory nahrávali a když někdo něco práskl, ostatní tomu uvěřili a bez důkazů trestali "viníka".
Na demo jsem koukal dvakrát a s dovolenim, bych se vyjádřil k pár momentkám. Za 1) zkuste si to prosím pustit se zvukem, možná uslyšíte něco jako "kroky" a střely.
2) nemám skill v ruce? Po 5 letech si myslím, že jsem něco málo pochytil. Samozřejmě, ne aktivního hraní, mám pauzy, někdy velké... Lama mi klidně říkat můžete, ale že jsem za tu dobu ze hry nic nepochytil, to zase ne... ;)
3) Kolik lidí za tu mapu projde místy, kudy chodím já? Tak 5, 6, 7, většinou ti samí.
4) Maskuju WH? To je také úsměvné, nebýt na demu těch čárek tak nikdo netuší, že tam někdo stojí. Paradoxní situace, stoupněte si v realitě do zdi nevědomky, že za zdí někdo čumí stejně jako vy, nahrajte si to a potom si tam dejte čárky, jako že tam někdo stojí. Bude vám to připadat jako "neuvěřitelná náhoda" a jako že člověk má 6. smysl, že koukal do zdi, kam koukal z druhé strany někdo jiný.
A 5), ukažte mi prosím JEDEN jediný moment, který na 100% dokazuje to, že mám nějaký hack. Já teda žádný nevidím. Ano, vyběhnu ze zdi a za milisekundu vystřelím, a proč asi? Bod č3).

Nyní k tomu, že jsem si údajně "všiml" že spectuješ. Ano, to poslední, co ve svém životě chci udělat je vidět tě, jak mě spectíš a natáčíš dema. Na to jsem čekal celý život a zrovna v tu chvíli jsem začal maskovat všechny své hacky, multihacky, maxihacky a megahacky. ironie. Mě absolutně nezajímá, že někdo spectí, já hraju tak, jak hraju. A zrovna když jsem zjistil, že mě spectíš, tak jsem šel se psem. To je logické... :)

Ale jak říkám, nebo spíš chci říct. Je to slovo proti slovu, problém je v tom, že moje slovo má minimální hodnotu a nikdo mi ho tu věřit nemusí. Popravdě, taky bych si nevěřil, být z teamu, neměl bych pro to důvod. Ale každopádně je mi líto, že existují i tací hráči, kteří 24/7 sedí u PC a nahrávají dema ostatních, jen za účelem je poškodit.
A v poslední řadě, ban jsem dostal neprávem. Nehodlám se s váma hádat, nemám žádný důkaz a je to stále tvrzení proti tvrzení, dokáže se vám vše, ovšem záleží na tom, jestli to je pravda, nebo ne.
S pozdravem, Familly.

uNfEiL
17-09-11, 13:12
Nemienim tu teraz popisovať, kde presne sú tie 100% momenty. Demo som videl niekoľko krát a videlo ho aj X ľudí (podotýkam pár adminov a skúsených hráčov), ktorí tvrdia že máš WH, tak neviem o čo sa tu snažíš.

Nehodlám se s váma hádat, nemám žádný důkaz
Keby to bola pravda a nehodlal by si sa s nami hádať, tak snáď by si tu neprišiel plakať na fórum a spochybňovať tvrdenie adminov!

Ale každopádně je mi líto, že existují i tací hráči, kteří 24/7 sedí u PC a nahrávají dema ostatních, jen za účelem je poškodit.
Poškodiť? Ako prosím ťa? To oni sú tí, čo poškodzujú - kazia hru ostatných hráčom, ktorí hrajú čisto, férovo, bez cheatov. A ja robím čo? Ja že ich poškodzujem? Môžeš mi povedať ako sa dá cheater poškodiť? Za 5 dní som dolapil 4 cheaterov a to len úplne náhodou keď som si všimol, že nejak priveľa tušia ([všetko NS] - Bohužiaľ si bol jedným z nich), takže na serveri som 24/7 byť nemohol a nikdy nie som. Neviem čo viac mám k tomu dodať. Asi len to, že mi príde smiešno že sa ma snažíš touto cestou urážať za to, že som ťa reportol za tvoju hlúposť.

