PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o Unban



NiP Majky
13-11-13, 15:06
Dobry den,

Hrál sem na Vašem serveru Deathmatch a dostal sem BAN za WH.
Přičemž tu je pár věci a kvůli nim mam BAN i na Gamesites na které jsem s prominutím "hodil bobek" protože sem psal asi 4x a nikdo mi neodpověděl a všichni mě ignorovali.
Takže k věci; jak sem řekl hrál sem na serveru a ikdyž se to nezdá, zkušenosti ze střileček už mám a hraji je asi od 7 let(což by se vůbec nemělo ale už je to tak) teď mi táhne na 15, csko sem začal v 9-ti letech tzn. 6let zkušeností a hraní na portálu Gamesites ( asi nejtěžší pro začátek ) přičemž sem tam hrál i turnaje.
A bohužel,umím i věci ktere se považují za "hacking" např. mam načasováno střilení když slyšim kroky na 99% dopředu, umím skvěle dírovat (někdy až moc) a za to už mám ban asi na 4 hostingách ( nehraju jen český ).
Ikdyž mi tu stejně všichi pošlou s prominutích do *píp*tak se tu před vámi na kolenou plazím aby jste mi dali unban. Jestli se nademnou někdo slituje , budu šťastnej jak blecha v kožichu :) .

Vypis z konzole;

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 87153)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): NiP Majky
[AMXBANS] Tvuj nick: NiP Majky
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:415615730
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:415615730
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 89.203.228.40
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 89.203.228.40
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: dgLLover
[AMXBANS] Server: csko.cz | Deathmatch (de_nuke)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================

PS: mužete se kouknou na demo z vašeho HLTV a ikdyž to bude na jako wh vypadat nemám ho, kdybych ho měl tak tu teď tohle nepišu.

NiP Majky
13-11-13, 15:10
a ještě, byl bych rád kdyby jste mi ban vážně zrušily, kromě Gamesites (ignorantů *ehm*ehm*) a vás tu není skoro jediný kvalitní hosting :/

Mr.Hol
13-11-13, 15:22
http://csko.cz/dema/upload/dir/NiPmajky.dem

HLTV http://csko.cz/dema/upload/dir/27020-1311131445-de_nuke.dem

NiP Majky
13-11-13, 15:30
říkej si co chceš , já ho neměl , nech mi ban ale tim jste mi zabili duvod hrat csko, takhle si zahraju jen s přateli ze školy a jinak lidi ze skype atd. stěma si už skoro ,nezahraji protože na netu mi to hledá samé ruské servery a pak jen mužu csko reinstall takže děkuju moc no... :(

NiP Majky
13-11-13, 15:36
neříkam aby si to zamkl ale prostě...

J3ZUsSs*
13-11-13, 15:38
Prečo klameš ? Wh tam je

NiP Majky
13-11-13, 15:42
tak dík no.... takže už diky tomuhle nemam kde hrát.. csko de do koše tohle si lockněte a mějte se..
a pokud bych vaně wh měl tak to tu nepíšu a hraju si něco jiního...

3necky
13-11-13, 17:06
tak dík no.... takže už diky tomuhle nemam kde hrát.. csko de do koše tohle si lockněte a mějte se..
a pokud bych vaně wh měl tak to tu nepíšu a hraju si něco jiního...

OK, uděláš jen dobře, protože cheatry nemají rádi nikde. WH potvrzuju.

Tupelko
15-11-13, 14:45
Ban oprávněný LOCK