PDA

Zobrazit normální verzi : Lagy na ZM a nizke fps



Kalerab
12-11-13, 21:02
Zdravim,
viem, ze vlakien na podobnu temu je tu uz viacero ale zatial som nikde nenasiel nic co by mi pomohlo.

Ide o to, ze na vsetkych serveroch mi ide hra pomerne plynulo - fps od 60 po 90, ping v rozmedzi 20 az 40.
Avsak ako nahle sa connectem na zombie tak fps klesne pod 5 a ping skoci nad 100.
Skusal som aj tento userconfig (http://csko.cz/forum/showthread.php?17789-Ping-v-Zombie), tak ako odporuca FamaZ avsak situacia sa nezlepsila.
Taktiez aj rozne ine nastavenia v konzole a zial nic.
Nevie mi prosim niekto poradit co s tym? :P

S pozdravom Kalerab

TEX
13-11-13, 22:48
to budou ty efekty apod. (dle mě), zkus jiné rozlišení, povypínej různé zbytečné aplikace, programy, fb.. (skype, icq, hamachi..) apod programy co žerou net...
Popř.: bych zkusil stáhnout Advanced system Care.... takovej prográmek na čištění PC ;)

E: Mně ten program pomáhá, když mám lagy nebo nízké fps.. dám čistit a hned lepšejší ;)

Kalerab
13-11-13, 23:32
Co sa tyka programov typu skype,icq atd. tak tie nepouzivam.
Ked som zmenil rozlisenie na najemensie a aj zmenil farby na 16bit tak to trochu pomohlo a je to uz aspon trochu hratelne - takze dakuej za radu.

A ten program mi prijde taky dost pochybny a snazim sa podobnym vyhybat, a "cistota" mojho PC si myslim ze je taka ako malokoho.
Kazdopadne dakujem za rady

TEX
13-11-13, 23:38
Neni zač ;) Ten program je jeden z mála který nespamuje reklamy, nenutí tě nic platit a je OK ;)
Dá ti prostě Free verzi nebo si mužeš koupit PRO verzi.. když budeš chtít mužu ti na mail poslat PRO verzi ;) Ale je to na tobě ;)

ViRPo
14-11-13, 11:19
Neni zač ;) Ten program je jeden z mála který nespamuje reklamy, nenutí tě nic platit a je OK ;)
Dá ti prostě Free verzi nebo si mužeš koupit PRO verzi.. když budeš chtít mužu ti na mail poslat PRO verzi ;) Ale je to na tobě ;)

Takych programov je halda, zrychlia ti beh PC (ak ho mas dostatocne zapratany somarinami) o par %, nezvysia ti FPS z 5 na 100
Skor to bude problem spojeny so Zombie modom...
Tam vobec nehram, pac netusim, co by to mohlo byt