PDA

Zobrazit normální verzi : Oldpack



Kubelas
13-11-13, 21:07
Čaute tohle mi to vyhazuje když sem přeinstalovával steam.. Dal sem si do cska oldpack a vyhazuje mi to pořád tohle SteamMountAppFilesystem(10,429467295,0x1a05f95) failed with error 5: No CS online with App 0 Ver 55
Doufám, že mi tu poradíte :).

Kubelas
14-11-13, 08:57
Omlouvam se za double post! Ale jsem na mobilu nemohlo by to byt tim, ze mam spatny oldpack?

ViRPo
14-11-13, 11:12
Uplne to iste ja vcera vecer
Chcel som to preinstalovat, pretoze mal z neznamych dovodov problem s niektorymi mapami (texture not aligned s dustyaztec a nieco ine s aztec)
Kazdopadne s oldpackom som hru uz nespustil

Da sa predpokladat, ze tam bol nejaky update, ktory to trocha dovrzal, ak niekto bude preinstalovavat steam a bude tam chciet dat old pack, moze ocakavat to iste

Kubelas, ak najdem nejake riesenie, dam ti vediet, no ak to niekto uz vyriesil, dajte vediet

ViRPo
14-11-13, 11:41
Takze
Ak to das do googlu, najde ti 3 clanky, nie starsie ako 24 hodin, kde maju ludia rovnaky problem
Z toho sudim, ze je to novy problem a riesenie tu len tak nebude
Nie som si isty, ale steam ti kontroluje subory, ci su to tie, co si stiahol cez steam, ci tam nemas nejake starsie subory a ak mas, zakaze ti take CSko spustit
Mozes v steame ist Library -> pravy klik na CSko -> Properties -> Local Files -> Verify integrity of game cache, vypise ti, ze niekolko tisic suborov nepreslo skuskou

Kubelas
14-11-13, 15:43
Takže to jen tak nepude?

Amazing-Zajic
14-11-13, 17:17
Řekněte, na co chcete oldpack? Po těch updatech je ta hra už v pohodě.

Kubelas
14-11-13, 17:19
Abych slyšel hráče na JB.

Grakon2702
14-11-13, 20:34
Kdyby valve přidalo jen jednu blbou malou věcičku a to jest kompatibilita zvukového přenosu mezi ns a steam verzemi, nikdo by nemusel řešit věci jako oldpacky a podobné sr*čky. To jediné by stačilo. Ano mluvím jenom teď o JB módu.

Kotel
14-11-13, 20:59
Oddeleni ns od steamu delaji vzdy umyslne. Bud to pujde obejit nebo maji hraci smulu.

Swagrid
14-11-13, 21:00
Zjistil jsem, že je to problém pouze a jenom u oldpacku. Více hráčů s tímto má problém.. zatím bez řešení. Je možné že valve to nějak zablokovalo..

mirecc
14-11-13, 21:31
No do baha :D dnes som si kupil cs steam a je to zablokovane :

Charon35
14-11-13, 22:01
Ja mám pocit, že im to tam nejak blbne celé. Pred pol hodinou som normálne hral, vypol som csko, išiel som ho zapnúť a Fatal Error: steam failed to load Start engine a bla bla. Vypol som steam a to isté...uvidím zajtra či zapnem aspoň steam. (dneska to už kašlem)

ViRPo
15-11-13, 00:49
Zjistil jsem, že je to problém pouze a jenom u oldpacku. Více hráčů s tímto má problém.. zatím bez řešení. Je možné že valve to nějak zablokovalo..

Som celkom presvedceny, ze to robia umyselne, daval som otazku na tento problem aj na oficialne fora a ich odpoved bola, ze mam hrat na legitimnych servroch, viac mi fakt neboli ochotni pomoct


Ja mám pocit, že im to tam nejak blbne celé. Pred pol hodinou som normálne hral, vypol som csko, išiel som ho zapnúť a Fatal Error: steam failed to load Start engine a bla bla. Vypol som steam a to isté...uvidím zajtra či zapnem aspoň steam. (dneska to už kašlem)

Kvoli tomu istemu som siel spat vcera o tretej, riesenie som nenasiel
Predpokladam, ze mas oldpack, dovod, preco ti to nejde (a to uzko suvisi s tym, preco si myslim, ze valve robi tieto srandy umyselne) je, ze pri kazdom starte CSka ti steam skontroluje, ci su vsetky subory na najnovsej verzii
Kazdy subor z CSka ma pri sebe napisane nejake cislo verzie, a ak je starsie, vysmeje ta a nespusti ti CSko
Skontrolovat to vies tak, ze na steame kliknes pravym na Counter Strike -> Properties -> Local Files -> Verify Integrity Of Game Cache
Mne krasne vypise, ze mam 5045 suborov "po zaruke" a ze mam Counter Strike preinstalovat

Coz naozaj fungovat bude, ale nebudes tam mat oldpack

(potom musis vypnut znova vsync, bla bla...)