Familly
17-09-11, 13:50
Zbytečně tu proudíš flame, víš jak se jmenuje sport, který provozuješ? Řitní alpinismus, světový problém.
Já nezpochybňuju tvrzení adminů, NIKDE jsem nenapsal, že pochybuju o jejich schopnostech a už vůbec tu nepláču, já tu debatuju, jestli ti to slovo něco říká. A já jsem tě nikde neurazil, s tím jsi začal opět a opět ty.
Jak už jsem řekl, je to tvrzení proti tvrzení. Já tvrdím že hacky nemám a nenechám se urážet do lam s wallhackem, maximálně tak do lam. Tvůj názor, stejně jako ten můj má NULOVOU informační hodnotu, mě absolutně nezajímá, že ty tvrdíš, že to demo vidělo milion lidí, prezident a náměstek ministra zemědělství, zajímá mě, že to viděl admin a že on posoudil, že "mám" Wallhack.
Stejně jako vy mi to nemůžete dokázat tak já vám nemůžu dokázat, že nic nemám. Ale jediné, k čemu bych se nikdy neschýlil je to, že bych NIKDY nenapsal někomu, kdo hraje CS necelou 1/4 svého života že je to lamácký cheater, když na to nemám sebemenší důkaz.

uNfEiL
17-09-11, 14:47
Tak ty mne ideš tvrdiť že to hrám 24/7 a ty ako píšeš to hráš 1/4 života? Nebuď smiešny... A ja že sa pchám? Ja nereportujem cheaterov kvôli tomu, že sa chcem vtierať adminom, načo by mi to bolo? Sám admin nechcem byť, lebo už na to čas veľmi nemám. Ja reportujem cheaterov kvôli SEBE! Aby som nehral s cheaterom ako si TY! A len pre upresnenie... tým, že som povedal, že to demo videlo milión ľudí som chcel poukázať na to, že VŠETCI sa zhodli že to WH máš!!!!! Nauč sa pracovať s obsahom textu. A ako si sám povedal, zaujíma ťa to, že admin posúdil že máš WH, tak potom je problém solved!

Ale jediné, k čemu bych se nikdy neschýlil je to, že bych NIKDY nenapsal někomu, kdo hraje CS necelou 1/4 svého života že je to lamácký cheater, když na to nemám sebemenší důkaz.
Ty akože aj rozmýšľaš pred tým než niečo napíšeš?
Dôkaz máš tu!!! http://csko.cz/dema/upload/dir/demo_3.dem

Chill out a už tu nechoď trapošiť.

Familly
17-09-11, 15:20
Ty internetový tvrďáku, za sklem jsi očividně velký pán...
Ano, hraju to od svých dvanácti let, ale neřekl jsem, že v kuse. To ti asi mohlo dojít. To demo cos poslal sice jako důkaz slouží, ale nepřímo. Nikde nevidím, že bych někoho cíleně zabil přes zeď.
Líbí se mi tvůj styl diskuze "JÁ MAM PRAVDU OMG TY LAMO CHEATERSKÁ A ZASLOUŽÍŠ SI BAN TY LAMO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A NEMÁŠ PRAVDU!!!!!!!!!!". Já beru tvůj názor, což ty asi neumíš, slovíčko "diskutovat". Podlož něco konstruktivního a můžeme se bavit, ale tím, jak tu leštíš zadky mi jen dokazuješ, že sám nemáš čisté soubory ve Valve. ;)

chmod a+x /bin/laden
17-09-11, 16:08
Tenhle flame jde tak trochu mimo mě, ani demo jsem neviděl, ale dovolím si podotknout:

Nikde nevidím, že bych někoho cíleně zabil přes zeď
Nemusíš zabíjet přes zeď, k prokázání WH kolikrát stačí i podezřelé "rozhlížení" či jen míření na hráče přes zeď.


tím, jak tu leštíš zadky mi jen dokazuješ, že sám nemáš čisté soubory ve Valve. ;)
Řekl hráč mající STEAM_666:88:666

Familly
17-09-11, 16:23
Trochu na mě mluvíš cizí řečí, steam nemám a o svých "čísílkách" také nic netuším...

chmod a+x /bin/laden
17-09-11, 16:57
Trochu na mě mluvíš cizí řečí, steam nemám a o svých "čísílkách" také nic netuším...
Ok, tak jinak. Hraješ na staré verzi cska. Když si stáhneš counter-strike odsud z Kotelny, měl by jsi se opět připojit.
Otázkou je, proč hraješ ze starého nonsteamu a nestáhl sis Kotlovu verzi už dávno...

ZEUS
17-09-11, 17:33
a taky nechápu, proč tak dlouho hrající hráč si nekoupí steam.

