PDA

Zobrazit normální verzi : Unban 2x Offline.



Offline.
12-09-11, 20:44
Prosim o unban hraca Offline.


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas 15 tydnu , 6 dnu , 23 hodin , 40 minut a 41 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu : ' AB '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 0 ) : Offline.
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 0 ) :
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 ) : 78.141.85.37
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : fuk ju
[AMXBANS] Server : Kotelna - Maxi | csko.cz ( de_aztec )
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ========================================

Proste nic proti adminom ale..2x som dostal ban za nic, vcera admin Kashpi za wh a vyslo najavo ze to nebolo nic,a teraz banovany za AB
no nic zas..najlepsie bude ak si kupim steam.

Offline.
13-09-11, 06:40
mohol by som vidiet to demo?

chmod a+x /bin/laden
13-09-11, 06:45
najlepsie bude ak si kupim steam.
Nač rovnou steam, já bych začal tím, že si stáhnu nonsteam csko z Kotelny (http://csko.cz/file.php?soubor=cs16full_v42f_cskocz.exe&kategorie=cs), jinak si musíš na demo počkat, než se Maly Buu objeví na fóru

Offline.
13-09-11, 07:00
okej ..vies hrajem tu uz viac nez 2roky ked dobre pocitam hral som vzdy cestne na maxi , a niekedy na classic ,a bol to moj oblubeny server a teraz mi daju ban na 16tyzdnov vraj za ab..jo no potom to demo.

chmod a+x /bin/laden
13-09-11, 07:08
16 týdnů (112 dní) je standardní délka BANu za AB/WH pro nonsteamáky na základě IP adresy.
Kdybys hrál se steamem nebo s nonsteamem staženým z Kotelny, tak je za AB/WH permanent.

Pokud jsi si jistý, že jsi necheatoval (a demo nebude průkazné), a nemáš dost trpělivosti, tak ti jen říkám, že pokud si stáhneš nonsteam z Kotelny, tak můžeš hrát hned. Ale v případě, že na demu bude vidět aimbot (AB se pozná docela dobře), tak dostaneš permanent za obcházení BANu a na Kotelně už si víc nezahraješ. Nic víc, nic míň.

Offline.
13-09-11, 07:13
:( pozeral sem moje last activity a moje killy naposledy byly 2headshoty a potom banned..asi ked mam dobry aim :)

Kotel
13-09-11, 08:45
To se mi nezda. Mas moc starou verzi cs. Unban nebude.

Offline.
13-09-11, 10:22
tak teraz mam pocit ze som bol banovany pre staru verziu c.s nic som nemal a teraz je problem pre staru verziu dat unban keby vyslo najavo ze som nic nemal?....tak ked nechcem cakat 4 mesiace aby bol ban zruseni, tak musim stiahnut kotelnovu c.s ako hovoril bin laden?
...

Kotel
13-09-11, 10:28
Otazka je, proc hrajes s tak starym cs.

Offline.
13-09-11, 10:32
niekedy som stahoval kotelnovu c.s a neslo to.. ale ako si hovoril Kotel ked unban nebude , tak to este raz skusim.

Offline.
13-09-11, 10:49
Mal som problemy s inymi cskami a hral som na tom ktore som nasiel tak uprimne nevyznam sa v patchoh ale urcite je to premna takisto zle pri hrani.

Dev1L
13-09-11, 14:47
Kotle mozes zistit aku ma verziu ked je to v28 tak cheatoval on lebo nanu idu all cheaty...

perry
13-09-11, 14:50
Kotle mozes zistit aku ma verziu ked je to v28 tak cheatoval on lebo nanu idu all cheaty...

To vis z vlastni zkusenosti ?

kashpi
13-09-11, 17:34
DeviL se nějak moc vyzná ve všech cheatech, je to podezřelí, on je fakt asi studuje tady na serveru :D

Offline.: Jinak veř tomu, že ti nový CSko z kotelny pojede a bez problémů. Hlavně kvůli tomu, že máš starou verzi CSka bych ti ban nechal. Aspon si stáhneš novej a budeš mít klid. Nový patche na CS vychází, protože na starších se muselo něco opravit, viz problémy s cheatama asi:)
Stáhni ho odsud
http://csko.cz/?strana=download
a budeš mít klid

Offline.
13-09-11, 18:19
jo dik skusim to :) ...ide ale ten ban zostal.Tak budem musiet pockat na demo, alebo uz je to na 100percent fix ze ban zostane.Ako hovoril Kotel

kashpi
13-09-11, 18:43
Ban na server bys neměl mít, pokud hraješ přes to nový CS tak se na tebe bany na IP nevztahují, pokud ano tak napiš co ti vyhodila konzole

Offline.
13-09-11, 20:23
tak to ze mam ban :( i ked si zmenim meno.

Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!

chmod a+x /bin/laden
13-09-11, 20:29
To je ale překvapení!
Máš BAN na IP adresu, ne na přezdívku. Tak naposledy: Nainstaluj si csko z Kotelny a zahraješ si!

Kotel
13-09-11, 20:30
Kdyz sem zkopirujes konzoli, zjistim, kde je problem.

Offline.
13-09-11, 20:34
Ako si povedal bin ladine som nainstaloval to csko z kotelny , mam to ale zas mi to pise ze mam ban.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!

chmod a+x /bin/laden
13-09-11, 20:50
Sorry moje chyba, přehlédl jsem příspěvek kde to zmiňuješ.
Dej sem prosím tě výpis z té konzole. Vypadá zhruba takhle:


[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu : ' Wallhack '
[AMXBANS] Zabanovany nick: ...
[AMXBANS] Tvuj nick : ...
[AMXBANS] Zabanovane SteamID: ...
[AMXBANS] Tvoje SteamID : ...
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa : ...
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : ...
[AMXBANS] Ban dal admin : ...
[AMXBANS] Server : ...

Offline.
13-09-11, 20:58
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas 15 tydnu , 6 dnu , 23 hodin , 40 minut a 41 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu : ' AB '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 0 ) : Offline.
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 0 ) :
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 ) : 78.141.85.37
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : fuk ju
[AMXBANS] Server : Kotelna - Maxi | csko.cz ( de_aztec )
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ========================================

chmod a+x /bin/laden
13-09-11, 21:17
Spustil jsi CS stažené z Kotelny a tohle ti to vypisuje? Opravdu to není výpis z konzole toho starého cska?

Maly Buu
13-09-11, 21:20
demo nemuzu najit sry kazdopadne bych unban nedoporucoval

Offline.
13-09-11, 21:21
To stare uz nemam v pocitaci a potom som nainstaloval to nove csko z Kotelny....no neviem (teraz som dal unintall to stare c.sko a vsetko zmizlo z disku D kde som mal aj ine veci ale to od temy)...

Offline.
13-09-11, 21:23
dobre funguje Dakujem.