PDA

Zobrazit normální verzi : Class: Rambo



sorendige
12-11-13, 15:14
Rád by som vrátil Rambovi +20HP za kill, lebo nemá skoro žiadne výhody jedine 2skok a to môže tak najviac využiť na mape de_widlakof, 10hp tiež neni nič moc. Chcem aby to bolo po starom. Prosím nenadávajte mi, vyjadril som svoj názor.

Mr.N0b0dy
12-11-13, 15:37
Můj názor je takový, že 20 HP za kill je zbytečný, protože když máš Platinky a nasadíš Burst a zároveň máš glocka který jde taky na Burst... tak už je to moc silný samo o sobě... a ty 2 Skoky jenom na Widlakofu? Jako vážně?... Správný Rambo to dokáže využít na všech mapách... akorát u toho zapojit mozek...

IKEA
12-11-13, 20:01
Já jsem pro, 20 Hp za kill, bez možnosti dostat item Adrenalin (50 hp za kill)
@ Mr.N0b0dy : Ono sice máš burts fire na Famasu, ale nemáš prakticky žádnou obranu a ani životy, ale je pravda že kombinace pl+burst. je slušná, ale stejně bych tam těch 20 HP za kill dal zpět.
Od takovýho rushera dostáváš za plný (při malým lvl tj. tak do té 50), to jsou bolestivé, občas i oneshoty.

SomTu/sefk_O
12-11-13, 21:24
Já jsem pro, 20 Hp za kill, bez možnosti dostat item Adrenalin (50 hp za kill)
@ Mr.N0b0dy : Ono sice máš burts fire na Famasu, ale nemáš prakticky žádnou obranu a ani životy, ale je pravda že kombinace pl+burst. je slušná, ale stejně bych tam těch 20 HP za kill dal zpět.
Od takovýho rushera dostáváš za plný (při malým lvl tj. tak do té 50), to jsou bolestivé, občas i oneshoty.

Aj ja súhlasím s vrátením +20 hp za kill u ramba, pretože menšie levely sú dosť znevýhodnené (do toho levelu 50 sa to hodí). A rambovi, ktorý má level 50 a nižšie uberám s rusherom zblízka 150 - xxx DMG, ak samozrejme nemá nano...

shootradar
13-11-13, 08:53
Též sem pro návrat na 20 hp, nemyslím si že těch 10 hp navíc může být zkázou pro ostatní classy, navíc pl nepadají z nebe a nejdříve je nutné zabít a doufat.

sorendige
14-11-13, 14:38
Lebo od update-tu ešte dávnejšie, ako jedinému dali preč 20hp za kill na 10hp, a tiež mu znížili 10hp a ešte sa aj uvažovalo mu dať preč 2skok (našťastie mu zostal), to by ho mohli potom vymazať keby mu to zrušili. Všetci sa sťažovali na FS (Fire support), ale hlavne že si to odniesol rambo.

shootradar
15-11-13, 09:07
Lebo od update-tu ešte dávnejšie, ako jedinému dali preč 20hp za kill na 10hp, a tiež mu znížili 10hp a ešte sa aj uvažovalo mu dať preč 2skok (našťastie mu zostal), to by ho mohli potom vymazať keby mu to zrušili. Všetci sa sťažovali na FS (Fire support), ale hlavne že si to odniesol rambo.

Musím uznat že za Ramba nebylo snadné hrát v starších dobách, kdy byl ještě 1 item, těch 25 nábojů v clarionu se při blízkém souboji rychle vyčerpalo ani v dnešní době už nevidím moc hráčů s rambem :(

backpase
24-12-13, 01:14
Niektory hráči s ním dokážu divy, ale čo hrávam ja ramba hodilo by sa 20 hp za kill ak idú po tebe 2 vedľa seba tak nemáš sancu

Proxima Centauri
06-01-14, 22:22
Nemohlo by sa mu dať do výbavy aj také niečo ako jet modul....keďže už má dvojskok..tak nech sa tento class špecifikuje na takéto veci... dvojskok + Jet modul..ako skill , by podla mňa mohla byť sranda.. popr. zrušiť +Hp za kill :D

Rejko
07-04-14, 15:51
Bol by som rád ak by sa to nejako doriešilo, bola by to škoda to len tak nechať a aby to nebola zbytočne riešená téma bez výsledku.

yadort
08-04-14, 07:11
těch nevyžečenych temat tu je :D

shootradar
08-04-14, 16:19
těch nevyžečenych temat tu je :D

Asi tak, je to jak házet hrách na zeď ;)