uNfEiL
17-09-11, 17:47
Ty internetový tvrďáku, za sklem jsi očividně velký pán...
Ano, hraju to od svých dvanácti let, ale neřekl jsem, že v kuse. To ti asi mohlo dojít. To demo cos poslal sice jako důkaz slouží, ale nepřímo. Nikde nevidím, že bych někoho cíleně zabil přes zeď.
Líbí se mi tvůj styl diskuze "JÁ MAM PRAVDU OMG TY LAMO CHEATERSKÁ A ZASLOUŽÍŠ SI BAN TY LAMO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A NEMÁŠ PRAVDU!!!!!!!!!!". Já beru tvůj názor, což ty asi neumíš, slovíčko "diskutovat". Podlož něco konstruktivního a můžeme se bavit, ale tím, jak tu leštíš zadky mi jen dokazuješ, že sám nemáš čisté soubory ve Valve. ;)
Dobre, beriem tvoj názor o mne. Nepoznáš ma, tak si píš o mne čo chceš. Ja mám ale aspoň základ podľa čoho súdiť a to ten, že som ťa nachytal s WHčom, nahral som ťa, dal som to na fórum, admin sa vyjadril, ty si bol potrestaný. To, že si cheatoval som si myslel, myslím si a budem si ďalej myslieť, pretože mám 2 dôvody - Máš NS (takže nemáš čo stratiť keď dostaneš ban) a ako som už spomínal, nachytal som ťa. A tvoj názor na to, že nič si nemal je ničím nepodložené tvrdenie, ktoré mi ani nijak nedokážeš. Možno už necheatuješ, ale v čase nahrávania si to robil. Ďalej... najlepšia obrana je útok?
Ty sa ako opovažuješ tvrdiť, že mám niečo vo Valve? A na základe čoho prosím ťa?
A na základe čoho posudzuješ, že som "internetový tvrďák? Za dôkaz, vďaka ktorému som ťa usvedčil?
Neviem čo máš furt so zadkami, ale asi sa ti nejak páčia, lebo pri tvojom každom príspevku ich musíš spomenúť.... Komu sa pchám? Adminom? Za to, že som im dal príležitosť robiť si svoju prácu a držať server pod kontrolou bez cheaterov a vďaka tomu si môžem užívať hru? Fakt ti nerozumiem chlapče.

"JÁ MAM PRAVDU OMG TY LAMO CHEATERSKÁ A ZASLOUŽÍŠ SI BAN TY LAMO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A NEMÁŠ PRAVDU!!!!!!!!!!". ;)
Toto zatiaľ podľa všetkého platí.

Ty si myslíš, že mne ide iba o to, aby si práve TY na kotelna serveroch nehral? Proti tebe nemám vôbec nič! Mne ide len o to, aby tam nehral cheater. Ty si pre mňa momentálne cheater, nie Family. Takže ešte raz... nemám nič proti tebe Family, ale proti cheaterom!
Dám ti radu. Kúp si steam a dokáž nám, že necheatuješ, lebo týmito príspevkami si pravdu nevybojuješ.

Familly
17-09-11, 19:32
Kvůli tobě si budu kupovat steam, tos uhodl. Radši si za dvě stovky koupim rohlík s máslem, než abych to utrácel za to, abych nedostával bany a aby ty sis o mně nemyslel, že jsem největší hacker světa...
A vůbec, já tuhle debatu končím. Dokud se prostě někdo neprobere a nePODÍVÁ se na to demo, tak tu nic nebudu řešit. Poslal jsem to dvěma známým adminům z různých serverů, jeden říkal, že je to nejednoznačné a druhý s rozsudkem nesouhlasil. Tečka

ZEUS
17-09-11, 19:39
Bye....

chmod a+x /bin/laden
17-09-11, 19:40
Kvůli tobě si budu kupovat steam, tos uhodl. Radši si za dvě stovky koupim rohlík s máslem, než abych to utrácel za to, abych nedostával bany a aby ty sis o mně nemyslel, že jsem největší hacker světa...
A vůbec, já tuhle debatu končím. Dokud se prostě někdo neprobere a nePODÍVÁ se na to demo, tak tu nic nebudu řešit. Poslal jsem to dvěma známým adminům z různých serverů, jeden říkal, že je to nejednoznačné a druhý s rozsudkem nesouhlasil. Tečka

Jak už jsem říkal - pokud si stáhneš csko z Kotelny, tak můžeš dál hrát.
Napadá mě jenom jeden důvod, proč hraješ s prehistorickým nonsteamem a nechceš si kupovat steam a odmítáš Kotlovu verzi cska:

na tom "svém" nonsteamu máš cheaty a reinstallem by jsi o ně přišel


A ten steam... pokud chceš opravdu hrát, tak by ti nemělo dělat problém si koupit legální hru. Těch deset éček je přece směšná cena...

ZEUS
17-09-11, 19:48
On asi nechce ban na steam, tak radši si ho ani nebude kupovat.

uNfEiL
17-09-11, 21:12
Kvůli tobě si budu kupovat steam, tos uhodl. Radši si za dvě stovky koupim rohlík s máslem, než abych to utrácel za to, abych nedostával bany a aby ty sis o mně nemyslel, že jsem největší hacker světa...
A vůbec, já tuhle debatu končím. Dokud se prostě někdo neprobere a nePODÍVÁ se na to demo, tak tu nic nebudu řešit. Poslal jsem to dvěma známým adminům z různých serverů, jeden říkal, že je to nejednoznačné a druhý s rozsudkem nesouhlasil. Tečka
Nie kvôli mne, kvôli sebe... ty tam chceš hrať alebo kto? Podľa mňa nikoho tie názory adminov nezaujímajú a nie každý ti môže veriť.

