PDA

Zobrazit normální verzi : Furien server - Bug antiflash u CT



ViRPo
13-11-13, 01:42
Ak tomu spravne rozumiem, tak Antiflash:
-CT si mozu kupit
-T dostanu vzdy na zaciatku kola/po prehodeni teamov, aby sa nemohli flashovat v ramci teamu

Co som si vsimol uz pred tym je, ze flash ma nie vzdy oslepy... ani ked je ocividne dobre hodeny
S VIP mam penazi o dost viac a Antiflash sa mi uz kupovat oplati, avsak ked som na servri pripojeny uz dlhsie, vypise mi, ze ho uz mam
Problem podla mna je, ze /*TLDR BEGIN*/ pri prehodeni teamov sa byvalim furienom hodnota premennej antiflashu nezmeni na false /*TLDR END*/, zostane true (teroristom sa pri vymene z CT na T automaticki prida antiflash, ale pri vymene z T na CT sa neodoberie - a tak by to podla mna byt nemalo/nechcelo)

GN

Kotel
19-11-13, 20:20
Pridam promenou, ktera ukaze, jestli mas antiflash nebo ne. Pri zmene tymu se vsem urcite antiflash smaze. Muze to zpusobovat bug primo v enginu hry, coz je normalni, ale ne tak caste, jak se asi stava.

Cip3r
19-11-13, 20:42
Ja bych flashe zrušil, to je ta věc co nepoužívá 95% hraču, ne radar.Bohatě stačí když mají furieni he granat.

ViRPo
19-11-13, 21:53
Ja bych flashe zrušil, to je ta věc co nepoužívá 95% hraču, ne radar.Bohatě stačí když mají furieni he granat.

Praveze dobrym flashom dokazes zabit aj radovo silnejsieho hraca
Ci myslim, ze ked po mne niekto hodi flash a ja nemam antiflash, tak ma maju sancu zabit :D

Eust.
19-11-13, 21:56
Praveze dobrym flashom dokazes zabit aj radovo silnejsieho hraca
Ci myslim, ze ked po mne niekto hodi flash a ja nemam antiflash, tak ma maju sancu zabit :D

Na mě ani nemusí nikdo házet flash,když dostanu 200hp tak mi někdo lupne hs nebo záda.

ViRPo
19-11-13, 22:04
Na mě ani nemusí nikdo házet flash,když dostanu 200hp tak mi někdo lupne hs nebo záda.

Alebo ta zabije VIP, ktorych nevidis :D

ViRPo
27-11-13, 00:08
Ja som nedokazal odpozorovat, za akych okolnosti sa to deje, ale scenar rovnaky

Napojim sa na zaciatok mapy za furienov, odohram 5 kol, myslim, ze sa potom bez mojho umrtia zmenia teamy a za CT nemusim kupovat antiflash, pretoze ho uz mam
Mna to nejako nestve, ale dovod, preco by sa to mohlo fixnut je, ze ak si nejaky furien kupi flash a dobre ho po CT hodi, zasluzil by si, aby CT nic nevidel, ale to sa nemusi stat a CT ani nevie, preco sa to nestalo, ale je mu to jedno
Stalo sa mi, ze takemu CT potom napisu, ze ma WH alebo antiflash
Taktiez vela z hracov si mysli, ze last CT hrac, (ktory stoji proti aspon 4 T) ked dostane 200 HP a M4/AK, ze dostane aj antiflash
Totiz last CT byva zrovna ten hrac, po ktorom sa oplati hodit flash, kedze ten si vacsinou zacuva dakam do rohu a striela co po nom ide a casto vidi aj ked po nom lietaju flashe

To ale pravda nemoze byt, niekedy ako last antiflash mam a niekedy nie, co podla mna plynie z problemu o ktorom tam hovorim

Ctrl+F na tu antiflash premennu v configoch servra to musi odhalit... podla mna to niekde chyba/je navyse :)

Vsimol si to aj niekto iny? Ja tu o tom pisem slohy, nezalezi mi na tom az tak, ale som celkom detailista

DarwiN
27-11-13, 07:02
Podľa mna to zbytočne riešiš , ok si detailista ale to neje až taká "závažná" chyba . Hralo sa stým doteraz a nikomu to nevadilo .Ale ak sa to pravý ,budem len rád

PS: Flashe sa hádžu pomerne málo , a súaj malo používanéé