IMHO aby to spustit slo, treba zakazat steamu kontrolovat tie subory

Mne to nejako zily netrha, problem je to naozaj novy, ked prepises tu hlasku s Fatal errorom a das ju do googlu, dostanes clanky stare max. 3 dni a cakam, ze sa coskoro objavi nejake riesenie...
Alebo neobjavi :)


Oddeleni ns od steamu delaji vzdy umyslne. Bud to pujde obejit nebo maji hraci smulu.

Riesit to treba na strane uzivatelov? Na strane servra riesenie neexistuje? (Napr. sa CS nebude dat modovat?)

Charon35
15-11-13, 21:24
Lenže ja to nemám ani ako skonrolovať, lebo sa mi ani steam nezapne. viz: http://csko.cz/forum/showthread.php?22386-quot-Connection-Error-quot-na-steame&p=231081#post231081

EDIT: Tak riadna kravina. Mal som zaprataný disk a voľných 100kB. Tak som uvolnil miesto a ide to...

ViRPo
16-11-13, 01:45
Lenže ja to nemám ani ako skonrolovať, lebo sa mi ani steam nezapne. viz: http://csko.cz/forum/showthread.php?22386-quot-Connection-Error-quot-na-steame&p=231081#post231081

EDIT: Tak riadna kravina. Mal som zaprataný disk a voľných 100kB. Tak som uvolnil miesto a ide to...

Ked to uz vravis

Je dobry zvyk nechat si cca 10% diskoveho miesta volneho na tzv. swapovanie... V niektorych momentoch ti pojde PC rychlejsie a hlavne plynulejsie
Totiz na RAMke sa ukladaju data, ktore potrebuju rychlo byt zapisane a nacitane, ale ak sa tam napriklad dostane nieco, co netreba az tak rychlo, alebo je RAMka v nejakom momente plna, zacne sa zapisovat na disk (co sa trocha spomali, ale menej, ako keby si na disku nemal miesto vobec)
Teda sa ti na to zide mat na disku kus volneho miesta

(Alebo ak chces byt pro, vyhradis kus disku len na swapovanie, to ale nemusis riesit)

Kubelas
16-11-13, 20:40
Caute kamos mi psal, ze dnes reinstaloval cs steam a,ze mu jde i s oldpackem. Tak nevim co je na tom pravdy.

Alw4d
17-11-13, 09:11
Kubelasi, jestli ti to furt nejde, tak počkej až se dostanu k pc půjdem ts a vyřešíme, mě to taky včera nešlo.

ViRPo
17-11-13, 14:09
Caute kamos mi psal, ze dnes reinstaloval cs steam a,ze mu jde i s oldpackem. Tak nevim co je na tom pravdy.

Skusil som to, nejde mi to


Kubelasi, jestli ti to furt nejde, tak počkej až se dostanu k pc půjdem ts a vyřešíme, mě to taky včera nešlo.

Kde beries tu istotu, ze to budes vediet spravit? :P

AkAfUkA
23-11-13, 20:30
Tiež mám ten problém :/

Shinigami
24-11-13, 11:51
Môže sem niekto napísať, ako to vyriešil? Mám rovnaký problém.

3necky
24-11-13, 12:14
Neřekl bych, že by to šlo nějak vyřešit a že se jedná o problém. Je to docela logické a standardní postup, že se zamezuje upravování, přepisování a jinému zasahování do originálních souborů. Zažil jsem i udělování VAC banů za podobné jednání.

ViRPo
27-11-13, 00:20
Neřekl bych, že by to šlo nějak vyřešit a že se jedná o problém. Je to docela logické a standardní postup, že se zamezuje upravování, přepisování a jinému zasahování do originálních souborů. Zažil jsem i udělování VAC banů za podobné jednání.

Ale to uz vsetci steam hraci na jailbreaku robili tym, ze si museli nainstalovat oldpack
Teraz akorat nestaci prepisat subory CSka, podla mna schovali nejaku brzdu do inych adresarov v Steame, predpokladam, ze to casom niekto najde

Ja si to raz za cas hodim do googlu a snazim sa hladat, ci niekto nieco nevyriesil, ale nachadzam len riesenia na minule updaty jary/leta

Dakota
27-11-13, 13:01
Ten problém, jak má zakladatel tohoto tématu. Reinstaluj Csko, klikni pravým na Steam, knihovna counter strike vlastnosti, nastavit možnosti spuštění, tam napiš
-noforcemaccel -noforcemspd -noforcemparms -nomousegrab -nofbo -nomsaa -freq 120

Nic víc.

flexx.said
27-11-13, 13:29
Zde > http://csko.cz/forum/showthread.php?22702-Counter-Strike-OLDPACK-FIX!