ParadoXX
20-09-11, 21:43
stačilo se podivat na prvních pár sekund a bylo vidět,že má wh.Ale zase demence,když to nahráváte s tim adminskym esp.Nejsou tam vůbec vidět hráči,co vylejzaj zpoza zdi.Prostě tohle je demence.To adminsky esp je opravdu pro idioty,co nepoznaj cheaty a jen se domnívaj.Proto řikám,když už někdo něco nahrává,ať to laskavě vypne,ať to de poznat líp a sou vidět hráči.Takhle kdybych se v tom začal rejpat,tak můžu říct,támhleten frag je na zvuk,támhleten frag moh tušit,že tam někdo je nebo ho tam moh vidět.Jenže s tim esp vidíte hovno,jestli tam někdo zaběh nebo ne.

uNfEiL
21-09-11, 18:40
S tým esp vidíš hlavne či daný vinník mieri na enemy cez stenu.

ParadoXX
21-09-11, 22:36
to vidí zkušenej i bez toho.Takže ten esp je úplně k ničemu v demu.

uNfEiL
22-09-11, 13:55
Ty vôbec nevieš o čom hovoríš chlapče, nerieš to.

ParadoXX
22-09-11, 22:49
právě že já moc dobře vim,o čem je řeč a o čem mluvim.Bohužel ty víš o cs asi tak jako moje bába o kvantový fyzice,takže bejt tebou,mlčim.Protože se vsadim,žes v životě v csku hrál jen ns public a tvrdíš o sobě,jakej nejseš skilla.Možná by bylo dobrý zjistit si,co to skill v cs znamená.Pak se s tebou budu bavit o cs.Z toho,co tu píšeš,to spíš vypadá,že víš úplný hovno,proto potřebuješ něco,abys vůbec někoho odhalil.No prostě slovenská demence.Takže mě to vůbec nepřekvapuje.

Charon35
22-09-11, 22:52
No prostě slovenská demence.Takže mě to vůbec nepřekvapuje.

Dávaj bacha čo píšeš. Už beztak ťa tu minimálne polovica ľudí neznáša za tvoje správanie a aroganciu voči ostatným.

NUME
23-09-11, 01:17
to vidí zkušenej i bez toho.Takže ten esp je úplně k ničemu v demu.

Pokud T walkuje za zdí a nevydá ani minimum šumu, tak bez ESP jako spectator těžko poznam, jestli má sledovaný CT hráč WH a čumí na něj najisto přes stěnu, nebo jen tak čumí do zdi. Bez ESP to poznam až po fragu, a to se pak můžu hádat s adminem na téma luck/skill/předtucha/hrozněmocdobrýsluchátka...

Navíc ESP se dá nastavit, nemusí tam bejt vidět úplně všechno. Při plným zapnutí tam toho opravdu moc vidět neni, jak se ty grafiky překrejvaj, hlavně na větší dálku.

Ovšem nejlepší by bylo, kdyby si admini rozvrhli služby (směny) a na zavolání přes ! by někdo z nich okamžitě naběh na servr a dával haluz a bany...

ParadoXXi, tak se s náma poděl o nějaký vyšší znalosti CS. Nemusíš to samozřejmě hned vystřílet všechno, ale třeba jenom něco naznač, ať se tu trochu zvedne úroveň.
A to si nedělam prdel. Když jsi se od května stihl dostat na W3U na rank1 a doteď jsi nedostal ban za nějaký 3,14čoviny, tak asi musíš vědět něco víc než ostatní.
A prosimtě, jestli budeš chtít cokoliv napsat, tak fakt v klidu, protože si myslim, že ti asi hrozí ban na fórum za vulgárnost. Je to ve tvých rukách.

Díky všem za reakce
NUMENÁTOR

bones
23-09-11, 09:56
V tom ESP suhlasim, ze je to niekedy viac na skodu, ako na uzitok a dokaze to zblbnut akurat ludi.
ParadoXX, ak budes mat pauzu par minut a bude sa ti chciet, pozri prosim ta tohto hraca (http://csko.cz/forum/showthread.php?2324-WH-c) s tvojimi usami a sluchatkami.

ParadoXX
23-09-11, 19:09
nic nemá.

kashpi
23-09-11, 20:56
To nic nema je na toho Familly a nebo na toho od Bonese?

ParadoXX
23-09-11, 21:08
na bonese